tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl 20:10 – Komentarz załogi dotyczący rekordu Apollo 13 (tylko audio) Krótkie łączenie radiowe, podczas którego astronauci wygłoszą specjalne oświadczenie upamiętniające ten historyczny moment. - to mały lot dla człowieka, ale wielki dla ludzkości :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RozowaPantera Jadnak poniższy utwór jest najlepszy z kościelnych
0
@PioteK W robocie mam wodę w szklanych butelkach. Zupełnie inny smak, choć woda sama w sobie nie jest chyba najwyższej jakości :D Jakby była "porządna" to całkiem by było miodzio. Można? Można.
0
@KRISU77 Dziś dostanie lanie.
0
@PioteK a plastik na smak wody nie wpływa? I ogólnie jacy to oni nie są prozdrowotni a trują nas mikroplastikiem?
0
@PioteK Dlaczego więc piwo (w większości) i alkohole są w szkle a nie w plastiku?
1
@Tofik nie wygłupiaj się! Idź normalnie!
1
@PatrychoO ogóra kiszonego
0
@severius Może oni też tak mają?
3
@draxidox Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister!
1
Star i wars
https://jbzd.com.pl/obr/4453370/starwars
1
@urbipl https://joemonster.org/p/2004450/size/oryg/zawsze_mialem_leb_do_interesow_ricky_chlopaki_z_barakow
0
@Faro przyszło ocieplenie i jest burza, nic nowego ;)
0
@Szczygiel06 Już to wiele razy pisałem. Sernik to sernik. Z rodzynkami czy bez, co za różnica? Jeśli mam wybierać między jednym sernikiem a drugim to wybieram oba.
1
@Dari0G no, taki mały, żółty
0
@Kgorecki2500 Pierwsze zdjęcie jest z domu uciech.
0
Tradycyjny skecz wielkanocny :P
1
@ToWinaSedziego Dlaczego polecasz jego wpisy, skoro nigdy nic ciekawego nie napisał? Dobrze, że poinformowałeś czego to się tyczy, ale nie zamierzam wchodzić w jego profil ;)
0
@ToWinaSedziego To w tobie jest problem, a nie w nich...
2
Proszę państwa, Wysoki Sądzie to jest profesor wilczur Rafał
https://joemonster.org/mg/show/107604
1
@Katalończyk 99 Żeby tak przez morze bez statków...
0
Z piłkarskiej soboty szkoda tylko straty punktów przez Lecha, oby w poniedziałek wielkanocny legia dostała lanie.
0
@Criss18Barca A granulat, prevc i kraft wywalający się i wiadomo co robiący :P
3
@Czyhrynski bo nie są chorzy psychicznie tylko cwani i trzepią na tym kasiorę.
2
@Konradowskyy i przy okazji sałatka się zwróci :P
3
Każdy dostał po jajku?
https://jbzd.com.pl/obr/4452849/klasycznie-co-roku-to-jajku
2
@Konradowskyy Wina Arbeloi są mniej szkodliwe :P
1
@tbas Dlaczego Chuck Norris nie zagrał w Titanicu? Bo by wszystkich uratował.
0
Jak zapowiedziano, On wrócił :P