panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dembele nie jest gotowy na takiego rywala jak Atletico, od pierwszej minuty powinien zagrać Iniesta, mimo tego, że jego kooperacja z Filipkiem bywa no cóż ... różna.
0
właśnie zadaje sobie to pytanie od pewnego czasu i zastanawiam się czy Suarez lepiej będzie wyglądał na skrzydle czy na ławce ?
1
no niestety, w tym przypadku zostaje już tylko niwelowanie strat do minimum i wyciągnięcie stosownej lekcji na przyszłość.
0
pytanie tylko, jakie pieniądze po "tak udanych" dwóch sezonach ktoś za Andrzejka wyłoży? Moim zdaniem, po tym co pokazał, więcej niż 15 mln. to nikt za niego nie da.
0
Jest zdolny do gry, tylko jego gra wygląda tak jak to widać. Dlatego nie rozumiem, dlaczego wczoraj przy niekorzystnym rezultacie na boisko nie wszedł Paco.
Co przepraszam pokazał takiego tydzień temu ? Jego gra zaczęła wyglądać dopiero wtedy, kiedy wynik meczu był już ustalony...Zwróć uwagę ile razy w meczu on się przewraca potykając się o piłkę lub o "wiatr". Wczoraj to już kompletna bezproduktywność, na tę chwilę, wygląda on jak zagubiony w akcji.
5
Braku Coutinho nie mogę pojąć, Trzymanie go na ławce w sytuacji gdy w LM nie może grać, to moim zdaniem głupota...
Ale Dembele ? Czy wszyscy, którzy dzisiaj lamentują, że Dembele siedział na ławce widzą jak on gra, jak on grał wczoraj przez te 15 minut co dostał ? On jest po długiej kontuzji i kompletnie nie przepracował nawet okresu przygotowawczego ani z Borussią ani z Barceloną. On musi się odbudować i w przyszłym sezonie mam nadzieję zobaczymy pełnowartościowego zawodnika.
0
a widziałeś Dembele przez tych 15 minut i w ostatnich meczach ? Jak się to obejrzy to łatwiej zrozumieć dlaczego jest na ławce. Co do Cou - pełna zgoda.
0
dobrze się czujesz ?
1
1) Dembelomaniaki - oto odpowiedź dlaczego Dembele nie wyszedł od 1 minuty. On musi przepracować okres przygotowawczy, dojść do siebie i powinien być gotowy na przyszły sezon.
2) W lidze już nawet Espanyol nie rozkłada nóg przed Realem co widzieliśmy w ostatnim meczu
3) Tak się kończy minimalizm w grze i brak intensywności. Barcelona wyglądała, jakby jej się po prostu nie chciało.
4) Zejdźcie z Digne'a bo gdyby on był jak Alba to grałby w innym topowym zespole a nie siedział na ławce.
5) Zabrakło mi Paco koło 70 minuty, zamiast Dembele.
0
żebyśmy podobnych zagrań nie oglądali od 1 minuty ? może to jest powód...
1
Sędzia, jak to hiszpański sędzia, ale piłkarze Barcy mają taką intensywność jakby przeczytali na tym forum, że mecz już wygrali zanim się zaczął. [manity ] itd
1
no to jedziemy: Iniesta, Rakieta, Busquets, Coutinho, Arthur, Paulinho,
gramy trójką, trzech ląduje na ławce
gramy czwórką w pomocy, wtedy tylko dwóch gra z przodu, a tam robi się też niezły tłok: Dembele, Suarez, Messi, Paco, i prawdopodobnie Griezmann, którego umieścić na ławce i jakim cudem spróbować przepchnąć Arnaiza ?
Oczywiście to wszystko z mega optymistycznym założeniem sprzedania: Vidala, Andre Gomesa i Denisa i założeniem, że Rafinha nie wróci do klubu. Optymistycznym - bo dobrze wiemy, jak Barca "umie" sprzedawać piłkarzy.
Oczywiście, może Valverde wie coś więcej, np to, że zarówno Alenia jak i Arnaiz są za słabi na pierwszy zespół i nie zasługują na szansę. Wtedy ten plan ma ręce i nogi.
1
Szkoda Alenii, zasługiwał na szansę gry w pierwszym zespole.
1
niestety, ale ten transfer to szpic w d...ę Alenii, moim zdaniem w pratyce to pokazuje mu kierunek wylotu z klubu, bo nie wyobrażam sobie miejsca dla niego nawet na ławce rezerwowych.
2
ojj kolego, moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie i to PSG tak czy inaczej odpadłoby. Real w LM to zupełnie inna drużyna z "ogromnym" szczęściem do losowania. Zwycięzca pary Szachtar-Roma już czeka na nich w ćwierćfinale i fiku miku nagle są w półfinale.
0
to moja osobista, największa pomyłka ostatnich 5 lat w footballu.
9
dobrze że sędzia gwizdnął spalonego, bo Kike Sanchez Flores musiałby świecić oczami przez kumplami z Madrytu, a Espanyol przeprosić za "niedogodności'.
1
to potwierdzone info o tej stówie ? Czytałem na onecie, że 30 mln Carrasco i 18 Gaitan, chyba, że faktycznie niepisaną dopłatą jest sprzedaż tych udziałów... a widzisz, to wiele by wyjaśniało :)
4
Dziś potwierdzono transfer Carrasco i Gaitana z Atletico do Chin za ...50 mln euro w cenie pakietu. Przyznam szczerze, że Carrasco to moja olbrzymia pomyłka, w ciemno obstawiałem, że ten gość będzie topowym europejskim zawodnikiem i obije się kiedyś o ZP, mega talent, tak zmarnowany. swoją drogą trochę żałuję, że w takich małych pieniądzach Barcelona nie powalczyła o niego. A cholera wie, czy nie odbudowałby się u nas, konkurencja jest spora, ale myślę że miałby szansę włączyć się w walkę o podstawowy skład. A gdyby się nie rozwinął zawsze można sprzedać go do ...Chin. Gaitan w sumie też się znacznie, znacznie lepiej zapowiadał.
0
dokładnie też to zauważyłem, muszę przyznać, że nie śledzę każdego meczu PSG, ale z tych co oglądałem to obecność Neymara paraliżuje niektórych kolegów z drużyny, szczególnie Draxlera i Mbappe.
0
teraz te madryckie papiery toaletowe będą niemal na żywo relacjonować sytuację Neymara i widoki na jego powrót na rewanż.
0
W kontekście Złotej Piłki, pragnę przypomnieć, że w tym roku są Mistrzostwa Świata i to będzie miało kluczowy wpływ na zwycięstwo w tym konkursiku.
0
Benzema nigdy nie liczył się w klasyfikacji Pichichi, w Lidze Mistrzów nie ma opcji żeby komuś oddał.
3
nie, bo brakuje Sergiego Roberto i Iniesty za Cou.
0
A moim zdaniem taki piłkarz właśnie wyrasta i to (o zgrozo) w Liverpoolu. Mam na myśli 19-letniego Trenta Alexandra Arnolda. Lubię oglądać Liverpool i gra tego faceta w tak młodym wieku jest imponująca, super gra z przodu, moim zdaniem Nathaniel Clyne będzie miał bardzo trudne zadanie, żeby wskoczyć do podstawowego składu. Na miejscu Liverpoolu - ja bym postawił na wychowanka czyli Arnolda.
0
Real faktycznie się rozegrał i wskoczył na karuzelę zwycięstw. Nawet ta ich "marketingowa kukła" zaczęła regularnie strzelać i to nie tylko z karnych. Dla mnie faworytem do wygrania Ligi Mistrzów wciąż pozostaje Manchester City, a zaskoczyć może także Bayern. Jeżeli jednak Madryt utrzyma się na fali wznoszącej, mogą też być groźni. Barcy jako faworyta LM w tej chwili nie widzę, zobaczę jeśli dojdą do półfinału.
1
żadnych szans...
1
osobiście, życzę mu jednak by był znacznie większym talentem niż Asensio, który jak do tej pory udowodnił przede wszystkim, że posiada świetnie ułożoną nogę i potrafi ładnie strzelić z dystansu. Fakt - ostatnio się nieco rozegrał, ale wcześniej to był "zagubiony w akcji" i szczerze mówiąc niczym mnie nie zachwycał. Uważam, że madryckie gazety wręczając mu już "Złotą Piłkę" za rok 2020 czy 2021 mocno odleciały a i jemu narzuciły dużą presję. Osobiście bardziej cenię Isco i Ceballosa, który dostaje nieproporcjonalnie za mało szans w porównaniu ze swoimi umiejętnościami. No i on w Betisie już coś udowodnił, Asensio na tę chwilę udowodnił, że ma świetnie ułożoną nogę i niezłe kopyto.
0
szczerze mówiąc, za bardzo bym się tym nie przejmował... wygląda to na zwykłą dziennikarską kaczkę