tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Niemcy zmarnowali setek w tym meczu. Masakra..
0
@Krzysztof_Katalończyk no to by miało sens, bo on się zatrzymał faktycznie jakiś metr przed piłka
1
Ale no Havertz się zatrzymał ewidentnie. Lewy to chociaż jest cały czas w ruchu a tutaj chyba było zatrzymanie całkiem? Nie wiem już jak te przepisy działają.
0
@RoberDzik co to za głupie porównanie? Sprawdź sobie definicje małżeństwa chociażby z naszej konstytucji.
60
@Hellrider ponieważ małżeństwo z definicji jest związkiem kobiety i mężczyzny. Związek dwóch osób tej samej płci nie może być małżeństwem, bo przeczy samej definicji małżeństwa.
0
@JordiAlbion Austria może namieszać.
2
@Criss18Barca chyba 16 jednak by było najlepiej. Elitarny turniej naprawdę dla najlepszych a nie to co teraz mamy.
0
@tomek8756 kluczowa będzie ta debata między nimi, bo jak się okaże, że w trakcie Biden sobie zapomni gdzie się znajduje to Trump go zniszczy.
0
Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Dembele. Chłop robi trudne rzeczy na boisku z łatwością a banalne zagrania jak strzał i dośrodkowanie to dla niego coś niemożliwego do poprawy. Ja nie wiem jak to jest możliwe.
0
Jak sobie poradzić w sytuacji kiedy kobieta celowo podpisuje umowe o prace wiedząc, że jest w ciąży i po bardzo krótkim okresie pracy udaje się na urlop macierzyński? Jak to prawnie wygląda? Można taką umowę o pracę rozwiązać? Ewentualnie jakie jest inne rozwiązanie takiej sytuacji?
0
@Rust_Cohle @Criss18Barca @PawkoFCB ja nie mówię, że to jest zachowanie w porządku z jego strony, ale ten hejt to jest kompletnie niewspółmierny do tego co zrobił.
Nic się kompletnie nie stało poważnego. Jedynie kto się może czuć poszkodowany to osoby, które też jechały pociągiem na mecz, no ale nie oszukujmy się nikt nie wsiadł do tego pociągu po to żeby się przejechać z pudzianem tylko po to żeby mecz obejrzeć.
0
Też uważacie, że ten hejt na Pudziana z ostatnich dni to przesada? Chłop po prostu wysiadł z pociągu a ludzie się zachowują jakby kogoś na pasach rozjechał.
0
@GeneralXavi Austria nie grała nic niesamowitego, ale ogólnie są lepsza drużyną niż Polska. Z Rumunią to niezbyt trafne porównanie, bo Rumunią ma dużo łatwiejszą grupę niż Polska.
Jedyna drużyna, która ma podobną sytuację co Polska to Albania i oni faktycznie się postarali i punkt urwali teoretycznie najłatwiejszemu rywalowi w swojej grupie.
0
@GeneralXavi z tym, że w tym roku to nie jest jakaś wielka kompromitacja, bo każdy wiedział, że to się tak skończy. Zespoły z naszej grupy były w tym roku po prostu za mocne w porównaniu do poprzednich lat gdzie faktycznie miały miejsce kompromitacje.
2
@NeroTFP1 rozpijanie = ogłupianie społeczeństwa. Sam kiedyś kupowałem alkohol tacie na różne okazje, bo nie chciało mi się myśleć co kupić a on też za alkoholem akurat przepada, ale od jakiegoś roku/dwóch stwierdziłem, że no tak się nie robi. Teraz kupuje cokolwiek byle nie alkohol i np. w tym roku kupiłem bardzo fajny multitool z latarka. Nawet nie widziałem czy on się przyda mojemu ojcu, ale na pewno lepsze to niż ten gówniany alkohol (finalnie prezent mu się bardzo spodobał).
0
Co polecacie zwiedzić w Sztokholmie? Może znacie jakieś nieoczywiste i niepopularne miejsca, które warto zobaczyć?
1
@Worny mecz między kimś z trójki Hiszpania, Niemcy, Francja
0
No w przerwie trzeba wrócić do ustawienia z meczu z Holandią i oby nie było za późno.
0
Kurde przecież sprawdzenie wymowy nazwiska piłkarzy to jest jakieś 20min roboty a im się nawet tego nie chce zrobić :/
0
Ależ Mbappe ma odejście. Nie wiem czy widziałem piłkarza, który jest tak szybki na pierwszych metrach biegu.
6
No dla nas lepiej żeby Austria jak najmniej punktów zdobyła, więc bramka mimo wszystko cieszy.
1
@Prorokk to chyba nie masz świadomości jak sytuacja wygląda w małych przedsiębiorstwach. Nie dość, że opłaty są potężnie wysokie to jeszcze teraz dochodzi ta zawyżona najniższa krajowa. Przez to właśnie tyle przedsiębiorstw się zamyka, bo nie mają się jak utrzymac a to prowadzi do zwiększenia bezrobocia. Dodatkowo przez takie zawyżanie najniższej właściciele małych firm decydują się na zatrudnianie pracowników na umowę zlecenie albo w ogóle rezygnują z zatrudniania kogokolwiek, bo po prostu nie mają za co utrzymać firmy i mamy kolejna przyczynę zwiększania bezrobocia. Już teraz na rynku pracy jest tragiczna sytuacja, szczególnie w mniejszych miejscowosciach poniżej 100k mieszkańców, a po kolejnym zwiększeniu najniższej pensji już będzie katastrofa.
1
@Kgorecki2500 zabójstwo dla małych firm.
4
@paweuwarrior ja bym kazał sobie zwrócić krew w takim razie
4
@BorzyKrzys o ile ciepłe dni są spoko to ciepłe noce to najgorsze co może być
2
Ale ten Urbański to kot
1
@jacobFCB każdy miał w swoim życiu sytuację, że po prostu szedł sobie gdzieś i nagle mu się noga wykrzywiła. Po prostu czasami coś takiego się zdarza. Idąc takim tokiem myślenia to niech oni siedzą zamknięci i nie trenują do czasu mistrzostw, bo jeszcze im się coś stanie.
0
@Pedri16Future nie no już bez przesady. Chłop podskoczył na 50cm i pechowo źle stanął. Równie dobrze mogło mu się to zdarzyć przy wyskoku do główki.
0
@bartekvisca kiedyś kobiety grały normalnie do 3 wygranych jak faceci, ale podobno jak dochodziło do wyniku 2-2, 3-2 to już fizycznie zdychały i bardziej to wyglądało jak trening albo rozgrzewka niż mecz o punkty w rankingu i zrezygnowano z tego.
1
@Criss18Barca zachowania jak u dziecka w piaskownicy a ludziom to imponuje :/