0

Ferran się chyba piłki nie dotknął jeszcze

0

@PatrykBarca widzisz jednak powiedział, że nie czuje się odpowiedzialny za odpadnięcie.

0

@PatrykBarca przecież teraz on daje jakiś wywiad bo promuje swoją książkę i tam powiedział wprost, że się nie czuje odpowiedzialny..

0

Nie dziwię się. Sam cały czas mam odczucia, że po tym meczu we mnie coś pękło i pewnie piłkarze to odczuwają kilka razy mocniej. Dociągnąć jakoś ten sezon do końca i ze świeżą głową wejść w nowy. Dobrze, że te mistrzostwa Europy są w tym roku to może piłkarzom jakoś to pomoże się zresetować.

0

Tą decyzją Araujo nie dość, że straciliśmy filar w obronie to również przebojowość w ataku przez zdjęcie Yamala.
Mnie niesamowicie ten wynik wczorajszy boli, bo szansa na awans była ogromna. W poprzednich latach to tak nie bolało, bo Barca była po prostu słabą drużyną i nikt się nie spodziewał sukcesów.
Coś wczoraj we mnie pękło i nie mam kompletnie ochoty oglądać tego klasyku.
Boli okropnie porażka na własne życzenie. Araujo jest świetnym obrońcą, ale to co zrobił wczoraj jest nie do zrozumienia dla mnie pod żadnym względem.

0

@Bzyczekk no ciekawe skąd taki wniosek. Ten mecz się układał bardzo podobnie jak ten pierwszy. PSG cisnelo na początku każdej z połów a potem Barcelona odzyskiwała przewagę. Tutaj wyglądało to dokładnie tak samo do momentu błędu Araujo.

0

@Bzyczekk no super, że nie straciliśmy gola w tej akcji skoro przez to, że nie mieliśmy jednego zawodnika na boisku straciliśmy później 4 xD

0

@Bzyczekk a ja się zastanawiam jak można bronić Araujo w tej sytuacji. Mówisz, że trzeba ratować zespół. Powiedz mi w takim razie w jaki sposób Araujo uratował zespół tym faulem? Nawet gdyby wtedy padła bramka na 1-1 to nadal Barca ma przewagę bramkową. Przy grze 11 na 11 PSG pewnie by siadło tak jak w pierwszym meczu i pojawiły by się okazję na kolejne gole dla Barcy. Tutaj Araujo zrobił chyba najgorszą rzecz jaką można było zrobić.

0

@IronSanHybrid a mnie właśnie jeszcze bardziej boli ten mecz dzisiaj. Poprzednie lata to była po prostu tragicznie słaba Barcelona bez szans na cokolwiek. Dzisiaj ewidentnie mieliśmy szansę na awans a została ona zaprzepaszczona przez idiotyczne decyzje zawodników, które nie miały kompletnie żadnego sensu i było to zachowanie godne zawodników okręgówki.

0

Dlaczego to zawsze musi być przegrana w taki sposób? Dlaczego to nie może być przegrana po wyrównanym spotkaniu tylko zawsze taki frajerski sposób? Jak te porażki w poprzednich latach nie bolały, bo po prostu byliśmy słabi tak tutaj mam wrażenie jakby zawodnicy Barcy zapomnieli mózgów na ten mecz zabrać i zaprzepaścili szansę na możliwy sukces w LM. Nie mam szczerze mówiąc nawet ochoty tego klasyku oglądać. Swoją drogą to ten mecz pewnie wpłynie tak na zawodników, że od Realu dostaniemy parę bramek i standardowo w tydzień przegrany sezon w żałosny sposób.
Ehh ciężko jest być kibicem Barcy :(

2

Nie no jakim cudem to nie jest karny. Nie dość że piłkarze się zachowują jak idioci to jeszcze sędzia znowu nas przekręca.

0

No tak to zepsuć to chyba tylko ten klub potrafi.

2

Dobra wyłączam to pierdziele.

0

Najgorsze, że się nie zanosi na jakieś akcje ofensywne w wykonaniu Barcy..

1

Nie wytrzymie tego nerwowo

0

Kurde szkoda tego strzału Lewego. Byłoby 2-0 i praktycznie pewny awans.. no nic teraz ok 50 min potężnego stresu.

1

A już było dobrze... :(

6

Szkoda Yamala no ale słuszna decyzja. Raphinha da więcej w defensywie.

0

@RoberDzik uwielbiam oglądać karne, ale w meczach drużyn, które mnie nie obchodzą. Jak dochodzi do karnych w meczach Barcy albo reprezentacji to najchętniej bym wyłączył transmisje xD.

0

@VamosVamos niestety dwa mecze przekreśliły nasze szanse na mistrzostwo mianowicie mecz z Granada 3-3 i ta absurdalna porażka z Villareal 3-5. Te dwa mecze wygrane i bylibyśmy dalej w walce o mistrza. Teraz to tylko cud może spowodować wygranie ligi przez Barce.

1

Zgadzam się z głosami, że Vitora trzeba wypożyczyć. Lewy pewnie zostanie na kolejny sezon i to on będzie pierwszym napastnikiem. Roque na skrzydło raczej nie pasuje a poza tym skrzydła mamy zajęte przez Lamina i Raphinhie. Również Ferran jest pierwszy w kolejności do gry. Wypożyczenie i Barcy i Vitorowi wyjdzie na dobre.

17

No wątpliwości mam jedynie co do Alonso i Oriola. Reszta jest w stanie zagrać przyzwoicie.

1

Ja dalej nie mogę pojąć jak to możliwe, że padła ta trzecia bramka dla Barcy. Przecież Donnaruma ze swoim zasięgiem ramion to wystarczyło, że rękę wyciągnie po te piłkę i będzie jego. Bardzo bardzo dziwna decyzja Włocha.

0

@Blanco16 żadnych umiejętności nie będą wymagać xD. Byle byś wiedział mniej więcej o co chodzi w piłce nożnej i potrafił trafic w piłkę xD

2

Kurde już wypadło dwóch pomocników. Dobrze, że ta kadra w miarę głęboka i zostaje jeszcze Pedri, Fermin, De Jong i Gundo.

0

To jest jakaś dwubiegunówka tej drużyny. Na pierwszą połowę wychodzi jedna drużyna a na drugą połowę zmiana o 180 stopni. Nie do ogarnięcia to jest.

10

Lewy Najlepszy na ten moment. Świetny mecz polaka rodaka.

2

Nie no to jest faul od tyłu tutaj to nawet nad czerwona by się można było zastanowić a chłop faulu nie gwiżdże. Z tego co wiem to ten sędzia w PL co chwilę takie babole robi a oni go do takiego meczu dają?

0

@barteq no tak właśnie było. Rudiger był wyłącznie skupiony na Haalandzie. Przez to często brakowało go w sektorach, które powinien ubezpieczać i tak pojawiało się właśnie tyle miejsca do oddawania strzałów z dystansu.

0

@escarabajo Yamal to na ten moment jest zawodnik pierwszej jedenastki. Jeśli przyszedł by zawodnik na jego miejsce i jeszcze posadził go na ławce to Yamal by od razu opuścił Barce w poszukiwaniu klubu, który mu zapewni pierwszy skład. W przypadku takiego talentu to ma małe znaczenie, że on ma 16 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?