tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded Ja kosmosem się zafascynowałem przez "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" :P
0
Ale latają świry
0
@FCBMati10 Jakby poleciał 250 metrów i się połamał to byś pytał dlaczego nie obniżyli.
0
Embacher dał radę to niestety ten następny też odleci
O.o elegancko, oby w drugiej serii było tak samo
1
@FcPortoFan1999 Nie ma szans na rekord, bo tak ją przebudowali, że się nie da ;)
0
Może ten ze Słowenii też klapnie
0
Żeby Prevc skakał na poziomie Krafta
0
@michal26 Czekali aż się ogarnę po robocie :P
0
@PaPo jakby ktoś pytał to właśnie wstałem
0
@kuz U mnie film 700mb pobierał się dwa dni
0
@FCB24 Dlaczego na Boga mówimy "Bóg"? Bo Chuck Norris było już zajęte.
0
@PeRRy Ok, dziękuję ;)
0
@Laminedependencia z Warszawy czy Madrytu?
0
@Colon Muzyka w filmie ma znaczenie
0
@clyde Czernina
1
@PeRRy Będzie też na firefoxa? :P
13
Chuck Norris zmarł już dawno, ale śmierć bała mu się powiedzieć o tym wcześniej.
A.w sumie to nie umarł tylko kopnął w kalendarz z półobrotu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 czy Ty to widzisz @clyde?
2
@marcin62 Bo to jest przepiękna gra z bardzo dobrą fabułą.
7
@Arden Nie rozumiesz to scrolluj.
2
@macio_944 Wstawaj wiedźminie, mamy Ciri do odnalezienia!
2
@ifoa Wielu takich było i zostało
1
@Sinirsey Jestem w takim wieku, że litery mi "znikają" :P
1
@Sinirsey Zwiedzać piwnice z Kudłatym
2
@Encore i przez takie gówna RAM kosztuje tyle ile kosztuje
0
@barcowy1899 nie, nie powinno, ale powinno się odebrać realowi kilka LM.
0
@tbas Za jakiś czas zginie w wypadku :P
0
@kamyk_23 Nawet jeśli wie to brat i tak sam sobie może to kupić :P
4
@Chimera No to zrób mu laurkę. Z własnoręcznie wykonanego prezentu od serca będzie najbardziej zadowolony :P