tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chimera Skarpetki
1
@Cochise mnie zastanawia jedno. Dlaczego mimo tego, że ma kasy jak lodu to zamiast odpoczywać sobie na emeryturze to bawi się w politykę.
2
@xvcWinterSoldier ta, w tym tygodniu mam sześć dni roboczych
4
I znowu nowy tydzień
1
@lucas/catalan dla mnie nie ma granicy wieku. Może być i 50 lat starsza, po dwóch zawałach, udarze, z rakiem złośliwym i milionami na koncie ;)
1
@FCB_dimiC Dziś ktoś na la rambli lesbijkę ocenzurował :P
3
@Filipem Ale w jakim celu to cenzurować? Jak ktoś gada na yt o narkotykach to to słowo jest wypikane, wyciszone albo inne takie. Dlaczego skoro to nie wulgaryzm? Tyczy to się też słowa "samobójstwo", "morderstwo". Czy to też są "brzydkie" słowa?
3
@Arkon Mnie imponuje Tusk z Kaczyńskim. Obaj rządzą (rządzili) jak każdy wie, a mimo tego wciąż mają swoich zwolenników.
0
Spokojnie, orki bawią się tylko z pingwinem w berka... gryzionego
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/03/G0f4RyumkeQ1mp3YjPw4V3ZIO65vZLxA.mp4
0
@Kgorecki2500 schabowe ze śmietaną?!
2
@Filipem Chuck Norris.
4
@Arkon z obecnych polityków nie ma osoby, na którą można głosować z czystym sumieniem.
1
@FcPortoFan1999 tak korzystają, że wszyscy siedzą przed ekranami ;)
0
@sebasarna panie, nie rób pan nadziei
1
@kundee a ta "cenzura" to w jakim celu?
1
@2026Canaletes ale, że w Niemczech płacą złotym :P
1
@Karol145 Popieram, przegłosowane :P
0
@2026Canaletes ale potęgą jest nasza waluta :P
1
@barteq W zeszłym roku byłem na koncercie w Krakowie, w tym jadę do Gdańska :P
3
Sabaton z nowym utworem -"Yamato"
0
@bartekvisca gdyby byli biali to nie byłoby afery ;)
2
@Kubajnos345 codziennie są jakieś wybory. Ja teraz wybieram sen. Dobranoc ;*
0
@Pedri16Future oraz Newcastle
4
Mówią, że nie ma ideału, ale czy ona jest blisko? :P
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/03/normal/d2nTzdn6FZ07QrijfRPykYkte74WEyuh.png
0
@Who_you_mam Bo sędzia tak zadecydował.
1
Jak Lech obalił komunizm, historia prawdziwa
Wiedzimin: Dziewki Goń
6
@Pedri16Future wiesz co się liczy? Szacunek ludzi ulicy
0
@marcin62 był chłop, nie ma chłopa
0
@Gall antysemitą tak, ale czy prowojennym to inny temat. Podobnie jest z islamofobią. Ja mam jedno i drugie ;)
0
@LAMC_10 Te derby to se mogą być w 1 lidze albo i nawet niższej.