tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot to jest ogólnie tak absurdalna sytuacja, że ciężko się do tego jakoś odnieść. To, że klub jawnie naciska żeby im zmienić sędziego na mecz to jest przeogromny skandal. Mam nadzieję, że się w końcu ktoś za ten Real weźmie.
8
Sędziowie jutro będą mieli bardzo ciężko. Oby psychicznie unieśli to, bo może być cyrk.
2
@LOPEZ16 ja mam nadzieję, że jak najszybciej producenci filmów czy seriali odejdą od tego durnego pomysłu zatrudniania do roli kogoś kto kompletnie nie przypomina danej postaci z pierwotnego źródła (książki czy gry). Kiedyś starano się jak najlepiej odwzorować daną postać a teraz z niewiadomych dla mnie przyczyn nie ma to kompletnie żadnego znaczenia dla twórców. Dla fanów danego świata jest to po prostu nie do zaakceptowania. Mamy właśnie czy to przykład TLOU czy ostatni skandaliczny casting Snape'a.
Niestety ale jest to plucie fanom w twarz.
1
Co mnie zdziwiło to jego pewność siebie, bo gdy wszedł w końcówce z Borussią to kompletnie tego nie było widać, natomiast we wczorajszym meczu już tak. Bardzo dobrze utrzymywał się przy piłce, dobre decyzje przy przyjęciach kierunkowych przez co praktycznie piłki nie tracił. Nie grał samolubnie. Występ bardzo na plus. Ciekawe czy dostanie jeszcze więcej czasu na boisku w tym sezonie.
4
@clyde no według mnie to on powinien być pierwszym zmiennikiem na lewe skrzydło zamiast pchać tam na siłę Fermina lub Gaviego czy Olmo.
6
@4drian0 na 100% zagra Cubarsi i Martinez
30
Najważniejsze, że Kounde w końcu odpoczął. Od 17 lutego grał non stop po 90 minut (a w reprezentacji nawet jeden mecz 120).
0
@Swistus172 pierwsza połowa tragiczna, druga bardzo dobra w wykonaniu Realu
0
@Hasszz nie no bez przesady. Netflixowy był dużo lepszy, ale ten też jest okej.
0
@Kgorecki2500 niedługo nie będzie problemu, bo w rzeczywistości już powoli można je zabijać to z gier nie trzeba będzie usuwać
0
Dobra obudzili się trochę. Może coś jeszcze się uda ugrać.
1
Ależ widoczki z Barcelony. Byłem w 2019 roku jeszcze przed zarazą. Piękne miasto
0
Jakiego bukmachera polecacie?
2
@norbi77 wydaje mi się, że oni jej krzywdę tylko wyrządzili tym castingiem. Ona może być świetną aktorką, ale no to nie jest rola dla niej właśnie przez kompletny brak podobieństwa. Od zawsze się szukało aktora, który najbardziej jest podobny do danej postaci z książki/gry a teraz dostajemy takie kwiatki jak w tym przypadku lub jak z nowym Snapem, który bohaterem z książki już będzie tylko z nazwiska. Oni mogą być najlepszymi aktorami na świecie, ale brak wizualnego podobieństwa niestety przekreśla ich w tych konkretnych rolach.
1
@Bernard777 jaki klub tacy kibice
2
Nie no jakim cudem za to nie ma kartki??!!
0
No niestety Fermin i Raphinha nam zaserwowali taki horror swoimi niewykorzystanymi sytuacjami.
10
Lewy legenda Borussi a ameby na niego gwiżdżą
1
@Kalipso szkoda, że niszczą takie kultowe postacie. Niestety, ale to nie jest Snape. Odpuszczę sobie ten serial.
1
@Matheu12 jedna z głupszych rzeczy jakie tutaj przeczytałem a mam konto od jakichś 20 lat.
6
Oby Yamal rozpoczął mecz we wtorek na ławce. Musi w końcu coś odpocząć.
2
@draxidox dobrze, że jest internet, bo byśmy byli manipulowani jak dzieci
0
@Kasy no może i jest dobijakiem, ale gdyby to dobijanie było takie proste i oczywiste to każdy napastnik by miał takie statystyki jak Lewy a jednak tak nie jest.
7
@Matan_Zajcev bo on nie jest od tego żeby znajdywać rozwiązania. On jest od tego żeby przed duża widownią wytknąć hipokryzję kandydatów i pokazać na kogo ludzie nie powinni na pewno głosować, bo głosowanie na te osoby nic nie zmieni, ponieważ te osoby miały już szansę coś zrobić a nic nie zrobiły.
Stanowski chce zmusić ludzi do tego żeby sprawdzili sobie co dany kandydat faktycznie sobą reprezentuje a nie wierzyli w te ściemy, które nam za każdym razem kandydaci serwują.
1
Maciak dej spokój wracaj na Białoruś
0
Haha ale teraz Trzaskowski zaorał xD
6
Trzaskowski i Nawrocki obrzydliwi. Niech już ten PoPis się skończy obudzmy się wszyscy!
1
@Comentateiro nie uważam żeby mówił bzdety.
23
Nie no Stano przebił moje oczekiwania. Godne podziwu jest to z jaką pewnością siebie on to wszystko mówi xD
0
@MesQueUnClub96 ale przecież mówi się np. na Węgrzech, Na Litwie, i pewnie przykładów jest więcej.