tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli co, typowy klasyk w lidze angielskiej czyli 0-0?
0
@MessiForeverTheBest też genialny refleks to prawda
4
@MOLESTA była taka fajna powtórka tej obrony Serba zza bramki i tam widać jak on był praktycznie na środku bramki i jak się świetnie zdążył zebrać do tej obrony. Genialnym refleksem i szybkością się tam popisał, dlatego chyba się nie zgodzę z tym "nastrzeleniem w ręce".
1
Która interwencja lepsza według Was? Garcia broniący strzał głową w pierwszej połowie czy Dimitrovic zatrzymujący ten strzał Erica z metra?
0
@partymaker jak zobaczyłem to zagranie De Jonga to mi się od razu przypomniał moment kiedy Balotelli w jakimś meczu tez chciał tak uderzyć piętką i oczywiście nie trafił i trener się tak wkurzył, że go zdjął od razu xD
2
@axegrinder czemu miałbyś dać 9? Przecież on zrobił wszystko dobrze. Dosłownie nie miał żadnego złego zagrania.
1
@vangoor no był jeszcze ten sezon za Xaviego gdzie Ter Stegen wybronił Barcy mistrzostwo.
0
@michal26 Fermina to te asysty uratowały, bo do momentu pierwszej z nich to grał jakby nie miał ochoty w ogóle być na boisku.
1
Szkoda, że Yamala nie wolno zmieniać, bo przydał by się taki Roony na końcowe 10-15 minut.
0
@JordiAlbion xDD oczywiście chodziło o Pedriego xD
4
Garcia powoli staje się moim ulubionym zawodnikiem Barcy obok Pedriego.
0
@kanver_ o proszę. To faktycznie ciekawe słowa. Nie widziałem jeszcze tego wywiadu, ale planuje obejrzeć.
3
@Dari0G myślę, że jakby był leniwy to by go Guardiola nie wystawiał w pierwszym składzie xD
3
Haaland to jest najbardziej zdyscyplinowany taktycznie napastnik jakiego widziałem. Chodźby się nie dotknął piłki przez godzinę to będzie stał tam gdzie ma stać i czekał na piłkę. Taki Lewy np to by się już cofał milion razy do rozegrania a Haaland czeka. Mistrz cierpliwości.
1
@esem91 bo uważa, że to Putin jest tym złym a nie Ukraińcy
1
@Eklerek ten serial o tej babce jest oparty na prawdziwej historii
6
nie no co oni odwalili z tym zmniejszeniem kortu xD dobrze ktoś napisał, że żeby było jeszcze bardziej sprawiedliwie to mogli nogi Kyrgiosowi związać xD
0
@kanver_ piłkarze profesjonalni są bardzo bardzo dokładnie badani pod względem zmęczenia organizmu. Noszą czipy na sobie i podczas meczu i podczas treningów i podejrzewam, że w momencie kiedy zaczną się pojawiać jakieś oznaki zmęczenia to Yamal usiądzie na ławce. W szczególności, że Roony jak wchodzi to prezentuje się bardzo dobrze i nie ma spadku w jakości kiedy on zmienia Yamala.
Pozostaje mieć nadzieję, że sztab faktycznie podchodzi do tego profesjonalnie chociaż przyznaje, że wystawienie Yamala w meczu z 3 ligowcem nie było chyba najlepszym pomysłem. Możliwe, że jego organizm był gotowy na 100% do gry, natomiast czy był sens ryzykować jakiś potencjalny uraz spowodowany nierównym boiskiem czy nadmierną ambicją zawodników 3 ligowej drużyny, dla którego to może być jedyna szans żeby się pokazać?
4
@LOPEZ16 no ja bym dodał, że również Pedri jest ważniejszy dla zespołu. Yamal zyskuje tym, że gra widowiskowo, ale bez widowiskowości sobie jakoś zespół poradzi a bez walki i charakteru Raphinhi czy bez kontroli i spokoju Pedriego to już gorzej.
1
@Roobo wystarczyło Biblię przeczytać, że Bóg obiecał, że już potopu nie będzie
2
@Fartlow ponad 5700. Myślę, że na stronie jestem od około 2003 roku, ale niestety nie mam dokładnej daty rejestracji.
0
@Mazi ja pracuję w małej firmie 3 osobowej i ten ksef to tragedia. Nic nie przygotowane, nic nie ustalone, nikt nic nie wie. Duże firmy, które nam wystawiają faktury też nie wiedzą do końca jak to ma wyglądać. Ogólnie przewiduje przeogromny chaos. Niby pomysł może i dobry, ale wykonanie standardowo niezbyt przemyślane i mam wrażenie, że wprowadzane pośpiesznie.
1
@lajcior ja wypijam przed meczem zawsze (gram w A klasie xD), bo wydolnościowo lepiej się czuję po tym. Poza tym to bardzo rzadko się zdarza. No teraz np jak jest przerwa w rozgrywkach to nie pije tego w ogóle.
0
Kibice to jest jednak bardzo głupia grupa społeczna. Nie tylko u nas w Polsce, ale jak widać w Hiszpanii również są to zazwyczaj osoby z ograniczoną umiejętnością myślenia.
0
Haha co oni wyrabiają dzisiaj xD już chyba myślami pod choinką siedzą xD
0
@PatrykBarca chyba jednak taka weryfikacja jaka była w Rakowie jest w 100% wystarczająca. Nie ma drugiego takiego trenera, który by sobie tak dobrze radził na każdym poziomie rozgrywek w kraju + do tego na boiskach europejskich.
1
@Criss18Barca przecież on większość ustaw podpisuje. Zrobili na niego nagonkę, że wetomat itp a chłop podejrzewam że z 80% ustaw podpisał.
0
@csm101 a dziękuję dziękuję ;D
1
@Kgorecki2500 kurde, obawiam się, że on będzie strasznie drogi. Koło miliona się zakręci jak nie więcej.
4
Oni to są niepoważni. Najpopularniejszy klub na świecie a oni produkują 5k sztuk xD. Tyle to sobie może wyprodukować Termalica a nie klub takiego formatu. Na lipiec jest ustalona data porodu moich bliźniaków. Ciekawe czy do tego czasu zdążę kupić xD