0

@Fc112 Tak naprawdę to w ogóle nikogo normalnego nie interesują te wysrwy o siłowni, wulkanizacji, kradzieży rowerów czy o ojcu alkoholiku. Każdy kto to lubi ma nierówno pod kopułą, czy mu to się podoba czy nie.

0

@July_6_BcN Zawsze można wziąć urlop lekarski ;)

0

@michal26 Bo po piwie ręka się nie trzęsie i jest lepszy aim

0

Nas ne dogoniat w rockowej AI wersji


3

SciFun z kolejną poważną analizą, tym razem o "Jądrze Ziemi" Jona Amiela


1

@Esteban_ Czy to zaczyna się na "ż"?

1

@Criss18Barca Wytrzeźwieje to zmieni zdanie :P

8

@Bocheno1 Lepsze takie niż niekończące się wysrywy o pijanym ojcu, wulkanizacji czy kradzieży rowerów, a teraz doszła jeszcze siłownia. Przynajmniej coś nowego jest, a nie non-stop te same durne, nieśmieszne przygody.

1

@macio_944 Autor tego filmiku grał na lodówce? :P

4

@FCBparasiempre Myślę, że jest to dobry moment, żeby odsłuchać piosenkę na ten temat ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16370701#comment-16370701

0

0

@TR3YWAY ty to najlepiej powinieneś wiedzieć, chociaż ćwiczeniami bym tego nie nazwał

1

Byłem dziś na siłce, jakiś suchoklates "ćwiczył" jak Waldek Kiepski w jednym z odcinków :D

0

@Jonyx Prawie wszyscy

35

Zostało 363 dni do wigilii a prawie wszyscy mają już ubraną choinkę.

5

@severius Mnie latem pisali, żebym pojechał gdzieś gdzie jest chłodniej, także jedź sobie gdzieś, gdzie jest gorąco.

1

@FcPortoFan1999 A nawet wszyscy wyglądają tak samo

1

@July_6_BcN W ogóle, bo u mnie nikt tego nie je ;)

0

@TR3YWAY W sensie Makłowicz z Robertem? :P

1

@kanver_ Czarowniki, które były na samym początku są bardzo dobre :P

0

@Roobo Ano jest tu paru takich co wymyśla niestworzone historyjki ;)

0

@michaleu Ja też siódmego, ale już, a nie dopiero :P
A ostatni raz w robocie byłem 16 grudnia.

1

@LAMC_10 Za szybko, coraz bliżej powrotu do roboty.

2

Freddie'go nawet w święta nie może zabraknąć :P
Queen - Thank God It's Christmas


@PatrychoO

2

Mongolskie Jingle Bells


3

@Zelazny_Mike po żydowsku, sprzedać drożej niż kupić :P

6

14

@cules100pro To nie on ją wyrwał tylko jego pieniądze :P

0

@Czajka90 17.03.2019 to za grudzień 1987?

1

@Giwera Ciekawe ile śmiechu było przy nagrywaniu tej sceny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?