tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Gaucho ja mam wrażenie, że oni w tym Madrycie im piorą mózgi, że oni są najlepszymi z najlepszych. Każdy piłkarz, który tam przychodzi po jakimś czasie staje się toksyczny i nie do zniesienia. W żadnym innym klubie nie ma czegoś takiego.
1
@Mow_mi_Douglas @macio_944 są takie źródła, które po prostu przekazują Ci informacje, bez dodatkowego komentarza z góry sugerującego Ci co masz myśleć na dany temat. Przykłady podam z Twittera, ponieważ głównie tam szukam informacji: Dominik Serwacki, Łukasz Bok, Piotr Brzyski (czy też cały portal warnews, chociaż tam są bardziej informacje ze świata ogólnie niż tylko z Polski). Ogólnie jest ich oczywiście więcej natomiast wymieniam tych, ktorych najczęściej sprawdzam.
0
@Mow_mi_Douglas owszem. Dlatego trzeba szukać jak najbardziej niezależnych źródeł.
4
@macio_944 spokojniej to może ma ktoś kto siedzi w swojej bańce informacyjnej albo w ogóle do niego nie docierają żadne informacje.
2
@Karol145 no widzisz, nie czytałeś i się wypowiadasz. Wiadomo, że nie mieszkam z nimi na co dzień, ale po wypowiedziach, które są publiczne można wiele wywnioskować. Jeśli dana osoba cały czas w kółko powtarza, że sama do wszystkiego doszła a no dobrze wiemy, że gdyby nie Robert to na pewno Anka by nie była tam gdzie jest teraz no to sorry, ale to nie wygląda dobrze.
Po pierwsze ona mogła się zająć tym co robi, bo ma taki spokój finansowy, który jej zapewnił Robert. On jej zapewnił popularność i rozpoznawalność. Gdyby nie Robert to nikt by nie wiedział kim ona jest i nawet byśmy tej rozmowy nie prowadzili teraz.
Okazywanie takiego braku szacunku jaki aktualnie okazuje Lewandowska Robertowi jest niesmaczne po prostu.
0
@Karol145 przeczytaj sobie jej wywiad ostatni. Stamtąd wiem, bo umiem czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski z tego co czytam.
0
@draxidox kurde no jednak na świecie są miliony tancerek, które profesjonalnie nie tańczą ze swoim mężem tylko z jakimś partnerem tanecznym i nie uwierzę, że wszystkie zdradzają xD nie potrzebnie kręcona aferka. Jedynie co razi to wypowiedzi Lewandowskiej, która twierdzi, że sama do wszystkiego doszła a prawda jest taka, że gdyby nie Lewy to by była maksymalnie taką Chodakowską (nie umniejszając, no ale to kompletnie nie ten poziom finansowy). Rozumiem, że ona sama trenuje, sama przygotowuje te swoje przepisy itd., ale to jakie szanse jej stworzył Lewy, jakie znajomości ma dzięki niemu i do jak dużo większej liczby osób i potencjalnych klientów ona ma dostęp to też jest ogromna część jej sukcesu, więc pasowałoby okazać trochę wdzięczności.
0
@Lisek w tym kraju nic nie działa dobrze. Ani urzędy, ani sądy. Ja mam sprawę w sądzie, bo jakiś koleś mi sprzedał auto z ukrytą wadą silnika. Niby prosta sprawa, bo mam dowody w postaci opinii rzeczoznawcy i zeznan osób, z którymi byłem podczas zakupu samochodu + auto było sprzedane na fakturę a nie na umowę, więc nie podpisywałem nic, że jestem zaznajomiony z wszystkimi wadami w samochodzie. Sprawa się ciągnie już prawie 2 lata! Oczywiście samochodu w tym czasie nie mogę naprawić i zacząć używać gdyby sąd przypadkiem nie wymyślił sobie, że sam chce ocenić jego stan. Auto stoi od prawie dwóch lat na parkingu i niszczeje. Nasz adwokat mi doradził, że Jakiegoś ponaglenia podobno nie warto wysyłać, bo się sąd obrazi i sprawę rozpatrzą dla Ciebie negatywnie. Kompletna patologia.
0
@4drian0 może na początku tak, ale to się nie utrzyma długo. Jeśli ten stadion faktycznie będzie na 100k osób to nie ma szans, że co mecz będzie pełny stadion. Na starym Camp Nou przecież rzadko była taka sytuacja, ze był stadion wypełniony.
0
@dorkizos jak otworzą cały stadion to ceny wrócą do normy
0
@Cvzx cena pewnie z 2 miliony, więc może być ciężko
0
Barca pewnie wygra, ale szkoda, że tracimy bezsensownie bramki, bo wszystkie drużyny grają pod Barcę i wygrana sporą ilością bramek mogła załatwić awans.
2
Kurde, oby Roony zagrał w wyjściowym składzie..
3
@Rastafarnianin ale skąd Ty wiesz jak wyglądała cała sytuacja? Łatwo tak oceniać kogoś, bo to Ci pasuje do narracji, że Stanowski jest taki zły? Byłeś tam razem z nimi, że znasz wszystkie szczegóły? Pytałeś się żony Stanowskiego czy wiedziała o tym wcześniej czy nie? Miło, że Ty jesteś taki nieskazitelny, że chodzisz tylko do kościoła i do sklepu, ale nie każdy taki jest.
1
@Rastafarnianin warto nie bazować na clickbaitowych tytułach tylko przeczytać artykuł. W samym artykule jest nawet napisane, że Stanowski nie korzystał z żadnych usług tam tylko po prostu pracownicy podchodzili do niego i sami chcieli z nim pogadać. Zdjęcia są z takiej perspektywy, że wyglada to tak jakby się coś tam działo, ale zarówno osoba, która pisała ten artykuł tego nie sugeruje jak również sam Stanowski wyjaśniał sytuację.
2
@Safrani do damskiej, bo mam wrażenie że tam będzie czyściej xD
0
@FCB24 popatrz sobie na powtórce jak Mbappe się kładzie zanim w ogóle jest jakiś kontakt z obrońcą. Wcale nie taki oczywisty ten karny.
0
@Arden albo jest to jedyny sposób w jaki kibice mogą pokazać, że nie zgadzają się z tym co się dzieje w klubie. Ogon macha psem i traci na tym cała drużyna. Wywalono genialnego trenera, bo jednemu czy dwóm zawodnikom nie podpasowal.
0
@4Fabregas4 a Yamal to jest stary xD?
0
@Kozinho. Dokładnie. Warto się zastanowić czy szkoły w takiej formie w jakiej są aktualnie mają w ogóle sens. Te zwykłe podstawówki, gimnazja i licea, które nie są ukierunkowane na konkretny zawód nie mają racji bytu w świecie , w którym ta zdobywana wiedza, przy rozwoju sztucznej inteligencji, staje się bezużyteczna. Jedynie sens mają szkoły, które uczą takich zawodów jakie właśnie wymieniłeś: mechanik, budowlaniec itd.
1
@Frimpong jak blisko jak tam chyba 20 meczów jeszcze zostało
7
@michal26 ale to nie jest plebiscyt popularności tylko nagradzane są osiągnięcia danego sportowca. Z tego co wiem to Klaudia Zwolińska jako pierwsza w historii zdobyła 3 medale na jednych mistrzostwach świata (w tym dwa złote), więc no jest to ogromne osiągnięcie. Kto zrobił coś podobnego w tym roku? Pomijając już popularność danego sportu, bo tak jak wspominalem wcześniej nie na tym polega ten plebiscyt.
3
Mam nadzieję, że nawet jeśli klub chciał wykupić Rashforda to po tej sytuacji jednak zmienią zdanie.
1
No nie da się lubić tych zawodników Realu. Symulanci i hipokryci. Kibice Realu to ładnie muszą się okłamywać codziennie, że to normalne i tak trzeba grać. Współczuję.
0
Ciekawe czy Araujo by dał radę na prawą stronę wejść żeby ten Vini miał chociaż jakiś lekki opór.
2
Myślicie, że zmiana trenera by coś pomogła Idze w odzyskaniu formy? Nowy trener w sumie jest już rok i na ten moment to Iga wygląda gorzej niż z poprzednim trenerem, z wyjątkiem tego Wimbledonu. Może też czas na zmiany w całej ekipie a nie tylko zmianę trenera?
3
@Rastafarnianin ale przecież tak to wygląda. Niestety ale duża część młodych ludzi nie jest kompletnie przygotowana do dorosłego życia.
Umieszczanie zainteresowań w CV jest ważne, ponieważ zainteresowania dużo mówią o Tobie jako o człowieku i pracodawca chce wiedzieć czy zatrudnia kogoś energicznego i pozytywnego czy lenia, który cały dzień zabija szare komórki oglądając tik toki.
Zdjęcie również jest potrzebne, bo to czy dbasz o siebie i jak się prezentujesz również dużo o Tobie mówi.
1
@Sinirsey oj tak, pan mm zdecydowanie. Dodałbym jeszcze pana, który na Twitterze dużo niusów podaje i tego co grał w Legii. To jest podium według mnie, bo ich najbardziej zapamiętałem z różnych względów.
0
@Colon a może sobie posłucham na silce
3
City samo sobie winne. Tragiczne te ostatnie minuty w ich wykonaniu. Dodatkowo przez cały mecz marnowane sytuację i nie wystawianie Haalandowi piłki praktycznie na pustą bramkę.