3

I słusznie.Mistrzostwo zbyt blisko by można było sobie pozwalać na eksperymenty.Jeśli Barca zrobi odpowiednią przewagę w I połowie,na drugą powinni wyjść zmiennicy :
-za Leo
-za Sergio
-za Neymara/Suareza bądź Iniestę.
W spotkaniu Sevilla - Real życzyłbym sobie straty punktów przez Madryt ale mam wrażenie,że niespodzianki tam nie będzie i Real wyjedzie z Sanchez Pizjuan z kompletem punktów.
Dziś w nocy jeszcze jedno wydarzenie,które zainteresuje kibiców pięściarstwa."Walka stulecia" jak określają media pojedynek Floyd Mayweather-Manny Pacquiao.Ja przynajmniej czekam z niecierpliwością.

1

To zielone światło zmienia bardzo niewiele w sytuacji Vermaelena.Być może zagra coś z Deportivo.LE pewnie czuje,że Cordoba nie będzie jedynie spacerkiem.Z pewnością koniec sezonu,gdzie przewaga nad rywalem jest minimalna nie jest najlepszym momentem na wprowadzanie nowego zawodnika do gry.

1

Ma z pewnością jedną istotną zaletę-szybkie nogi

1

Byłbym szczęśliwy,gdyby przeniósł się do USA.Gazety kiedyś pisały bzdury,że Ronnie będzie grał w...Angoli za jakieś kosmiczne pieniądze.Już się martwiłem,że może być w tym ziarno prawdy.Ronnie powinien godnie zakończyć swoją karierę i zarobić na futbolu jeszcze parę dolców.MLS daje ku temu możliwości.

2

Gdzie np takie Fulham co jest w Championship ma 70 mln a 50 mln ma Cardiff ,czyli takie pieniądze jakie ma AM.Ale np taki Bayern też ma 50 mln więc nie wiadomo czy to liga angielska tak odjechała czy reszta zostaje mocno w tyle.

2

Ktoś tu kiedyś wrzucał link z tabelą wszystkich lig i zespołów wraz z kwotami.Zdaje się,że 17 milionów

1

To prawda,limit szczęścia się wyczerpał.Teraz Barcelona gra umiejętnościami i z pewnością siebie.Może sobie Real wygrywać wszystkie spotkania.Na koniec i tak braknie im 2 punkty.

0

Może po prostu nie włączaj...

1

Bacca się rozkręcił , tylko czekać na transferowe plotki

1

Trzeba zapytać autora tego wpisu,jakich przeciwników Real sobie życzy? Z drugiej ligi rumuńskiej na 1/4 finału,z pierwszej ligi mołdawskiej na półfinał...
Faktycznie Atleti im nie leży ostatnio ale ich droga do finału to był spacerek.Mój znajomek,zawzięty kibic Realu wręcz skakał z radości po losowaniu. Oni wszyscy doskonale wiedzą,że trafiło im się kolejny raz jak ślepej kurze ziarno.Tyle,że coś za często im się to zdarza,więc przysłowie nie do końca jest właściwe.

1

Mam ogromną nadzieję,że Puchar Europy przyjedzie do Barcelony.Jednak rozważając czarny scenariusz (który z pewnością nie będzie miał miejsca),wolałbym aby Barca odpadła w półfinale z Bayernem aniżeli miałaby przegrać finał z Madrytem.Oczywiście zdaję sobie sprawę,że nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu,bo przecież jest jeszcze Juve,które może akurat trafić z formą przy słabszej dyspozycji Realu w obu spotkaniach.Taki scenariusz byłby wręcz idealny.Co jednak będzie życie pokaże...

0

I tego im również życzę.

3

Bardzo dobrze prezentuje się dziś Adriano.

1

Poczekaj bo to jeszcze pewnie nie koniec...

2

Pomaga Getafe Realowi jak może.Bardzo sobie cenię taką sąsiedzką pomoc.

1

To jest oczywiste ale jakoś nie widzę jak wszyscy do końca spotkania milczą jak zaklęci.Poza tym od tego są żółte kartki.Pan Lahoz troche się zagalopował

2

Ciekaw jestem jak udokumentował tę czerwona kartkę w raporcie pomeczowym? Co napisał,że nie lubi Alby? Bo chyba tylko tak wytłumaczyć można tę "czerwień". Protesty od piłkarzy słyszy "co rusz",więc musiałby pogonić z boiska połowę graczy,którzy po nim biegają.

2

Jeśli to jest powód by dać zawodnikowi czerwoną to niech Lahoz pomyśli o leczeniu u psychiatry albo znajdzie sobie inne zajęcie.To jest zwyczajnie skandal.Ciekaw jestem co Komisja Sędziowska na to?

0

Widziałeś tego karnego?

1

Jest i drugi gol.Ale co gwiżdżą ci sędziowie w Hiszpanii to się w pale nie mieści.Szkoda tylko,że nie Barcelonie.

0

Ślepota ogarnia hiszpańskich sędziów.To tak na marginesie meczu VAL-GRA

1

Sevilla będzie robić wszystko by zagrać w przyszłych rozgrywkach LM.Za sam awans już dostaje się sporo pieniędzy.Jednocześnie będzie chciała dobrze wypaść w LE.Choć puchar LE mają z zeszłego sezonu.Jedno jest pewne ; oni z Realem pola nie oddadzą tak łatwo.Valencia też do Madrytu nie pojedzie na ścięcie głowy.
W co najmniej jednym z tych spotkań musi Real stracić punkty.

1

No tak,wszak to przecież Franco...

1

Trzeba liczyć na Sevillę i Valencię.Te dwa zespoły będą się bić do końca o LM i raczej nikomu nie będzie w głowie podkładanie się Madrytowi.

1

Tylko,że różnica punktowa jest dość znaczna.Juve ma 19 punktów przewagi nad drugim Lazio.Barcelona miałaby 5 nad drugim Realem .Gdyby tych punktów było 6 sytuacja byłaby znacznie pewniejsza.Trzeba też mieć w pamięci szaloną końcówkę poprzedniego sezonu.Mam nadzieję,że w tym piłkarze nie zafundują nam podobnego horroru.

0

No i maja scudetto w kieszeni...

1

Piłkarze w takich sytuacjach powinni pamiętać o spotkaniu z Malagą.Getafe gra o pietruszkę,bo do pucharów im daleko a utrzymanie mają ale nigdy nie wiadomo co strzeli im do głów.Należy zachować koncentrację do końca bo margines błędu właściwie nie istnieje.Zobaczymy co pokaże Vigo w dzisiejszym spotkaniu.Ale oni też utrzymanie mają a Europa im trochę odjechała.

1

Przebieg meczu ARS-CHE wcale mnie nie dziwi.The Blues mają mistrzostwo w kieszeni,jedyna motywacja jaka mogła przyświecać Mou i jego załodze to nie dac się pokonać Wengerowi na jego terenie.To Arsenal musiał spinać pośladki by móc znów zagrać w CL ,w przyszłym sezonie.Tak też Mou to rozegrał,zabezpieczył środek i obronę przywiązując mniejszą wagę do ofensywy.Arsenal musiał najpierw ich przełamać w środku pola co nie było łatwe.Gra obu zespołów nie porywała ale Portugalczyk kolejny raz osiągnął cel.
Mnie zastanawia sytuacja Szczęsnego.Czy stać go jeszcze na powrót do bramki Arsenalu czy raczej poszuka sobie innego klubu?Póki co siedzi cicho,bo za nic nie robienie dostaje 100 tys. funtów tygodniowo.Ale chyba nie tak widzi swoją karierę.

1

Niestety słabej jakości stream.Na rojadirecta też rewelacji nie ma http://www.rojadirecta.me/goto/megatvhd.tv/live/4.php . Może sopcast proponuje coś lepszego ale nie mam tej aplikacji

2

Pochwalić inicjatywę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?