tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamoSBarca88 dziś prawie cała Polska za Arką ;)
0
@kubix05 ale do tej pory nie trzeba było tego robić
1
@Sinirsey kiedyś sąsiad powiedział, żeby za często dzieci nie myć, bo jego rodzice często go myli i przez to ma cukrzycę:D :D
2
@Chimera bierz, bierz ;)
@Prorokk bo to tak samo obrzydliwy klub jak real w Hiszpanii. Upadek tego tworu to miód na oczy, serce i cholera wie na co jeszcze ;)
0
@FcPortoFan1999 koledzy wyjaśniali
1
No to Areczka musi wygrać, żeby zepchnąć obrzydliwy klub z Warszawy tam gdzie jego miejsce
3
@agaFCB znajomy z roboty. W sumie to już go tam nie ma ;)
2
@wojopancer znajomy wysłał kiedyś jakieś dziewczynie poznanej w internecie. Okazało się, że była nieletnia i miał potem problemy :D
@agaFCB to tak jak chłopak prosi dziewczynę o "hot" fotki ;)
1
@FcPortoFan1999 uczeń przerósł mistrza
0
@FcPortoFan1999 a nie jesteś?
0
@daver w kasie na stadionie ;)
0
@krefi10
Nie jesteś sam nie jesteś sam
Uwierz w siebie uwierz w ludzi uwierz w nas
Nie jesteś sam nie jesteś sam
Są gdzieś okna które płoną cały czas
0
@FcPortoFan1999 nauczyłem się od ciebie
0
@FcPortoFan1999 nikt nikomu nie zabroni, ale zazwyczaj opłatkiem dzielimy się 24 grudnia.
4
@DariaFCB albo wcale jej tak mocno nie boli tylko szuka atencji ;)
0
@Zoker tym bardziej, że wszystkie smartfony są bardzo podobne do siebie ;)
0
@Ryoumen to będzie ktoś pokroju Mateusza i będzie robił to co szef każe.
0
@Ryoumen i znowu Jarosław będzie rządził? ;)
0
@liberoFCB widocznie obrońcy przeciwników najczęściej faulują pilarzy realu we własnym polu karnym, prawda?
0
@Dieselzor Niechęć do roboty to jest normalny, zdrowy objaw ;)
0
@JanuszKorwinMikke Ma to się tak samo do realu w Hiszpanii?
0
@FcPortoFan1999 No legia od tego jest. Hiszpania ma real, Polska ma legię
0
Lech wraca na właściwe tory. Legia też podąża w odpowiednim kierunku.
0
@esem91 no to na następnych wyborach będziesz głosował na PiS? ;)
6
@MessiForeverTheBest czyli jesteś opcją madrycką
3
@Criss18Barca Pani Pola zdobędzie dziś złoto.
0
Jaka jest najstraszniejsza książka jaką przeczytaliście?
1
@BorzyKrzys na siusiaka
0
@barcelonaLM a Fajdek startuje w jakiś zawodach?
1
@1LY0 Wszystko przez tego Ammanna :P