tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fc112 Tak naprawdę to w ogóle nikogo normalnego nie interesują te wysrwy o siłowni, wulkanizacji, kradzieży rowerów czy o ojcu alkoholiku. Każdy kto to lubi ma nierówno pod kopułą, czy mu to się podoba czy nie.
0
@July_6_BcN Zawsze można wziąć urlop lekarski ;)
0
@michal26 Bo po piwie ręka się nie trzęsie i jest lepszy aim
0
Nas ne dogoniat w rockowej AI wersji
3
SciFun z kolejną poważną analizą, tym razem o "Jądrze Ziemi" Jona Amiela
1
@Esteban_ Czy to zaczyna się na "ż"?
1
@Criss18Barca Wytrzeźwieje to zmieni zdanie :P
8
@Bocheno1 Lepsze takie niż niekończące się wysrywy o pijanym ojcu, wulkanizacji czy kradzieży rowerów, a teraz doszła jeszcze siłownia. Przynajmniej coś nowego jest, a nie non-stop te same durne, nieśmieszne przygody.
1
@macio_944 Autor tego filmiku grał na lodówce? :P
4
@FCBparasiempre Myślę, że jest to dobry moment, żeby odsłuchać piosenkę na ten temat ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16370701#comment-16370701
0
@TR3YWAY Nie dziwię się jak takie coś odwalałeś
https://www.tiktok.com/@mateusz.kalinowski01/video/7572301574865734934
0
@TR3YWAY ty to najlepiej powinieneś wiedzieć, chociaż ćwiczeniami bym tego nie nazwał
1
Byłem dziś na siłce, jakiś suchoklates "ćwiczył" jak Waldek Kiepski w jednym z odcinków :D
0
@Jonyx Prawie wszyscy
35
Zostało 363 dni do wigilii a prawie wszyscy mają już ubraną choinkę.
5
@severius Mnie latem pisali, żebym pojechał gdzieś gdzie jest chłodniej, także jedź sobie gdzieś, gdzie jest gorąco.
1
@FcPortoFan1999 A nawet wszyscy wyglądają tak samo
1
@July_6_BcN W ogóle, bo u mnie nikt tego nie je ;)
0
@TR3YWAY W sensie Makłowicz z Robertem? :P
1
@kanver_ Czarowniki, które były na samym początku są bardzo dobre :P
0
@Roobo Ano jest tu paru takich co wymyśla niestworzone historyjki ;)
0
@michaleu Ja też siódmego, ale już, a nie dopiero :P
A ostatni raz w robocie byłem 16 grudnia.
1
@LAMC_10 Za szybko, coraz bliżej powrotu do roboty.
2
Freddie'go nawet w święta nie może zabraknąć :P
Queen - Thank God It's Christmas
@PatrychoO
2
Mongolskie Jingle Bells
3
@Zelazny_Mike po żydowsku, sprzedać drożej niż kupić :P
6
Ciekawostka ze starożytnej Grecji
https://jbzd.com.pl/obr/4344322/final-boss-salatki-jarzynowej
14
@cules100pro To nie on ją wyrwał tylko jego pieniądze :P
0
@Czajka90 17.03.2019 to za grudzień 1987?
1
@Giwera Ciekawe ile śmiechu było przy nagrywaniu tej sceny :D