8

Pozdrowienia spod Wielkiej Krokwi!


Jak się nic nie zmieni to zapowiada się konkurs z wiatrem pod narty @July_6_BcN @Criss18Barca @VegetaPolska @Pnog37 @JanneAhonen

1

@Marusek może lepiej żeby tego nie robił ;)

1

@Starrk nie bez powodu druga część jest uznana za najlepszy film akcji w historii ;)

0

@RozowaPantera oglądajmy i kibicujmy skoczkom w nim

0

@Criss18Barca granulat*

3

@July_6_BcN i Kamil albo Kacper

0

@Stinger_ a ja przeciwko jednym i drugim

4

@ZwyklyCuler48 ex aequo z legią

1

@Sulimo ja mam szkło hybrydowe i od trzech czy czterech lat go nie wymieniałem. Gdy korzystałem ze szkła hartowanego to co 2-3 miesiące trzeba było je wymieniać. Także zależy jakie szkło, a z folią hydrożelową nie miałem do czynienia.

1

@Filipem ale się potoczyła ta rozmowa, od zmiany pościeli po politykę ;D

1

@GeneralXavi A państwo w Palestynie?

0

@Sulimo a jak z buzi po tym ładnie pachnie ;)

4

Czy organizmy przedstawione w uniwersum "Obcego" mogłyby istnieć? Astrofaza


1

Typowy polski piłkarz - kabaret czwarta fala
Męczy nas piłka


4

Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer.

3

@misterio Zaraz ponownie skoczą ceny kart graficznych i w porównaniu z tym co było to jakby całkiem niedawno były tanie :D

1

1

@FcPortoFan1999 One w ogóle nie powinny ich przerywać

0

@Conradxc To, że nikomu to krzywdy nie robiło. Może dodać na końcu każdego filmiku/gry informację, że przy produkcji gry, generowaniu filmiku nie zginęło żadne zwierzę?

1

@Conradxc Popierałeś też stanowisko PETA w sprawie walk kogutów w grze Far Cry 6, gdzie w walkach ginęły piksele na ekranach monitorów/telewizorów?

1

@Eklerek Ten schron to garaż podziemny w bloku? :P

2

@Faro A ponoć średnie roczne opóźnienia pociągów Japonii to kilka sekund. Wychodzi na to, że gdy nie ma śniegu to wyjeżdżają przed czasem ;)

1

@Gaucho a ja nigdy tego klubu nie lubiłem ;)

1

@Gaucho Dobrze się porobiło, a nawet bardzo dobrze ;)

1

@Arkon W którym miejscu jest napisane, że w życiu codziennym?

21

@Arkon Rządzący, ale to się nigdy nie zmieni, bo każdy polityk to fałszywa hiena :P

0

@michal26 dobrze się stało jak się stało ;)

0

No i elegancko ;)

0

Chyba nie dołączy do Svena, Kamila i Ryoyu. I bardzo dobrze.

0

Domen sto dwa metry! Sto dwa metry!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?