tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner Moim zdaniem przedstawiała się jako Małolepsza, poniważ Kiepska źle brzmiało. Nawet w jednym z odcinków wydaje mi się, że zaczęła się komuś przedstawiać mówiąc Kie... i się poprawiła na Małolepsza. A teraz wstawię Wikipedię.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozalia_Kiepska
Babka o wielu nazwiskach :D
0
@July_6_BcN @Szklaner Dlaczego babka miała nazwisko po zięciu? :P
2
@Azazel_Pazuzu tego się życzy bez okazji ;)
3
@Kapitan hawk a dla niezakochanych wszystkiego najgorszego?
10
W jakim celu legia prowadzi? Po co i na co to komu potrzebne?
0
@Sysia11 Ma już astmę czy jeszcze nie?
0
@VamosDeJong Byłaby nagrana przed naszą erą lub za 2000 lat i w tej kwestii nic by się nie zmieniło :P
1
@VegetaPolska jeśli już to elipsoidą
0
@BorzyKrzys Nie, golę się na łyso i jak mi włosy odrosną troszkę za długie to od razu je golę.
0
@ZuczekFCB1899 A ja nie jestem i nie byłem z fryzjerką i nie chodzę do fryzjera. Sam się golę maszynką :P
0
@maroon nawet jeśli nie szczupła a chuda osoba zje kilka pączków?
6
@Huck ty nie rozumiesz zajadania się pączkami w tłusty czwartek, kto inny jedzenia drwala z McDonald's, a jeszcze inny spożywania barszczu czy karpia w wigilię albo jajek na Wielkanoc. Dajcie spokój.
0
@D10SLEO od całej tej śmiesznej ligi ;)
1
@katalonczyk987 nawet w takiej sprawie zdania ekspertów są podzielone
8
@Jakchcesz Zrobić salut rzymski i pozdrowić Fuhrera
0
@Kazragore Dlaczego? Większe absurdy już się widziało :P
6
@Filipem A jeśli rodzice chcą też wspólnie spędzić ten dzień?
0
@LukaszFan jak się raz do roku takie coś się, nawet w dużych ilościach to raczej nikomu nie zaszkodzi
0
@maroon ale tłusty czwartek jest raz w roku i jedzenie pączków to tradycja.
0
@LukaszFan to tak samo jak potrawy wigilijne można jeść w przeciągu całego roku, a nie tylko w ten jeden konkretny wieczór.
7
@mrboom marmolade de la marmolade
0
@A4ron najlepiej jakby w ekstraklasie spadli stołeczni ;)
3
@Wossi61FCB lew nie sprzymierza się z kojotem
0
@Pedri16Future albo inny natenjahuj
0
@Eklerek O raz za dużo :P i to nie dzięki Bogu a przez Niego.
2
@mordini123 zjadł literkę i wielkie halo :P
1
@Ptasior Dał szansę innym ;)
0
@clyde Ja miałem koszulkę Żurawskiego, ale z reprezentacji. Jeden gościu w szkole do mnie zawsze mówił "cześć Maciej" :P
1
@July_6_BcN Z wiązań mi to wyjęłaś :P
9
@barcowy1899 Iniesta - Busi - Xavi