0

@VamoSBarca88 dziś prawie cała Polska za Arką ;)

0

@kubix05 ale do tej pory nie trzeba było tego robić

1

@Sinirsey kiedyś sąsiad powiedział, żeby za często dzieci nie myć, bo jego rodzice często go myli i przez to ma cukrzycę:D :D

2

@Chimera bierz, bierz ;)
@Prorokk bo to tak samo obrzydliwy klub jak real w Hiszpanii. Upadek tego tworu to miód na oczy, serce i cholera wie na co jeszcze ;)

0

@FcPortoFan1999 koledzy wyjaśniali

1

No to Areczka musi wygrać, żeby zepchnąć obrzydliwy klub z Warszawy tam gdzie jego miejsce

3

@agaFCB znajomy z roboty. W sumie to już go tam nie ma ;)

2

@wojopancer znajomy wysłał kiedyś jakieś dziewczynie poznanej w internecie. Okazało się, że była nieletnia i miał potem problemy :D
@agaFCB to tak jak chłopak prosi dziewczynę o "hot" fotki ;)

1

@FcPortoFan1999 uczeń przerósł mistrza

0

@FcPortoFan1999 a nie jesteś?

0

@daver w kasie na stadionie ;)

0

@krefi10
Nie jesteś sam nie jesteś sam
Uwierz w siebie uwierz w ludzi uwierz w nas
Nie jesteś sam nie jesteś sam
Są gdzieś okna które płoną cały czas

0

@FcPortoFan1999 nauczyłem się od ciebie

0

@FcPortoFan1999 nikt nikomu nie zabroni, ale zazwyczaj opłatkiem dzielimy się 24 grudnia.

4

@DariaFCB albo wcale jej tak mocno nie boli tylko szuka atencji ;)

0

@Zoker tym bardziej, że wszystkie smartfony są bardzo podobne do siebie ;)

0

@Ryoumen to będzie ktoś pokroju Mateusza i będzie robił to co szef każe.

0

@Ryoumen i znowu Jarosław będzie rządził? ;)

0

@liberoFCB widocznie obrońcy przeciwników najczęściej faulują pilarzy realu we własnym polu karnym, prawda?

0

@Dieselzor Niechęć do roboty to jest normalny, zdrowy objaw ;)

0

@JanuszKorwinMikke Ma to się tak samo do realu w Hiszpanii?

0

@FcPortoFan1999 No legia od tego jest. Hiszpania ma real, Polska ma legię

0

Lech wraca na właściwe tory. Legia też podąża w odpowiednim kierunku.

0

@esem91 no to na następnych wyborach będziesz głosował na PiS? ;)

6

@MessiForeverTheBest czyli jesteś opcją madrycką

3

@Criss18Barca Pani Pola zdobędzie dziś złoto.

0

Jaka jest najstraszniejsza książka jaką przeczytaliście?

1

@BorzyKrzys na siusiaka

0

@barcelonaLM a Fajdek startuje w jakiś zawodach?

1

@1LY0 Wszystko przez tego Ammanna :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?