3

wejdź tutaj :http://www.darmowetv.pl/weblinks.php

znajdź tvp sport i ciesz się ponownie finałem.
A i nie daj się nabrać,że Twój Flash Player jest nieaktualny i nie klikaj w reklamę.Nie próbuje też zamykać czerwonym krzyżykiem bo to złośliwe oprogramowanie,nic wielkiego ale zawsze instaluje jakieś śmieci reklamowe.Jest taki malutki krzyżyk po lewej stronie i to ten kliknij ale po 20-30 sekundach

1

Powiem tak.Oglądam czasem Sevillę i nazwisko kojarzę jak wiele innych ale nie rzucił mi się w oczy jakąś spektakularną akcją.Może nie śledziłem wystarczająco uważnie jego gry ( co pewnie nadrobię ) i mam zbyt mało wiedzy by oceniać tego zawodnika.Czas pokaże co z niego będzie.Natomiast w finale LM nawet podobała mi się gra Pogby.Czyżby zaczynał mnie przekonywać do siebie? Póki co Verrattiego cenię nieco wyżej.Ale wiadomo,że z Paryża się nie ruszy...

1

http://www.lequipe.fr/Football/Article/Msn-trio-anti-routine/50377?xtatc=INT-22-[Msn-trio-anti-routine]
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Le-barca-se-plaint-a-l-uefa-des-conditions-de-depart-de-ses-supporters-depuis-berlin/564850
Drugi link,Barca skarży się na warunki,w których przyszło kibicom Blaugrany opuszczać Berlin.Szczególnie osoby niepełnosprawne miały ciężko na lotnisku,wspomina się o spóźnionych lotach.Tylko cztery autobusy pełniły funkcję nawetek ze stadionu na lotnisko.System nagłośnienia działał fatalnie a ceny przekąsek na lotnisku były kosmiczne

0

Teraz czekam na deklaracje przedmeczowe.Kto na łyso,kto na blond ...

1

Co będzie robił do stycznia 2016 ? Trenował z Barceloną czy zostaje na pół roku w Sevilli? Jeśli zostanie w Sevilli,to czy będzie mógł potem grać w LM?
No i mam nadzieję,że Denis Suarez nie jest w żaden sposób zamieszany w ten transfer

1

Czy ten transfer oznacza,że żegnamy Daniego? Bardzo bym nie chciał by do tego doszło i wciąż mam nadzieję,że klub wykaże minimum rozsądku i zrobi wszystko by piłkarz został na CN

1

Barto ma w rękawie bardzo poważny argument i wybór nowego bossa,jeśli jeszcze pół roku temu,byłby oczywisty,tak teraz socios będą mieli twardy orzech do zgryzienia. A Neymargate może paradoksalnie uczynić z Bartomeu bohatera,bo to co robi Brazylijczyk dla Barcelony nie ma ceny.
Wydaje mi się,że bez względu na wynik wyborów,przyszłość LE będzie zależeć od niego samego.

1

To jest skomplikowana sytuacja.
Po pierwsze -nie wiadomo jaki będzie zarząd i co zadecyduje (choć Lucho ma jeszcze rok kontraktu)
Po drugie- o wiele łatwiej jest odejść od zespołu w glorii zwycięzcy,bo nie ukrywajmy,w przyszłym sezonie presja na trofea będzie podobna.Wszak to Barcelona a łaska kibica na pstrym koniu jeździ,niestety.A LE jako były piłkarz i obecny trener zdaje sobie z tego sprawę bardziej niż kto inny.
Wie,że będzie prowadził drużynę,której już może zacząć brakować motywacji.Bo to co osiągnęła ta ekipa jest kosmiczne.Jeśli dołożymy niektórym sukcesy reprezentacyjne to wychodzi na to ,że w Barcelonie grają lepsi magicy od tych z Harry Pottera.
Osobiście nie sądzę by ,nawet jeśli Laporta zostanie sternikiem klubu,odstawił LE po tych sukcesach.Lucho jak zawsze mówi o teraźniejszości ale sądzę,że jego przyszłość ,przynajmniej na przyszły sezon,jest spokojna.

2

Też stadion wybrali.Co najmniej jakby w tym finale grały rosyjskie ekipy.Kibice,którzy zdecydują się wyruszyć na to spotkanie będą musieli wykazać się nie lada cierpliwością w podróży.

4

A my dziękujemy piłkarzom za wspaniałe chwile jak również Redakcji za tak wiele pracy włożonej by wszyscy kibice mogli być na bieżąco z wydarzeniami,które yły związane z rozgrywkami ligowymi CdR i Champions League.Obyśmy częściej przeżywali równie piękne chwile.

4

Jakoś trudno będzie mi zaakceptować brak Xaviego w kadrze meczowej mając tę świadomość,że biega po innych boiskach w innej koszulce.

1

Ten gość ma tyle pozytywnej "korby",że można tylko pozazdrościć.Jego radość po zdobyciu pucharu pokazuje ile Brazylijczycy mają miłości do piłki nożnej.Jednocześnie doskonałe przygotowanie do spotkania,serce włożone w grę.Czego chcieć więcej od zawodnika.Wierzę,że odrobina dobrej woli z obu stron i kompromis jest jak najbardziej możliwy.Już odejście Xaviego ( choć planowane od jakiegoś czasu ) jest wystarczająco bolesne dla klubu i kibiców.Ale przypadek Creusa jest inny.Tu następuje wymuszona zmiana pokoleniowa.Na Alvesa jest jeszcze za wcześnie.Decyzja powinna być tylko jedna:przedłużenie kontraktu.Ten chłopak kocha to co robi i kocha ten klub,przyjaciół w nim grających.

0

Będzie jakaś transmisja ?

3

Ponawiam prośbę o link do całego spotkania.Chcę mieć w archiwum a nie miałem możliwości nagrywania.
Dzięki

6

5

Ney pierwsza trójka ZP,nie ma wała

1

Ten,którego jeszcze nie tak dawno 90 % strony chciało sprzedawać.Don Andres znów magiczny co mnie cholernie cieszy.

1

To nie pierwsza jaką obciął bo w CdR też obcinał.Nie wiem czy po spotkaniu z Depor też to robił.

2

Jak znajdziecie link do całego meczu to podzielcie się ,proszę.Chciałbym mieć w archiwum to spotkanie a nie mogłem nagrywać .Dzięki

0

A Pique siatki obcina...

8

Alves to jest luzak...

2

Ależ piękny dzień.

1

Piękne chwile,dla których warto żyć.

1

Mimo,że dziś finał jakoś nie mam ciśnienia jak w ostatnich spotkaniach.Będę bardzo szczęśliwy jeśli tryplet stanie się faktem.Ale i tak jestem,spoglądając na to gdzie ta drużyna zaszła.Co prawda nie potrafię sobie wyobrazić,by to Juventus pojechał z pucharem, ale od porażki z RSSS zespół dał mi wiele radości swoją grą.

2

http://www.lequipe.fr/Football/Article/Msn-du-jamais-vu-nbsp/50338?xtatc=INT-22-[Msn-du-jamais-vu-nbsp]
I nasze trio...Szkoda tylko,że napisy na zdjęciach...

1

http://www.lequipe.fr/Football/Article/Busquets-nbsp-je-ne-suis-pas-la-pour-plaire/50347?xtatc=INT-22-[Busquets-nbsp-je-ne-suis-pas-la-pour-plaire]

Wywiad z Busquetsem ale wklejam bo może komuś przyda się foto.
I Andres w meczu z Bayernem.Na L'Equipe kapitalizm pełna gębą.Żeby sobie artykuł przeczytać,trzeba zapłacić 0,49 euro.Żadne pieniądze ale przechodzić etap rejestracji by zapłacić kartą 49 centów to jakaś paranoja.

8

Przecież w tytule jest napisane jasno i czytelnie :Aleix Vidal.Więc nie bardzo rozumiem jak ktoś mógł pomyśleć o pomocniku Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?