Transfery to wdzięczny temat dla wszystkich.A obecna sytuacja w Barcelonie sprzyja spekulacjom jak mało kiedy.Barca wygrywa LLiga,LM i CdR w zasiegu a przy tym odejścia,kończące się kontrakty,deficyt na określonych pozycjach itd.Co najważniejsze to przecież Barca. Jak tu nie spekulować...?
Ten koleś sprzedawał już na półfinał Bayern Barca chyba 1200zł za sztukę i tez miał dwa.Człowiek,który od niego kupił był zadowolony więc może akurat wszystko ok.Problem jest taki,że sprzedaje dwa w komplecie.Bo jeden za 5000 z noclegiem to jeszcze nie tak źle.Zobaczę co mi odpisze.
Jak ktoś ma furę siana to dwa bilety VIP z noclegiem na finał w Berlinie.Cena,tylko ...10 000 zł.Na alledrogo oczywiście.Koleś oferuje bilety "normalne" również ale nie wiem po ile.Wysłałem maila z pytaniem.
No tak,zaczynamy doceniać to co mamy w momencie gdy zaczynamy to tracić.
Jeszcze przed sezonem jak się okazało,że Xavi zostaje połowa czytelników była niezadowolona z jego decyzji. "Pierwszy hamulcowy" to najczęściej pojawiające się określenie.Jaki ten świat przewrotny...Ale najważniejsze jest to,że ludzie potrafią pamiętać te dobre a nie złe chwile bo Hernandez nie zasłużył na to by pamiętać mu choć jedno nieudane zagranie.U każdego geniusza jest miejsce na błąd...
Jeśli jest ban to nikt nie opuści Barcelony.Chyba,że kończy mu się własnie kontrakt ,jak Daniemu.Pedro ma jeszcze rok kontraktu. A Gerard powinien zostać u Martineza jeszcze na sezon,bo tam sie rozwijał.Z Sevilli nie wyniósł nic.
Tym razem wyjazdowe lepsze od domowych.Ale spinał się nie będę.Mnie się nie podobają koszulki z pasami poziomymi ale nie mam na to żadnego wpływu.Jak to przyjmą socios i kibice -zobaczymy.
To była ogromna przyjemność oglądać Creusa w formie,bez niego nie byłoby tych wszystkich trofeów zarówno dla FCB jak i narodowej Hiszpanii.Wielka szkoda,że odchodzi bo ma wciąż wiele jakości.
To jest Pan Piłkarz,dla niego powinno się stworzyć osobną specjalną Platynową Piłkę.Następnym piłkarzem Barcy,w którego gablocie powinna znajdować się taka nagroda to Andres
Jak to ,Klopp już nie będzie prowadził Madrytu? Plotki i ploteczki...Wstrzymuję się ze spekulacjami i poczekam co się wydarzy.Nie chciałbym Kloppa w Realu bo lubię gościa a tak to stracę do chłopa całą sympatię.
Taki piękny koniec sezonu a jednocześnie taki smutny.
Widać statystyki Alvesa do niektórych nie przemawiają.Ciekaw jestem kogo wystawi LE na PO w nowym sezonie.Poza tym takie nieporozumienia z pewnością nie są motywujące dla piłkarza przed finałem LM.Nie robi się takich rzeczy w tak ważnym momencie dla klubu !
Jak myślisz ile drużyna może grać na swoim najwyższym poziomie? 10 lat,15? Rozumiem,że dobry trener (Heynckes) by sprawił ,że Bayern LM miałby każdego roku?A ten sam Juup to z kim wygrywał te Bundesligę? Grały w niej jakieś inne drużyny? (Ok,BVB była w sztosie). A ten sam Juup wygrał Champions pokonując Barcelonę ale w jakiej kondycji była ta Barca? .W końcu awans do półfinałów dwa lata z rzędu to faktycznie tragedia.Takie rzeczy potrafi nawet Probierz z Jagą.
Sporo tej marnej ironii ale na litość,trzeba rozumieć ,że ludzie to nie maszyny.Nawet dzisiejsze diesle wysiadają po 150-200 tysiącach km
A okoliczności meczu z Augsburgiem chyba znasz.Jeśli nie to przypomnę.Augsburg jest bawarski.Walczyli o LE.Bayern wyszedł składem jakim wyszedł mając majstra w kieszeni od kilku juz kolejek.Przed nimi był półfinał z Barcą a już byli ubożsi o Robbena,Francka i Batstubera m.in . + pogruchotany Lewy. Reina dostaje kartkę.Jaki cel miał im przyświecać i o co mieli gryźć trawę? Co więcej,po przegranej z Barceloną Pep chciał pokazać przed rewanżem,że jest rozbity.Jak zagrali w rewanżu każdy widział.
I jeszcze jedno.Na kim opierał swoją filozofię Juup? Podpowiadam:na Barcelonie Johana + Pepa.
Proszę ,nie upierajcie się,że Pep zniszczył Bayern,bo Heynckes też tytułu LM by nie obronił.A ten nieszczęsny Bayern od lat 5 nie schodzi poniżej 1/2.Oczekiwałeś,że Pep wygra LM z Bayernem? Ja oczekiwałem,że to Barca sięgnie po ten puchar i uda jej się w końcu zrewanżować za ten haniebny 7up,kiedy to drużyna z CN była rozbita do granic możliwości,co pomogło monachijskiemu trenerowi sięgnąć po to prestiżowe trofeum.
Przepraszam,że mnie poniosło,za ten chaos i pozdrawiam.
Ważne aby firmy pochodziły z cywilizowanego świata przynajmniej a nie od dzikusów co im krzyże w różnych miejscach przeszkadzają.
Czytam co Barcelona generuje,co daje miastu a z drugiej strony czytam artykuł,w którym wypowiedział się (podobno) Faus na temat trudności z utrzymaniem piłkarzy z linii ofensywnej: Ney-Suarez-Leo i o coraz większych problemach z wygospodarowaniem środków na ich pensje.
W mojej opinii jeśli ta drużyna daje miastu więcej niż dał Gaudi to miasto powinno zrobić wszystko by wizerunek wspaniałej Barcelony istniał po wsze czasy.Rozumiem przez to,że jeśli Barca potrzebuje miasta to powinna na nie liczyć bo jak widać miasto na Barce liczyć może .Wiem,że działania ekonomiczne są skomplikowane w takich sytuacjach ale kondycja finansowa klubu powinna być jednym z priorytetów miasta.Tak to egoistycznie nieco widzę.
1
Transfery to wdzięczny temat dla wszystkich.A obecna sytuacja w Barcelonie sprzyja spekulacjom jak mało kiedy.Barca wygrywa LLiga,LM i CdR w zasiegu a przy tym odejścia,kończące się kontrakty,deficyt na określonych pozycjach itd.Co najważniejsze to przecież Barca. Jak tu nie spekulować...?
0
Dzięki serdeczne
1
Nie znam angielskiego nie wiem co tu piszą na tej stronie...
https://championsleague.tickets.uefa.com/lottery/welcome_en.html
2
Ten koleś sprzedawał już na półfinał Bayern Barca chyba 1200zł za sztukę i tez miał dwa.Człowiek,który od niego kupił był zadowolony więc może akurat wszystko ok.Problem jest taki,że sprzedaje dwa w komplecie.Bo jeden za 5000 z noclegiem to jeszcze nie tak źle.Zobaczę co mi odpisze.
3
Jak ktoś ma furę siana to dwa bilety VIP z noclegiem na finał w Berlinie.Cena,tylko ...10 000 zł.Na alledrogo oczywiście.Koleś oferuje bilety "normalne" również ale nie wiem po ile.Wysłałem maila z pytaniem.
1
Nie chce mi się szukać ale w jednej z wypowiedzi Braidy była poruszana ta kwestia i zakaz transferowy dotyczy także zakazu sprzedaży zawodników.Spróbuję pogrzebać w archiwum,chyba,że ktoś dokopie się wcześniejhttp://www.fcbarca.com/63590-braida-podoba-nam-sie-kovacic-ma-odpowiednia-jakosc.htmlFragment dotyczący sytuacji Pedro..Warto jednak to zweryfikować,bo ta wypowiedź nie jest jednoznaczna. Niekoniecznie muszę mieć rację.W archiwum niestety tego artukułu,który mówi o sankcjach już nie znalazłem.Trzeba Googla przejrzeć.Ot i znalazłem http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/zakaz-transferowy-dla-barcelony-w-2015-roku-fifa-odrzucila-apelacje,460618.html
1
No tak,zaczynamy doceniać to co mamy w momencie gdy zaczynamy to tracić.
Jeszcze przed sezonem jak się okazało,że Xavi zostaje połowa czytelników była niezadowolona z jego decyzji. "Pierwszy hamulcowy" to najczęściej pojawiające się określenie.Jaki ten świat przewrotny...Ale najważniejsze jest to,że ludzie potrafią pamiętać te dobre a nie złe chwile bo Hernandez nie zasłużył na to by pamiętać mu choć jedno nieudane zagranie.U każdego geniusza jest miejsce na błąd...
1
Jeśli jest ban to nikt nie opuści Barcelony.Chyba,że kończy mu się własnie kontrakt ,jak Daniemu.Pedro ma jeszcze rok kontraktu.
A Gerard powinien zostać u Martineza jeszcze na sezon,bo tam sie rozwijał.Z Sevilli nie wyniósł nic.
3
K... stary człowiek a beczy jak dzieciak,po dośrodkowaniu Xaviego gdy Puyol strzela głową to zaniemogłem...Tego nigdy człowiek nie zapomnie.
2
Tym razem wyjazdowe lepsze od domowych.Ale spinał się nie będę.Mnie się nie podobają koszulki z pasami poziomymi ale nie mam na to żadnego wpływu.Jak to przyjmą socios i kibice -zobaczymy.
0
No własnie,po co...
1
A to dla fanów Pogby.Francuz mówi "tak" Barcelonie
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/-oui-au-fc-barcelone-pour-paul-pogba-juventus/560244
Źródło to jednak kataloński Sport
7
6
Mam nadzieję,że Depor się odwdzięczy kiedyś za to utrzymanie.
1
Ale przyznasz,że Barca mogłaby podkręcić tempo i wtedy trudno byłoby Deprtivo o dobry rezultat.
1
Oby powrót Xaviego nastąpił jak najszybciej.Nie chcę go długo oglądać w innych barwach
2
To była ogromna przyjemność oglądać Creusa w formie,bez niego nie byłoby tych wszystkich trofeów zarówno dla FCB jak i narodowej Hiszpanii.Wielka szkoda,że odchodzi bo ma wciąż wiele jakości.
5
To jest Pan Piłkarz,dla niego powinno się stworzyć osobną specjalną Platynową Piłkę.Następnym piłkarzem Barcy,w którego gablocie powinna znajdować się taka nagroda to Andres
1
Ni ch..a,żadnej akceptacji dla tych strojów.Niech sobie Nike poubiera swoich pracowników w te koszulki a piłkarzom Barcelony uszyje normalne.
0
Jeśli ktoś wybiera się na Depor proszę o kontakt na PW.Dzięki.
0
Mam pytanie,czy ktoś wybiera się na Deportivo do Barcelony? Jeśli tak proszę o kontakt na PW.Dziękuję.
1
Jak to ,Klopp już nie będzie prowadził Madrytu? Plotki i ploteczki...Wstrzymuję się ze spekulacjami i poczekam co się wydarzy.Nie chciałbym Kloppa w Realu bo lubię gościa a tak to stracę do chłopa całą sympatię.
4
Taki piękny koniec sezonu a jednocześnie taki smutny.
Widać statystyki Alvesa do niektórych nie przemawiają.Ciekaw jestem kogo wystawi LE na PO w nowym sezonie.Poza tym takie nieporozumienia z pewnością nie są motywujące dla piłkarza przed finałem LM.Nie robi się takich rzeczy w tak ważnym momencie dla klubu !
1
Chciałbyś aby Barcelonę wziął jakiś szejk a Camp Nou nazywało się Qatar Stade?Ja nie.
1
Następna ekipa w rękach szejków.Tym razem to Benfica
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Accord-conclu-entre-benfica-et-emirates/559834
1
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Barcelone-javier-mascherano-epate-par-lionel-messi/560101
Jak ktoś lubi poczytać po francusku...Masche pod wrażeniem Leo...W sumie nic nowego
1
Czy Paul Pogba jest wart 80 mln euro? Oto co sądzą na ten temat rodacy Pogby.
http://www.francefootball.fr/debat/620/5620
0
Jak myślisz ile drużyna może grać na swoim najwyższym poziomie? 10 lat,15? Rozumiem,że dobry trener (Heynckes) by sprawił ,że Bayern LM miałby każdego roku?A ten sam Juup to z kim wygrywał te Bundesligę? Grały w niej jakieś inne drużyny? (Ok,BVB była w sztosie). A ten sam Juup wygrał Champions pokonując Barcelonę ale w jakiej kondycji była ta Barca? .W końcu awans do półfinałów dwa lata z rzędu to faktycznie tragedia.Takie rzeczy potrafi nawet Probierz z Jagą.
Sporo tej marnej ironii ale na litość,trzeba rozumieć ,że ludzie to nie maszyny.Nawet dzisiejsze diesle wysiadają po 150-200 tysiącach km
A okoliczności meczu z Augsburgiem chyba znasz.Jeśli nie to przypomnę.Augsburg jest bawarski.Walczyli o LE.Bayern wyszedł składem jakim wyszedł mając majstra w kieszeni od kilku juz kolejek.Przed nimi był półfinał z Barcą a już byli ubożsi o Robbena,Francka i Batstubera m.in . + pogruchotany Lewy. Reina dostaje kartkę.Jaki cel miał im przyświecać i o co mieli gryźć trawę? Co więcej,po przegranej z Barceloną Pep chciał pokazać przed rewanżem,że jest rozbity.Jak zagrali w rewanżu każdy widział.
I jeszcze jedno.Na kim opierał swoją filozofię Juup? Podpowiadam:na Barcelonie Johana + Pepa.
Proszę ,nie upierajcie się,że Pep zniszczył Bayern,bo Heynckes też tytułu LM by nie obronił.A ten nieszczęsny Bayern od lat 5 nie schodzi poniżej 1/2.Oczekiwałeś,że Pep wygra LM z Bayernem? Ja oczekiwałem,że to Barca sięgnie po ten puchar i uda jej się w końcu zrewanżować za ten haniebny 7up,kiedy to drużyna z CN była rozbita do granic możliwości,co pomogło monachijskiemu trenerowi sięgnąć po to prestiżowe trofeum.
Przepraszam,że mnie poniosło,za ten chaos i pozdrawiam.
1
Ważne aby firmy pochodziły z cywilizowanego świata przynajmniej a nie od dzikusów co im krzyże w różnych miejscach przeszkadzają.
Czytam co Barcelona generuje,co daje miastu a z drugiej strony czytam artykuł,w którym wypowiedział się (podobno) Faus na temat trudności z utrzymaniem piłkarzy z linii ofensywnej: Ney-Suarez-Leo i o coraz większych problemach z wygospodarowaniem środków na ich pensje.
W mojej opinii jeśli ta drużyna daje miastu więcej niż dał Gaudi to miasto powinno zrobić wszystko by wizerunek wspaniałej Barcelony istniał po wsze czasy.Rozumiem przez to,że jeśli Barca potrzebuje miasta to powinna na nie liczyć bo jak widać miasto na Barce liczyć może .Wiem,że działania ekonomiczne są skomplikowane w takich sytuacjach ale kondycja finansowa klubu powinna być jednym z priorytetów miasta.Tak to egoistycznie nieco widzę.
1
Bardzo lubię patrzeć na grę zarówno Torresa jak i Suareza.Tego pierwszego powinni kupić,drugiego czym prędzej odzyskać.