tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za niespełna miesiąc wychodzi nowa gra w świecie Wiedźmina :P
0
@Karol145 Szkoda, bo dobrze by było jakby spadły do możliwie najniższej klasy rozgrywkowej lub też je rozwiązano ;)
1
@Karol145 a oba te kluby nie mogą być na kiepskim poziomie?
1
@PatrychoO każdy jeden polityk jest groźny, a im bardziej wpływowy tym groźniejszy
0
@draxidox ma płacone za oglądanie meczów ;)
1
Okazuje się, że smoki istnieją naprawdę!
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/01/ISSXVaTOQYPEP47BUmJ3G3Gd4VRt16Uq.mp4
0
@draxidox ale się to wtedy fajnie oglądało. Szkoda, że nie utrzymano poziomu jak w siatkówce
0
@camson29 A nie możesz oddać za darmo. Ty i tak nie skorzystasz :D
2
@Vurt Albo Barca wtopi ;)
0
@wojopancer Robercik zwiąże się z Kaką i wszyscy będą zadowoleni ;)
5
@D10SLEO to trzeba przerzucić się na skoki narciarskie. Tam nadal jest Cecon, Kasai, Ammann ;)
1
@norbi77 nie, bo nie chodzę do kościoła
0
@yoli to zupełnie jak nasza liga ;)
0
@Bocheno1 a czego innego tu się spodziewać? ;) Najważniejsze, że oszust wyeliminował swoją drużynę z walki ;)
0
@Barcafan2020 jest i koniec, a jeśli masz jakieś wątpliwości to możesz dostać w twarz.
0
@marcin62 niech zamkną w końcu to studio ;)
0
Gra Awatarz na podstawie uniwersum wykreowanego przez Kameruna do przetestowania za darmo
https://lowcygier.pl/darmowe/zagraj-w-avatar-frontiers-of-pandora-za-darmo-na-pc-i-konsolach-sprawdz-tryb-trzecioosobowy/
0
@FcPortoFan1999 Jeśli wszystkie największe kluby tak zrobią to uefa raczej się ugnie.
0
@capricornusjrk wolne mam dziś i jutro. W poniedziałek idę na drugą zmianę. Normalnie pracuję po osiem godzin, każda kolejna to nadgodziny 100% płatne. Pierwszy raz tak chodziłem. Myślałem, że będzie gorzej, nie ma tragedii ;)
1
Sobota po tygodniu nocek wleciała aż miło
https://jbzd.com.pl/obr/4377646/badz-jak-tadziu-zyj-bez-zmartwien
0
@Szczygiel06 ja miałem pięć nocek, ale cztery z nich po dwanaście godzin ;)
0
@Criss18Barca niech na IO nastąpi przysłowiowy upadek i rozwalenie wiadomo czego ;)
0
@Danny Gaucho Nie ma Messiego w czołówce? Dziwne.
0
@Criss18Barca zagra na pozycji wysuniętego napastnika ;)
0
@Criss18Barca jedzie z chłopem, żeby oglądać akty innego chłopa? ;)
0
@tbas stawiasz ją wyżej dlatego, że tenis bardziej Cię interesuje niż skoki ;)
0
@tbas O Adamie Małyszu pan słyszał?
7
@JimMorrisonFCB we trzech na prawej? :P
3
@Sysia11 Mózg też ma sztuczny? :P
0
@mordini123 Jeśli Black Flag również zostanie anulowany to niech zamkną studio zwane ubikacją :P