Ten jego agent ma chyba węża w kieszeni.Ewidentnie nie przepada za Barceloną chyba z powodu Ibry,którego tak uwielbia.Niech lepiej popracuje i znajdzie jakiś klub Salomonowi.Bo Polska miała utalentowanego piłkarza defensywnego,który włóczy się po jakichś Pescarach...
Ja też chcę tyle zarabiać i myślę,że każdy z Użytkowników również...
A tak na poważnie to chłopak nie wnosi niczego poza talentem i młodością a ceni się wyżej od ludzi,którzy Barcelonie i Hiszpanii dali sukcesy.Jeśli zostanie głównym autorem sukcesu Juve w Berlinie,czego sobie i kibicom nie życzę (ale jeśli ma zostać graczem Barcelony musi coś pokazać tym,którzy optują za tym transferem),to można negocjować.Jeśli nie,niech idzie kasy w PSG albo City poszukać.Mnie od samego początku ten koleś nie przypadł do gustu.To już lepszy ten Coutinho za 20 baniek...
Jakby pasy zrobili pionowe nikt niczego modyfikować by nie musiał.Barca niczego modyfikować nie powinna.Niech Nike się głowi jak rozwiązać problem.A za te pasy to powinni po 250 baniek płacić za sezon.
Całkiem nieźle kopie z dalszej odległości.Poza tym to jak każdy Brazylijczyk,lubi gałę mieć przy nodze,niezła technika ale bywa też niewidoczny i czasem nierówny.Może to kwestia doświadczenia?
Zależy jaka to będzie kara.Jeśli kilka tysięcy euro-można gwizdać do woli.
Zastanawiam sie natomiast nad tym zdaniem : "Cardenal wyjaśnił, że w przypadku podejrzenia, iż kibice mogą wygwizdać hymn Hiszpanii (...)"
Jakiego podejrzenia? To nie słychać,że ktoś gwiżdże? Za podejrzenie wygwizdania będą karać?
Prawda, ale takiego Mangalę wepchnęli szejkom za 30 baniek a dali tylko 5.Jamesa wzięli za 2,5 opchnęli chyba 10 razy drożej. a i za transfer do Realu coś im skapło.Falcao to kolejny piłkarz,na którym coś zarobili.Takich Otamendich w historii Porto pewnie znajdzie się więcej ale tak ogólnie sprawnie sobie radzą na rynku transferowym.W naszym ukochanym klubie nie jest łatwo znaleźć podobne przykłady a przecież jest owiana legendą La Masia.Prawdą jest,że co cenniejsze zostaje w I-szej drużynie ale mam wrażenie,że nie potrafi się należycie wykorzystać renomy tego wspaniałego miejsca.Może przyjście Braidy coś zmieni na tej płaszczyźnie bo w dzisiejszych czasach gdy ceny piłkarzy przyprawiają o zawrót głowy,gdzie taki Mchitarjan potrafił kosztować ponad 25 melonów,zawodnik Barcelony ( taki co gra nie siedzi na ławce) powinien budzić pewien szacunek.
Też słyszałem te historyjkę o Raioli i Realu.Natomiast mój stosunek do tego transferu jest taki:owszem ale nie za 80 baniek.Chłopak z pewnością utalentowany ale jakoś nie jestem do niego przekonany.Jestem z tej "grupy" ,która "woli" Verrattiego czyli mission impossible.
Z Neyem to historię znam na pamięć.Nie mniej faktem jest ,że równie dobrze mógł "wylądować" w Madrycie.I z Pogba nie ma też wielkiej przesady w tych informacjach.I w L'Equipe i France Football piszą,że interesuje go hiszpański kierunek.Więc jeśli Hiszpania to logiczne są dwa wybory dla takiego gracza.Kwota transferu też jest raczej realna choć dla mnie zupełnie nieuzasadniona.Gdzie zagra Pogba dowiemy się juz niebawem.A póki co z nudów można pospekulować i z takiego założenia wychodzą też chyba dziennikarze.
8 baniek to jałmużna.20 za to,że ten piłkarz kształcony był w Barcelonie a drugie dwadzieścia za przywilej posiadania go w drużynie. Porto lubi zarabiać ale nie lubi wydawać.Mają dobrych cwaniaków w zarządzie
Zaskakuje obecność Di Marii w tym zestawieniu.Natomiast wszyscy,którzy tak naciskali na transfer Mangali mogą się przekonać,że ten piłkarz nie rozwija sie jak powinien choć może zbyt wcześnie by go skreślać.To samo dotyczy Wojtka Szczęsnego,tylko musi się znaleźć ktoś kto mu zaufa a sam bramkarz przestać być celebrytą a zacząć być zawodnikiem przede wszystkim.
W Barcelonie marzenia się spełniają.To z pewnością piękny sezon dla Suareza.Najpierw zawieszenie i niepewność,potem transfer do Barcelony ,zdobycie mistrzostwa i dwa finały w zanadrzu.
W Realu zawsze prowadzili dziwną politykę.Del Bosque,Capello a teraz Ancelotti są tego przykładem.A przecież ci panowie wnieśli puchary LM do gabloty na SB.
Tym bardziej,że póki co na swojej pozycji jest najlepszy.Przynajmniej tak wynika ze statystyk UEFA (które zostały przedstawione nie tak dawno przez Redakcję).
Bardzo rozsądne posunięcie.Teraz są dwa finały i to się liczy.
Chociaż między wierszami można wyczytać,że będzie bardzo trudno go zatrzymać.
" Na początku klub nie chciał, abym został. Dopiero jak zacząłem grać lepiej, 3-4 miesiące temu, dostałem ofertę" - to akurat nie powinno go dziwić.Dani nie gra za minimum socjalne.
Jeśli utrzyma taką formę jak z końca sezonu to ja go wciąż widzę w wyjściowym.Choć nawet wtedy gdy był w gorszej dyspozycji stanowił istotny element układanki LE.
1
Jeśli już coś odpuścić to CdR.Puchar Champions League m u s i dotrzeć na Camp Nou 6 czerwca (czy tam 7-nie wiem kiedy się zwijają z Berlina).
5
Ten jego agent ma chyba węża w kieszeni.Ewidentnie nie przepada za Barceloną chyba z powodu Ibry,którego tak uwielbia.Niech lepiej popracuje i znajdzie jakiś klub Salomonowi.Bo Polska miała utalentowanego piłkarza defensywnego,który włóczy się po jakichś Pescarach...
1
Ja też chcę tyle zarabiać i myślę,że każdy z Użytkowników również...
A tak na poważnie to chłopak nie wnosi niczego poza talentem i młodością a ceni się wyżej od ludzi,którzy Barcelonie i Hiszpanii dali sukcesy.Jeśli zostanie głównym autorem sukcesu Juve w Berlinie,czego sobie i kibicom nie życzę (ale jeśli ma zostać graczem Barcelony musi coś pokazać tym,którzy optują za tym transferem),to można negocjować.Jeśli nie,niech idzie kasy w PSG albo City poszukać.Mnie od samego początku ten koleś nie przypadł do gustu.To już lepszy ten Coutinho za 20 baniek...
1
A kto to jest ten Perez?
2
Ten Konoplianka to ciekawy gość.Nie śledzę ligi ukraińskiej i pamiętam go tylko z meczu Polska-Ukraina ale w tym spotkaniu pokazuje ,że umie grać.
0
Doskonały sezon.
1
I gitara.Życzę Sevilli tego pucharu.
1
Bacca imponuje w tym sezonie
3
A myślisz po co te zakazy? po to by je zdjąć tylko za odpowiednią kwotę.Widocznie Barca zbyt mało położyła na stole,jeśli w ogóle.
1
To żadna nowość.Organizacje turniejów w Katarze i Rosji są wyjątkowo naznaczone korupcją.
1
Jakby pasy zrobili pionowe nikt niczego modyfikować by nie musiał.Barca niczego modyfikować nie powinna.Niech Nike się głowi jak rozwiązać problem.A za te pasy to powinni po 250 baniek płacić za sezon.
6
Całkiem nieźle kopie z dalszej odległości.Poza tym to jak każdy Brazylijczyk,lubi gałę mieć przy nodze,niezła technika ale bywa też niewidoczny i czasem nierówny.Może to kwestia doświadczenia?
2
Zależy jaka to będzie kara.Jeśli kilka tysięcy euro-można gwizdać do woli.
Zastanawiam sie natomiast nad tym zdaniem : "Cardenal wyjaśnił, że w przypadku podejrzenia, iż kibice mogą wygwizdać hymn Hiszpanii (...)"
Jakiego podejrzenia? To nie słychać,że ktoś gwiżdże? Za podejrzenie wygwizdania będą karać?
1
Prawda, ale takiego Mangalę wepchnęli szejkom za 30 baniek a dali tylko 5.Jamesa wzięli za 2,5 opchnęli chyba 10 razy drożej. a i za transfer do Realu coś im skapło.Falcao to kolejny piłkarz,na którym coś zarobili.Takich Otamendich w historii Porto pewnie znajdzie się więcej ale tak ogólnie sprawnie sobie radzą na rynku transferowym.W naszym ukochanym klubie nie jest łatwo znaleźć podobne przykłady a przecież jest owiana legendą La Masia.Prawdą jest,że co cenniejsze zostaje w I-szej drużynie ale mam wrażenie,że nie potrafi się należycie wykorzystać renomy tego wspaniałego miejsca.Może przyjście Braidy coś zmieni na tej płaszczyźnie bo w dzisiejszych czasach gdy ceny piłkarzy przyprawiają o zawrót głowy,gdzie taki Mchitarjan potrafił kosztować ponad 25 melonów,zawodnik Barcelony ( taki co gra nie siedzi na ławce) powinien budzić pewien szacunek.
4
No tak,do matury z matematyki ledwo dopuścili i na starość są tego efekty...
Dzięki za rozjaśnienie mi tematu
1
Też słyszałem te historyjkę o Raioli i Realu.Natomiast mój stosunek do tego transferu jest taki:owszem ale nie za 80 baniek.Chłopak z pewnością utalentowany ale jakoś nie jestem do niego przekonany.Jestem z tej "grupy" ,która "woli" Verrattiego czyli mission impossible.
2
Więc w takiej sytuacji pierwszy wariant jest bardziej korzystny wszak 8>5
1
Z Neyem to historię znam na pamięć.Nie mniej faktem jest ,że równie dobrze mógł "wylądować" w Madrycie.I z Pogba nie ma też wielkiej przesady w tych informacjach.I w L'Equipe i France Football piszą,że interesuje go hiszpański kierunek.Więc jeśli Hiszpania to logiczne są dwa wybory dla takiego gracza.Kwota transferu też jest raczej realna choć dla mnie zupełnie nieuzasadniona.Gdzie zagra Pogba dowiemy się juz niebawem.A póki co z nudów można pospekulować i z takiego założenia wychodzą też chyba dziennikarze.
3
Zaraz,zaraz bo ja nie ogarniam tej ekonomii.Z 8 nie ale za 5 tak o co tu chodzi?
4
8 baniek to jałmużna.20 za to,że ten piłkarz kształcony był w Barcelonie a drugie dwadzieścia za przywilej posiadania go w drużynie. Porto lubi zarabiać ale nie lubi wydawać.Mają dobrych cwaniaków w zarządzie
1
http://www.lequipe.fr/Football/Article/Pogba-avantage-espagne/49354
Parę dni temu zamieszczałem link do artykułu z L'Equipe o Pogbie.Pogba mówi "tak " Barcelonie. Dziś do łączył Real do towarzystwa.Nie wiem czy to Pogba niezdecydowany czy to jakieś gierki
2
Bardzo przyjazna infrastruktura.
1
Zaskakuje obecność Di Marii w tym zestawieniu.Natomiast wszyscy,którzy tak naciskali na transfer Mangali mogą się przekonać,że ten piłkarz nie rozwija sie jak powinien choć może zbyt wcześnie by go skreślać.To samo dotyczy Wojtka Szczęsnego,tylko musi się znaleźć ktoś kto mu zaufa a sam bramkarz przestać być celebrytą a zacząć być zawodnikiem przede wszystkim.
5
W Barcelonie marzenia się spełniają.To z pewnością piękny sezon dla Suareza.Najpierw zawieszenie i niepewność,potem transfer do Barcelony ,zdobycie mistrzostwa i dwa finały w zanadrzu.
1
A jednak zwolnili Ancelottiego.Co za rasa.
2
W Realu zawsze prowadzili dziwną politykę.Del Bosque,Capello a teraz Ancelotti są tego przykładem.A przecież ci panowie wnieśli puchary LM do gabloty na SB.
1
Człowiek ,który ma trochę wiedzy,znacznie więcej od większości Użytkowników tego forum.A to już bardzo wiele.
1
Tym bardziej,że póki co na swojej pozycji jest najlepszy.Przynajmniej tak wynika ze statystyk UEFA (które zostały przedstawione nie tak dawno przez Redakcję).
2
Chłopak Alvesa to wykapany tatuś.
3
Bardzo rozsądne posunięcie.Teraz są dwa finały i to się liczy.
Chociaż między wierszami można wyczytać,że będzie bardzo trudno go zatrzymać.
" Na początku klub nie chciał, abym został. Dopiero jak zacząłem grać lepiej, 3-4 miesiące temu, dostałem ofertę" - to akurat nie powinno go dziwić.Dani nie gra za minimum socjalne.
Jeśli utrzyma taką formę jak z końca sezonu to ja go wciąż widzę w wyjściowym.Choć nawet wtedy gdy był w gorszej dyspozycji stanowił istotny element układanki LE.