tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pozdrowienia spod Wielkiej Krokwi!
Jak się nic nie zmieni to zapowiada się konkurs z wiatrem pod narty @July_6_BcN @Criss18Barca @VegetaPolska @Pnog37 @JanneAhonen
1
@Marusek może lepiej żeby tego nie robił ;)
1
@Starrk nie bez powodu druga część jest uznana za najlepszy film akcji w historii ;)
0
@RozowaPantera oglądajmy i kibicujmy skoczkom w nim
0
@Criss18Barca granulat*
3
@July_6_BcN i Kamil albo Kacper
0
@Stinger_ a ja przeciwko jednym i drugim
4
@ZwyklyCuler48 ex aequo z legią
1
@Sulimo ja mam szkło hybrydowe i od trzech czy czterech lat go nie wymieniałem. Gdy korzystałem ze szkła hartowanego to co 2-3 miesiące trzeba było je wymieniać. Także zależy jakie szkło, a z folią hydrożelową nie miałem do czynienia.
1
@Filipem ale się potoczyła ta rozmowa, od zmiany pościeli po politykę ;D
1
@GeneralXavi A państwo w Palestynie?
0
@Sulimo a jak z buzi po tym ładnie pachnie ;)
4
Czy organizmy przedstawione w uniwersum "Obcego" mogłyby istnieć? Astrofaza
1
Typowy polski piłkarz - kabaret czwarta fala
Męczy nas piłka
4
Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer.
3
@misterio Zaraz ponownie skoczą ceny kart graficznych i w porównaniu z tym co było to jakby całkiem niedawno były tanie :D
1
Adekwatna piosenka ;)
https://www.facebook.com/reel/851042197717243
1
@FcPortoFan1999 One w ogóle nie powinny ich przerywać
0
@Conradxc To, że nikomu to krzywdy nie robiło. Może dodać na końcu każdego filmiku/gry informację, że przy produkcji gry, generowaniu filmiku nie zginęło żadne zwierzę?
1
@Conradxc Popierałeś też stanowisko PETA w sprawie walk kogutów w grze Far Cry 6, gdzie w walkach ginęły piksele na ekranach monitorów/telewizorów?
1
@Eklerek Ten schron to garaż podziemny w bloku? :P
2
@Faro A ponoć średnie roczne opóźnienia pociągów Japonii to kilka sekund. Wychodzi na to, że gdy nie ma śniegu to wyjeżdżają przed czasem ;)
1
@Gaucho a ja nigdy tego klubu nie lubiłem ;)
1
@Gaucho Dobrze się porobiło, a nawet bardzo dobrze ;)
1
@Arkon W którym miejscu jest napisane, że w życiu codziennym?
21
@Arkon Rządzący, ale to się nigdy nie zmieni, bo każdy polityk to fałszywa hiena :P
0
@michal26 dobrze się stało jak się stało ;)
0
No i elegancko ;)
0
Chyba nie dołączy do Svena, Kamila i Ryoyu. I bardzo dobrze.
0
Domen sto dwa metry! Sto dwa metry!