tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 a ciapaci odpalają już w pierwszym :P
2
@Kubajnos345 Odmłodzić Adasia i Kamilka :P
0
@Kozinho. Zostało jedno pytanie
1
Chyba jednak pan Kamil nie wygra
1
@Kozinho. Gdy porwałeś ją
0
@Criss18Barca Oby nie
0
@barcelonaLM Na pierwsze też :P Póki narty w powietrzu :P
2
@jacobFCB i Słoweńcem oraz Japońcem i Norwegiem
1
@ZwyklyCuler48 Gościu debiutuje w tym sezonie, niedawno skończył 19 lat...
1
@adi7adi8 Oby tak było!
0
Dlaczego Kraft tak nie skakał w ostatnich sezonach?
0
@kosiarz92 Nie ma drużynówki, jest konkurs duetów :P
2
@mekston To wtedy nikt by nie zdobył medalu :P
0
@matirix20 Pierwszy raz oglądasz skoki?
1
Kazach po medal :P
0
@MichuZ44 Hamiltona zrobili czarnego? :P
0
@July_6_BcN Jeśli żaden z naszych to Joju albo Anze :P
0
@LAMC_10 To nie jest mój bliźni :P a poza tym jak wygra Prevc to nie wygra Kamil, no chyba, że razem staną na najwyższym stopniu podium.
1
@July_6_BcN Dla mnie sprawa byłaby prosta :P
9
@LAMC_10 Niech spadnie na bulę :P
5
@Criss18Barca Nie, przypadnie na konkurs. W obu seriach odda najlepsze skoki
0
@July_6_BcN Jeśli musiałabyś wybrać jedną z tych dwóch rzeczy to wybrałabyś...
2
@July_6_BcN ale lepiej, żeby Kamilek zdobył medal niż Barca odrobiła straty :P
6
W transmisjach sportowych powinna być możliwość wyłączenia komentatorów :P
1
@Xaviball Dziś skoczkowie zdobędą trzy medale! I w parach też wpadnie złoto :P
0
@MessiForeverTheBest za przekroczenie piękności?
0
@Arden Podam więcej, ale bez nicków. Wszyscy, którzy tworzą jakieś "uniwersa". Są specyficzni w negatywnym sensie :P
0
@Aequlibre Kacper, Kamil i Paweł zdobędą medale olimpijskie :P
0
@Szklaner Moim zdaniem przedstawiała się jako Małolepsza, poniważ Kiepska źle brzmiało. Nawet w jednym z odcinków wydaje mi się, że zaczęła się komuś przedstawiać mówiąc Kie... i się poprawiła na Małolepsza. A teraz wstawię Wikipedię.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozalia_Kiepska
Babka o wielu nazwiskach :D
0
@July_6_BcN @Szklaner Dlaczego babka miała nazwisko po zięciu? :P