tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@doc pierd***enie głupot. Możesz se grać najgorzej na świecie a sędzia nie ma prawa podejmować złych decyzji. Co wam się usrało, że jak ktoś gra słabo to go można oszukiwać? Dzisiaj dwa gigantyczne błędy sędziego na niekorzyść Barcelony: brak powtórki karnego oraz uznanie bramki na 2-1 po ewidentnym faulu. Dwa kluczowe błędy, które wpłynęły na wynik. Gdyby nie one to Barca by mecz spokojnie mogła wygrać.
1
@lajcior Split Fiction i Reanimal
4
@draxidox u mnie w Lidlu spoko. Wszystko sprawnie i szybko.
1
Przydałby się przynajmniej 2 bramki. Jest jeszcze szansa.
5
Podwójnie zostaliśmy przekręceni, bo nie dość, że szukana klatka żeby wymyślić spalonego to jeszcze trwało to 10min żeby wybić drużynę z rytmu. Cisnęła Barca mocno od początku drugiej połowy to trzeba było jakoś ich ukrócić, bo by jeszcze odrobili. Obrzydliwe jest to, że sędzia może sobie popełniać najgorsze błędy i nie poniesie za to żadnych konsekwencji. Obrzydliwe.
0
Oni chyba w przepisach szukają co się robi w takiej sytuacji, bo to jest niemożliwe.
1
No na ekranie się zlewają okropnie te stroje. Rozumiem, że piłkarze z perspektywy boiska widzą wszystko dobrze, ale na takim poziomie to trzeba brać pod uwagę transmisje telewizyjne i dopasować to dobrze.
1
@MOLESTA ludzie myślą, że np ustalenie jakiejś zasady typu "spalony do 5cm się nie liczy" coś zmieni a w rzeczywistości zmieni się tylko to że VAR będzie sprawdzał czy jest spalony 5cm czy 5,0001 cm i nadal będzie to samo co teraz czyli minimalne spalone xD
1
@macio_944 uwielbiałem. Jedna z moich ulubionych gier w tamtym czasie.
1
@Karol145 w internecie się zrobił szum wokół tego materiału a 90% osób, które się na jego temat wypowiada go nie obejrzało. Po pierwsze jest to pierwszy odcinek dłuższej serii o Rosji. Jest nagrany z najbardziej europejskiej części Rosji czyli z Kaliningradu. Przez to, że jest to część najbardziej "zintegrowana" z Europą to i wygląda najbardziej cywilizowanie.
Co jest pokazane w tym materiale? Że w sklepach jest jedzenie i że z ludźmi się da w miarę normalnie pogadać. Czy to jest wychwalanie Rosji? W żadnym momencie oglądania tego odcinka nie odniosłem takiego wrażenia. Wręcz można odnieść wrażenie odwrotne, bo jeśli jakis kraj jest chwalony za to, że jest tam jedzenie to chyba nie jest dobra laurka dla tego kraju.
Były pokazane też negatywne rzeczy jak np to, że ludzie są tam uwięzieni, nie dostają wiz na wyjazdy do Polski. O wojnie też nie wszyscy się wypowiadają pozytywnie (oczywiście pojawiają się też "sprane mózgi", które uważają, że Rosja wyzwala a nie atakuje). Standardowo jest robiona afera, która w ogóle nie powinna mieć miejsca.
5
Słaby Real to jedno, ale co ta Walencja gra? Celnego strzału na bramkę nie oddali. No Real aż tak słaby nie jest żeby sam sobie bramkę strzelić, więc jakieś minimum trzeba zrobić żeby z nimi wygrać.
1
Nie no zerzygam się zaraz. Ile jeszcze tego oszukiwania!!!
0
@FcPortoFan1999 czyli kwestia tego słynnego metalu jak swego czasu w Barcy, gdzie zawodnicy wygrywając pierwszy mecz w dwumeczu 4-0 wiedzieli, że i tak nie przejdą do kolejnej rundy.
0
O co chodzi z tą Legią? Serio oni aż tak źle grają? To się wydaje niemożliwe żeby taka drużyna aż tak upadła w tak krótkim czasie.
1
@don'T.R.I.P.e z tym jego wykończeniem to chyba średnio.
0
Macie do polecenia jakiś profil na X, który podaje aktualne wiadomości o AI, o tym jak ono się rozwija, o aktualnych odkryciach związanych z AI, itd?
1
@MesQueUnClub_87 ale mi nie chodzi o usuwanie wątków tylko uporządkowanie. Jeden temat miał by swój jeden wątek. W taki sposób dyskusja by nie umarła po 10 minutach jak post na Rambli zleci za daleko gdzie już ludziom się nie chce cofać w poszukiwaniach.
2
@MesQueUnClub_87 dlaczego? Mamy np. wątek Dro w PSG. Na La Rambli pojawia się kilkanaście postów o tym, ale żaden nie trafi do gorących dyskusji, bo się temat rozdrobnil na kilkanaście postów przez co wątek umiera. Tak jest z praktycznie każdym tematem, który nie trafi do gorących.
1
@clyde żeby się dało podyskutować to post musi trafić do gorących dyskusji. Jeśli nie trafi to wątek umiera.
4
Też uważacie, za na La Bambie jest za duży chaos i pasowałoby to jakoś uporządkować? Często jest kilka postów na ten sam temat, przez co nie da się dyskutować normalnie, bo wątek jest rozwalony na kilka postów. Druga sprawa to często ktoś poruszy jakiś interesujący temat, ale on znika w zalewie spamu i idiotycznych wiadomości. Wiem, że standardowe fora to już przeszłość, ale jednak na takim forum był jeden wątek o konkretnym temacie i nawet jak ktoś założył drugi to od razu był on zamykany przez moderację i był porządek. Aktualnie na takiej La Bambie się nie da za bardzo normalnie podyskutować co mnie osobiście trochę boli.
11
@Gaz twierdzisz, że młodzi nie dostają szans a jednocześnie piszesz, że do składu wciskany jest 18-latek. 18 lat to już stary?
4
No nic, reklamacje złożą i niestety trzeba uznać, bo nawet miesiąc od zakupu nie minął.
0
@Michael24 ale po co taki atak od razu?
Wiadomo, że tu chodzi o to, że np pisze sobie Epstein z kolegą o polityce europejskiej i wspomina tam np Tuska i cyk, już jest pożywka dla clickbaitowych mediów "Tusk w aktach Epsteina" a w rzeczywistości wiadomo, że Tusk nawet na oczy tego Epsteina nie widzial. Dobrze właśnie, że to napisała, bo część ludzi może nie rozumieć, że to tak wygląda.
1
@wlodek54 no tak, najlepiej popsuć sobie relacje z prezydentem mocarstwa, bez którego przy jakimkolwiek konflikcie zbrojnym nie jesteśmy w stanie przetrwać tygodnia.
2
@Andi18 gdzieś czytałem fragment tej ostatniej książki o Lewym i podobno on tam mówi, że nie denerwuje go, że Anka sobie tam tańczy i ćwiczy, ale wkurza go, że niepotrzebnie to wszystko udostępnia do internetu w szczególności, że w pewnym momencie zaczęły się z tego robić memy i pomówienia o zdrady i w takim momencie można by to było jednak zastopować.
0
Są jakieś aktualnie działające kody rabatowe do sklepu Barcy?
1
@mordini123 ten kanał to i tak nikogo nie rusza, bo mało kto w ogóle TV ogląda. To chyba taki ruch na zasadzie "robimy bo możemy" a nie, że jest to im do czegoś potrzebne. Cieszy to, że ta strona internetowa startuje, bo brakowało czegoś takiego.
0
@PawkoFCB kiedyś lata temu tak było, że grały do 3 wygranych, ale tak jak mówisz nie dało się tego oglądać i im zmienili xD może teraz by to trochę lepiej wyglądało, bo przygotowanie fizyczne bardzo poszło do przodu.
10
Jak się tak patrzy na te mecze dzisiejsze w Australian Open i się posłucha tych tenisistek, które dalej twierdzą, że robią to samo i powinny dostawać tyle samo pieniędzy co faceci, to się nóż w kieszeni otwiera.
0
@malypuzon ja sobie chyba zacznę Legię oglądać w tej rundzie, bo ciekawy jestem co ten Papszun wymyśli.