tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pingwinek Mam nocną zmianę, średnio mi się opłaca ta rezerwacja :P
0
@Katalończyk 99 Bo kończą się fundusze na remont i trzeba je jakoś pozyskać ;)
0
@mordini123 Ja w Zakopcu widziałem, ciekawe czy skoki pokazywali :P
0
@Pingwinek McDonald's
0
@Criss18Barca nie wiem, choć się domyślam
0
@Bzyczekk bo u Ciebie jest zorza umiarkowana.
0
@Karol145 ja nie lubię wszystkich jednakowo.
0
@Kubajnos345 Nie rozumiem wypowiedzi, w których nie używa się interpunkcji. ;)
1
@Kozinho.
A ja będę Twym aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
0
@draxidox trzeba swój gabinet otworzyć ;)
2
@krycha2201 bo nie działa
0
@Szczygiel06 ja nocki zaczynam od poniedziałku
4
@Jakchcesz jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi ;)
0
@sebasarna ja jakiś czas temu byłem na imprezie firmowej, ale z poprzedniej roboty, bo zamykają zakład, a pracowałem tam długo i dlatego mnie zaprosili. Trzy lata tam nie pracuję, jakie było zdziwienie gdy nie piłem ;D
0
@tbas taktyczny
0
@Szklaner ja wiem czego nie ma, szacunku ;)
1
@MirusAmisz Tak, bo na pewno nie @Tollusiek
0
@MirusAmisz Kto?
0
@July_6_BcN Ja zazwyczaj oglądam co roku. Fajny klimat jest, ale nie wiem czy teraz dam radę :P
2
@BorzyKrzys Vinicius chodzi w bikini?
1
@FcPortoFan1999 Taki mam zamiar, ale już ledwie patrzę :P
@July_6_BcN a Ty będziesz oglądała?
2
@July_6_BcN Mecze siatkarzy z Brazylią gdy grał Giba, Ruskami z Poltavskim. Mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej "za Wenty", szczególnie z Danią i Norwegią oraz oczywiście skoki pana Adama i pana Kamila - tu to jest tyle tego, że ciężko wymienić :D
1
Cudowne uzdrowienie
https://jbzd.com.pl/obr/4370492/zyj-i-badz-zdrowy
8
@Kapitan hawk 0:18
0
@Cataloniec94 Mieć wywalone jajca na piłkę nożną i odpoczywać przez resztę życia ;)
2
Dobrze, że byłem w Zakopanem i przerwałem passę Domena z podiami ;) może trzeba się wybrać na ZIO...
2
@fart W fizyce w "niczym" też coś jest :P
2
Czy wszechświat powstał z "niczego? Ale czym jest "nic"?
2
@BojanKriKicz Jakie umiejętności handlowe w naszym klubie, takie umiejętności wyłapywania multikont na naszym serwisie ;)
0
@LAMC_10 Danuta
A tak na poważnie to Roma, Lilianna, Ewelina.