0

@Pingwinek Mam nocną zmianę, średnio mi się opłaca ta rezerwacja :P

0

@Katalończyk 99 Bo kończą się fundusze na remont i trzeba je jakoś pozyskać ;)

0

@mordini123 Ja w Zakopcu widziałem, ciekawe czy skoki pokazywali :P

0

@Pingwinek McDonald's

0

@Criss18Barca nie wiem, choć się domyślam

0

@Bzyczekk bo u Ciebie jest zorza umiarkowana.

0

@Karol145 ja nie lubię wszystkich jednakowo.

0

@Kubajnos345 Nie rozumiem wypowiedzi, w których nie używa się interpunkcji. ;)

1

@Kozinho.
A ja będę Twym aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.

0

@draxidox trzeba swój gabinet otworzyć ;)

2

@krycha2201 bo nie działa

0

@Szczygiel06 ja nocki zaczynam od poniedziałku

4

@Jakchcesz jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi ;)

0

@sebasarna ja jakiś czas temu byłem na imprezie firmowej, ale z poprzedniej roboty, bo zamykają zakład, a pracowałem tam długo i dlatego mnie zaprosili. Trzy lata tam nie pracuję, jakie było zdziwienie gdy nie piłem ;D

0

@tbas taktyczny

0

@Szklaner ja wiem czego nie ma, szacunku ;)

1

@MirusAmisz Tak, bo na pewno nie @Tollusiek

0

0

@July_6_BcN Ja zazwyczaj oglądam co roku. Fajny klimat jest, ale nie wiem czy teraz dam radę :P

2

@BorzyKrzys Vinicius chodzi w bikini?

1

@FcPortoFan1999 Taki mam zamiar, ale już ledwie patrzę :P
@July_6_BcN a Ty będziesz oglądała?

2

@July_6_BcN Mecze siatkarzy z Brazylią gdy grał Giba, Ruskami z Poltavskim. Mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej "za Wenty", szczególnie z Danią i Norwegią oraz oczywiście skoki pana Adama i pana Kamila - tu to jest tyle tego, że ciężko wymienić :D

1

8

0

@Cataloniec94 Mieć wywalone jajca na piłkę nożną i odpoczywać przez resztę życia ;)

2

Dobrze, że byłem w Zakopanem i przerwałem passę Domena z podiami ;) może trzeba się wybrać na ZIO...

2

@fart W fizyce w "niczym" też coś jest :P

2

Czy wszechświat powstał z "niczego? Ale czym jest "nic"?


2

@BojanKriKicz Jakie umiejętności handlowe w naszym klubie, takie umiejętności wyłapywania multikont na naszym serwisie ;)

0

@LAMC_10 Danuta
A tak na poważnie to Roma, Lilianna, Ewelina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?