0

@Szklaner Moim zdaniem przedstawiała się jako Małolepsza, poniważ Kiepska źle brzmiało. Nawet w jednym z odcinków wydaje mi się, że zaczęła się komuś przedstawiać mówiąc Kie... i się poprawiła na Małolepsza. A teraz wstawię Wikipedię.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozalia_Kiepska
Babka o wielu nazwiskach :D

0

@July_6_BcN @Szklaner Dlaczego babka miała nazwisko po zięciu? :P

2

@Azazel_Pazuzu tego się życzy bez okazji ;)

3

@Kapitan hawk a dla niezakochanych wszystkiego najgorszego?

10

W jakim celu legia prowadzi? Po co i na co to komu potrzebne?

0

@Sysia11 Ma już astmę czy jeszcze nie?

0

@VamosDeJong Byłaby nagrana przed naszą erą lub za 2000 lat i w tej kwestii nic by się nie zmieniło :P

1

@VegetaPolska jeśli już to elipsoidą

0

@BorzyKrzys Nie, golę się na łyso i jak mi włosy odrosną troszkę za długie to od razu je golę.

0

@ZuczekFCB1899 A ja nie jestem i nie byłem z fryzjerką i nie chodzę do fryzjera. Sam się golę maszynką :P

0

@maroon nawet jeśli nie szczupła a chuda osoba zje kilka pączków?

6

@Huck ty nie rozumiesz zajadania się pączkami w tłusty czwartek, kto inny jedzenia drwala z McDonald's, a jeszcze inny spożywania barszczu czy karpia w wigilię albo jajek na Wielkanoc. Dajcie spokój.

0

@D10SLEO od całej tej śmiesznej ligi ;)

1

@katalonczyk987 nawet w takiej sprawie zdania ekspertów są podzielone

8

@Jakchcesz Zrobić salut rzymski i pozdrowić Fuhrera

0

@Kazragore Dlaczego? Większe absurdy już się widziało :P

6

@Filipem A jeśli rodzice chcą też wspólnie spędzić ten dzień?

0

@LukaszFan jak się raz do roku takie coś się, nawet w dużych ilościach to raczej nikomu nie zaszkodzi

0

@maroon ale tłusty czwartek jest raz w roku i jedzenie pączków to tradycja.

0

@LukaszFan to tak samo jak potrawy wigilijne można jeść w przeciągu całego roku, a nie tylko w ten jeden konkretny wieczór.

7

@mrboom marmolade de la marmolade

0

@A4ron najlepiej jakby w ekstraklasie spadli stołeczni ;)

3

@Wossi61FCB lew nie sprzymierza się z kojotem

0

@Pedri16Future albo inny natenjahuj

0

@Eklerek O raz za dużo :P i to nie dzięki Bogu a przez Niego.

2

@mordini123 zjadł literkę i wielkie halo :P

1

@Ptasior Dał szansę innym ;)

0

@clyde Ja miałem koszulkę Żurawskiego, ale z reprezentacji. Jeden gościu w szkole do mnie zawsze mówił "cześć Maciej" :P

1

@July_6_BcN Z wiązań mi to wyjęłaś :P

9

@barcowy1899 Iniesta - Busi - Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?