1

@Chimera Skarpetki

1

@Cochise mnie zastanawia jedno. Dlaczego mimo tego, że ma kasy jak lodu to zamiast odpoczywać sobie na emeryturze to bawi się w politykę.

2

@xvcWinterSoldier ta, w tym tygodniu mam sześć dni roboczych

4

I znowu nowy tydzień

1

@lucas/catalan dla mnie nie ma granicy wieku. Może być i 50 lat starsza, po dwóch zawałach, udarze, z rakiem złośliwym i milionami na koncie ;)

1

@FCB_dimiC Dziś ktoś na la rambli lesbijkę ocenzurował :P

3

@Filipem Ale w jakim celu to cenzurować? Jak ktoś gada na yt o narkotykach to to słowo jest wypikane, wyciszone albo inne takie. Dlaczego skoro to nie wulgaryzm? Tyczy to się też słowa "samobójstwo", "morderstwo". Czy to też są "brzydkie" słowa?

3

@Arkon Mnie imponuje Tusk z Kaczyńskim. Obaj rządzą (rządzili) jak każdy wie, a mimo tego wciąż mają swoich zwolenników.

0

Spokojnie, orki bawią się tylko z pingwinem w berka... gryzionego
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/03/G0f4RyumkeQ1mp3YjPw4V3ZIO65vZLxA.mp4

0

@Kgorecki2500 schabowe ze śmietaną?!

2

@Filipem Chuck Norris.

4

@Arkon z obecnych polityków nie ma osoby, na którą można głosować z czystym sumieniem.

1

@FcPortoFan1999 tak korzystają, że wszyscy siedzą przed ekranami ;)

0

@sebasarna panie, nie rób pan nadziei

1

@kundee a ta "cenzura" to w jakim celu?

1

@2026Canaletes ale, że w Niemczech płacą złotym :P

1

@Karol145 Popieram, przegłosowane :P

0

@2026Canaletes ale potęgą jest nasza waluta :P

1

@barteq W zeszłym roku byłem na koncercie w Krakowie, w tym jadę do Gdańska :P

3

Sabaton z nowym utworem -"Yamato"

0

@bartekvisca gdyby byli biali to nie byłoby afery ;)

2

@Kubajnos345 codziennie są jakieś wybory. Ja teraz wybieram sen. Dobranoc ;*

0

@Pedri16Future oraz Newcastle

4

Mówią, że nie ma ideału, ale czy ona jest blisko? :P
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/03/normal/d2nTzdn6FZ07QrijfRPykYkte74WEyuh.png

0

@Who_you_mam Bo sędzia tak zadecydował.

1

Jak Lech obalił komunizm, historia prawdziwa
Wiedzimin: Dziewki Goń

6

@Pedri16Future wiesz co się liczy? Szacunek ludzi ulicy

0

@marcin62 był chłop, nie ma chłopa

0

@Gall antysemitą tak, ale czy prowojennym to inny temat. Podobnie jest z islamofobią. Ja mam jedno i drugie ;)

0

@LAMC_10 Te derby to se mogą być w 1 lidze albo i nawet niższej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?