0

@gumaz córka tego piosenkarza

2

Nie no co tam się odwaliło xDDDDD

1

@NeroTFP1 mam nadzieję, że ktoś to wrzuci do sztucznej inteligencji i zrobi z tego film

0

@FcPortoFan1999 czyli nie jest tak źle. Myślałem, że gorzej to wygląda i jest większa ilość niepowołanych dlatego, że jest "hierarchia" i choćby Grosik nie potrafił już kopnąć piłki to i tak pojedzie.

0

Kogo tak ewidentnie brakuje wśród tych powołanych przez Urbana? Nie ogarniam za bardzo tej naszej polskiej ligi czy Polaków grających za granicą i ciekawy jestem czy ktoś został niesprawiedliwie olany przez selekcjonera. Na pewno widzę dwóch zawodników, których chyba nie powinno być w tej kadrze czyli Grosicki i Bereszynski.

29

@Aragorn33 bardzo mądrze oglądać po nagłówkach. Materiały z Rosji łącznie trwające pewnie ze 2h, pokazujące jak Rosjanie mają wyprane mózgi, ale nie, Czesiek jeden z drugim nie obejrzą z tych dwóch godzin nawet minuty, ale wódz im powiedział, że to ruska propaganda to ślepo i bezmyślnie powtarzają. Gratuluję.

2

@Kgorecki2500 w momencie jak przeczytałem to oświadczenie Trumpa parę godzin temu to wiedziałem, że to ściema i zaraz to Irańczycy zdementują

0

Co to ta cała technologia aj ej

1

@Laminedependencia jak nie jesteś fanem uniwersum HP to nie ma kompletnie sensu w to grać. Gra jest fajna, ale głównie ze względu na klimat chodzenia po lokacjach, które się zna z książek. Poza tym to strasznie powtarzalna i generalnie uboga w jakieś ciekawe aktywności.

0

@xvcWinterSoldier właśnie ciekawe by było gdyby był taki plot twist, że to Spiderman zmutowany jest tym złym z którym będą musieli walczyć Punisher i Hulk (+ może daredevil).

4

@NeroTFP1 może być tak, że w związku z ciężkimi relacjami Igi z mamą to właśnie Daria przejęła rolę matki i dlatego Idze się tak ciężko jej pozbyć. Szkoda, że sama Daria się zachowuje jak pasożyt i nie potrafi się odsunąć w momencie gdzie widzi, że to poszło w złym kierunku.

2

@NeroTFP1 no czas chyba aby w mediach zaczęto głośno mówić o tej całej sytuacji z panią psycholog. Może wtedy Iga zrozumie, że nie tak powinna wyglądać relacja psychologa z pacjentem.

0

Graliście w Watch Dogs? Jak Wam się ta seria podoba?

2

Laporta jest jaki jest, ale ten Font gadający te pierdoły o Messim był taki żenujący, że wynik mógł być tylko jeden.

0

@Messibestplayerintheworld Vinicius jedyne w czym jest lepszy od Raphinhi to drybling. Reszta jest na korzyść zawodnika Barcy.

3

@pluszek dla nagrywającego?

5

Z Ferranem jest ten problem, że on w sumie nie pasuje na żadną pozycję. Na skrzydle nie, bo za wolny i bez dryblingu. Na atak nie, bo słabe wykończenie i ustawianie się też średnie. Ogólnie go lubię, bo się wydaje bardzo sympatycznym gościem, ale no jeśli Flick mu nie znajdzie jakiejś pozycji to chyba czas się z nim pożegnać.

2

Nieee no spalony kurde ale dawać dawać dalej jest szansa

1

No Olmo geniuszu....

3

@reloaded przecież były momenty, że grał na 9 i marnował tak samo jak Ferran te sytuacje a czasami nawet bardziej

2

@Nazio_87 fejk nius

1

@saczers438 piękna sprawa zobaczyć Camp Nou pierwszy raz. U mnie niesamowite emocje temu towarzyszyły no i łezka w oku się zakręciła.

0

@Tigermaus dokładnie, klimat niesamowity. Szkoda, że potencjał gry nie jest wykorzystany i w tym świecie z niesamowitym klimatem jest też niesamowita nuda. Żadnych interakcji ze środowiskiem a aż się prosi żeby pójść sobie na kremowe piwo do Hogsmeade, pograć w jakieś gry magiczne w pokoju swojego domu albo posiedzieć na ławeczce przy jeziorku i obserwować co tam się odwala ciekawego dookoła.

4

@kanver_ te kasy to jest najpiękniejszy wynalazek. W Lidlu są jeszcze te kasy XXL gdzie nawet cały wózek zakupów się zmieści. Tylko kasy samoobsługowe. Ja już w ogóle nie chodzę do normalnych kas, chyba, że nie mam wyboru.

18

@robsesh bo Yamal to z Messim ma wspólnego tyle, że grają na tej samej pozycji. Styl gry Yamala to jest kompletnie co innego niż styl gry Messiego. Nie powinni oni być w ogóle porównywani. Jeśli z kimś Yamala porównywać to z Neymarem.

0

@Szakalaka12369 ja mam taki problem z tymi grami FIFA/EA FC, że w to trzeba grać codziennie, bo inaczej za dużo rzeczy Cię ominie. Przez to brakuje czasu na inne gry, które są dużo dużo lepsze od FC. Za dużo w tej grze się po prostu dzieje: milion ewolucji, turnieje, gauntlety, Rivals, Liga weekendowa, co tydzień nowy event z milionem kart. EA nie pomaga i przez swoje absurdalne decyzje i brak planu na cały rok rozgrywki sprawia, że od gry bardzo szybko odpada mnóstwo graczy.

0

@furiat25 piękny komentarz podsumowujący te debilne argumenty niektórych

3

@JanuszKorwinMikke debilny komentarz. Słaba gra nie powoduje, że można Cię oszukiwać. Gdyby nie błędy sędziego to wynik mógłby być całkiem inny. Nie wiesz jakby się mecz potoczył.

1

@12Frost12 przecież mamy takie czasy, że jak ktoś ma pieniądze to może wszystko i nie ponosi żadnych konsekwencji. Najbogatsi tego świata gwałcili i zabijali dzieci i nikt im nic nie robi to co dopiero taki drobiazg jak kupienie kilku meczów.

0

@Culer9002 w LM nie będzie batów, bo tam nie ma hiszpańskich "sędziów"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?