0

@urbipl 20:10 – Komentarz załogi dotyczący rekordu Apollo 13 (tylko audio)
Krótkie łączenie radiowe, podczas którego astronauci wygłoszą specjalne oświadczenie upamiętniające ten historyczny moment. - to mały lot dla człowieka, ale wielki dla ludzkości :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RozowaPantera Jadnak poniższy utwór jest najlepszy z kościelnych

0

@PioteK W robocie mam wodę w szklanych butelkach. Zupełnie inny smak, choć woda sama w sobie nie jest chyba najwyższej jakości :D Jakby była "porządna" to całkiem by było miodzio. Można? Można.

0

@KRISU77 Dziś dostanie lanie.

0

@PioteK a plastik na smak wody nie wpływa? I ogólnie jacy to oni nie są prozdrowotni a trują nas mikroplastikiem?

0

@PioteK Dlaczego więc piwo (w większości) i alkohole są w szkle a nie w plastiku?

1

@Tofik nie wygłupiaj się! Idź normalnie!

1

@PatrychoO ogóra kiszonego

0

@severius Może oni też tak mają?

3

@draxidox Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister!

1

0

@Faro przyszło ocieplenie i jest burza, nic nowego ;)

0

@Szczygiel06 Już to wiele razy pisałem. Sernik to sernik. Z rodzynkami czy bez, co za różnica? Jeśli mam wybierać między jednym sernikiem a drugim to wybieram oba.

1

@Dari0G no, taki mały, żółty

0

@Kgorecki2500 Pierwsze zdjęcie jest z domu uciech.

0

Tradycyjny skecz wielkanocny :P

1

@ToWinaSedziego Dlaczego polecasz jego wpisy, skoro nigdy nic ciekawego nie napisał? Dobrze, że poinformowałeś czego to się tyczy, ale nie zamierzam wchodzić w jego profil ;)

0

@ToWinaSedziego To w tobie jest problem, a nie w nich...

2

Proszę państwa, Wysoki Sądzie to jest profesor wilczur Rafał
https://joemonster.org/mg/show/107604

1

@Katalończyk 99 Żeby tak przez morze bez statków...

0

Z piłkarskiej soboty szkoda tylko straty punktów przez Lecha, oby w poniedziałek wielkanocny legia dostała lanie.

0

@Criss18Barca A granulat, prevc i kraft wywalający się i wiadomo co robiący :P

3

@Czyhrynski bo nie są chorzy psychicznie tylko cwani i trzepią na tym kasiorę.

2

@Konradowskyy i przy okazji sałatka się zwróci :P

3

2

@Konradowskyy Wina Arbeloi są mniej szkodliwe :P

1

@tbas Dlaczego Chuck Norris nie zagrał w Titanicu? Bo by wszystkich uratował.

0

Jak zapowiedziano, On wrócił :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?