tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 Polityk kłamał, co za niespodzianka ;)
1
Kacper Pitala o niewysypianiu się, filmik wstawił około pierwszej w nocy ;)
0
@Deathwing112 gdybym ja rządził to też bym nie zmienił akcyzy, ponieważ chciałbym jak najbardziej się nachapać, pozdrawiam ;)
1
@maroon leśniczówka
1
@Bykunn ktoś kto zamiast "r" mówi "ł" :P
13
Jak Rakowa nie lubię tak im dzisiaj kibicuję, bo legi nie lubię jeszcze bardziej.
1
@RinooniR Niedawno Wisła Płock była liderem :P
0
@jacobFCB Nie, dobrze jest jak jest.
0
Uznać tabelę ekstraklasy taką jaką jest na ten moment za wiążącą i skończyć sezon ;)
0
@Czyhrynski zobacz na tvp vod :P
2
@Ilka Nie znam żadnego :P
2
@esem91 W każdym bloku jest klatka schodowa, ale kim był ten Schodow?
0
To z piłkarskich wydarzeń na ten weekend to w meczach stołecznych w Hiszpanii i Polsce niech będą remisy lub wygrane gości.
1
@July_6_BcN W Planicy. Ciekawe czy dadzą też skoczyć tuż po zawodach panu Kamilowi po raz ostatni w żółtej koszulce lidera :P
0
@Virusk3 Przyszła wiosna, słonce świeci, gorąco jest to czego oczekiwać?
0
@Virusk3 i co ma robić? Nawozić?
0
@Crashynski dziwne, bo ponoć gdy świeci słońce to ludzie mają więcej energii :P
1
@July_6_BcN Zostań. Pan Kamil ma jeszcze trzy szanse na czterdzieste zwycięstwo. A jak mówi przysłowie: "do trzech razy sztuka" ;)
4
@Reviven Następne, zimne i darmowe.
2
@Messibestplayerintheworld a to trzeba kupić wersję cyfrową i nie martwić się o dowiezienie :P
0
@KRISU77 legia umocni się w strefie spadkowej, Lech awansuje na pozycję lidera.
0
@gumaz ja potrzebuję 9 godzin nieprzerwanego snu ;)
0
@Chimera wysłuchać wysłucha, ale czy coś z tym zrobi? ;D
1
@AduŚ07 Forfang i Embacher skakali z tej samej belki
1
@michal26 Dziwnie to on cały sezon skacze. Zawsze nim miota, a skacze daleko, ciekawe dlaczego.
0
No i jest pięknie!
0
@michal26 I się połamie :P
0
@tadzik447 O, wiatr się odwrócił :D
0
@michal26 W takich warunkach ten ze Słowenii poleci na linię bezpieczeństwa :P
0
Ale nam się zrobiły zawody