panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
chciałem tylko zauważyć, że zarówno Sport jak i Mundo Deportivo to gazety regionalne, więc do polaryzacji mają jakby większe prawo, niż gazety o zasięgu ogólnokrajowym. Nie mniej uważam, że fajnie, że Marca tym razem zachowała się obiektywnie i doceniła lidera tabeli ligi hiszpańskiej.
34
Marca - szacuneczek za okładkę :)
1
no i się udało, ale łatwo nie było :) najważniejsze 3 pkty, Vamos !
0
no właśnie, otóż to ... żeby było jasne, ja wciąż wierzę w zwycięstwo ale nie łatwe ,jak pomaśle, tylko wymęczone i urodzone w bólach. 3. punktów na pewno z automatu nie dodaję.
1
Czy są tu "Janusze" które od wczoraj wróżyły łatwe zwycięstwo na Anoeta ?
1
kto by pomyślał, że może to napisać człowiek z takim nickiem :)
5
dobrze zredagowane. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Symbolem tego było jak niejaki Karwakrasnal, którego osobiście za to nie znoszę, pokazał środkowy palec po bramce Ramosa kibicom Barcelony. Najwyższy wyraz braku szacunku... żaden piłkarz Barcy nie dopuścił się tego, choćby nie wiem w jakim gazie byłą drużyna. Skończy się ta epoka, "opierzony" biega jak Forrest Gump tylko nie wiadomo po co ? Ramos wróci do pozowania w gazetach z pornografią dla gejów a marketingowa kukła wróci na Maderę.
3
Tak jak zgodnie wytypowali 11 Barcy, tak wszystkich ich zgodnie Ernesto wykiwa ... jak zwykle :)
2
JA mówię o sytuacji, kiedy zawodnik z Villareal zatrzymał piłkę ręką, nie mając jej przy ciele. Oczywiście, Barcelona miała nawet w tym sezonie wiele takich sytuacji, kiedy nieodgwizdany został karny przy identycznych piłkach, ale obiektywnie moim zdaniem powinien być karny, ale kij z tym.
Reszta się zgadza, w zasadzie żadnej ligi mistrzów nie wygrali czysto. Albo bramka ze spalonego w finale (Ramos), albo żenada w dwumeczu z Bayernem w wykonaniu Kasaiego. Nie mówiąc już o zawsze szczęśliwych losowaniach.
2
powinno... Asensio gdy wszedł nie wykazał się raczej żadną postawą, a może raczej taką jak zwykle... drugi Canales
9
patrząc obiektywnie, to śmietankom wczoraj naprawdę brakowało skuteczności, a to co wyprawiał Asenjo - to będą obrony kolejki. Sędzia powinien też podyktować rzut karny. Patrząc na wczorajszą grę, wyglądało to jak w zeszłym sezonie, tyle że w tym jakby los odbierał to co dał sezon temu. Zeszłoroczne zwycięstwa okupione były dużą porcją farta, w tym jest 180 stopni w drugą stronę.
0
Będzie ciężko, ale jeżeli Villareal się przełamał w tej kolejce, to być może nas też to czeka. W końcu oni czekali na ten moment od założenia klubu a my czekamy "tylko" trochę ponad 10 lat.
27
praktycznie, to my jutro gramy na ANOETA, doliczać 3 pkty z automatu przed takim meczem to trochę niepoważne
8
A tymczasem na południe od Barcelony ...
"We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine" :)
Sergio Asenjo - przekozak, jakby się Kameni przebrał :)
0
No i bardzo fajnie .... :)
0
sądzę, że po nikogo, poważniej, jeżeli ruszy to tylko do szkółki i drugiej drużyny po piłkarskie talenty ...
0
"Piłkarze pasożyty, nie pierwszy taki w Barcelonie, który woli na trybunach siedzieć i siano kosić. "
No tak, bo to przecież Arda Turan ustala skład meczowy i celowo siebie nie powołuje do niego, żeby siedzieć na trybunach i siano kosić. #zelaznalogika.pl
0
Pewnie mógł strzelać Sandro, Munir albo Paco, problem polega jednak na tym, że kiedy Arda w zeszłym sezonie na początku zaczął wychodzić w podstawowej jedenastce kosztem Neymara (kontuzja), bardzo dobrze się spisywał. Do dziś pamiętam słowa komentatora, który stwierdził, że Arda świetnie rozumie się z Messim. Kiedy Neymar wrócił po kontuzji, Turek zaginął na ławce rezerwowych, bo MSN było święte. Nie wiem kto stał za tym transferem, ale to był krok nieracjonalny i niepotrzebny, dalej będę bronił zdania, że klub FC Barcelona niestety zmarnował Ardzie karierę.
5
Spkojnie... finansowo to jest i tak nienajgorsza opcja. Przez 2,5 roku biorąc pod uwagę jego zarobki to jest 20 mln, których UWAGA zarząd nie musi wydać. Na wypożyczeniu coś tam na pewno zarobi, a jeżeli Arda zacznie w Turcji dobrze grać (ja wierzę, że tak się stanie) to jest możliwość, że np Chińczycy zgłoszą się po niego i zechcę zapłacić 15, 20 a może 25 mln. Najważniejsze że nie będzie w czeluściach trybun pobierał pensji, a sportowo on ma szansę tam odżyć przed egzotyczną emeryturką.
BTW to niewątpliwie niewypał transferowy, któremu winny jest tylko i wyłącznie nasz klub. 15 bramek w 55 meczach nie brzmi źle, Gol co 140 minut w ostatnim sezonie zawodnika który nie jest napastnikiem ? Brzmi nawet bardzo dobrze. Ale Arda został sprowadzony po to by ... no właśnie .... niech ktoś powie PO CO ? Może Luis Enrique wie , może Fernandez wie ? Ale wygląda jakby został sprowadzony jako zapchajdziura, a stał się piątym kołem u wozu. Ja mu życzę powodzenia !
0
Można byłoby tak zrobić, ale wtedy wykluczeni byliby z niej bramkarze a także w praktyce obrońcy. Oczywiście, patrząc na ostatnie lata i tak są wykluczeni, ale przynajmniej teoretyczne szanse na rywalizowanie mają.
1
Panie, Zidana szanuję, podobnie jak Janka Tomaszewskiego i Grzesia Latę, za to jakimi byli piłkarzami. Ale jak ktoś pieprzy głupoty, albo jako trener, albo jako komentator w TV albo jako prezes PZPN, to niestety nie omieszkam tego skomentować. Poza tym w Ziadnie wkurza mnie to, że odciął się całkowicie od swojej przeszłości w Juventusie, gdzie tak naprawdę spędził najlepsze lata kariery.
2
Wataha, sezon 1 i 2 :) Straż graniczna, Bieszczady - extra klimat :)
1
Łysy z Brazzers chyba pomylił rolę trenera Realu z rolą trenera Chojniczanki. Jak mu nie odpowiada presja, to niech poda się do dymisji, oczywiście zawsze może podążać swoim utartym szlakiem i powtarzać, że nie ma żadnego kryzysu. Pytanie tylko po co stale robić z siebie łysego klauna ?
0
ok :) obecna forma piłkarzy predysponuje do zbytniej pewności siebie, również kibiców, ale fakt, trzeba się tego wystrzegać :)
7
To nie było dla nas wcale złe losowanie, chociaż "królowie losowań" jak zwykle przeszli losowanie jak burza :D
0
Dobrze, nie chce mi się po raz kolejny wywodzić na ten temat, wyjaśniłem wyżej dlaczego użyłem słowa rzemieślnik, Ty mniej więcej napisałeś teraz to samo i jałowa dyskusja się kręci.
0
czuję: Real - Alaves, Barcelona- Valencia, Espanyol - Athletico i Sevilla Leganes. Gdybym miał ustawiać to zrobiłbym tak, żeby jednak jak najwięcej hitów było w półfinale, a tutaj ustawiłbym jeden z Barcą w roli głównej, a dobrałem jej Valencię, bo to nie jest zbyt wygodna drużyna dla Dumy KAtalonii więc rywalizacja byłaby zacięta. Ale zobaczymy...
0
Jeżeli więc grać z Realem to kiedy najlepiej ? Kiedy są na fali czy w dołku ? Moim zdaniem lepiej wyeliminować ich teraz, kiedy im nie idzie, bo później będzie tylko trudniej, a finały to oni potrafią wygrywać. Poza tym kryzys tam wiecznie trwał nie będzie.
9
szejk sprzeda Neymara tak jak Verattiego.
0
Akurat nie traktowałbym dwóch porażek z Realem z sierpnia jako przełomowych, ponieważ pewności siebie raczej nie dodają, powiedziałbym, że na dobre wyniki wpłynęły raczej czas i inne czynniki.
Natomiast prawdą jest co mówisz, kiedyś za LE od zwycięskiego 2:1 śmietanki odrobiły 14 albo 16 punktów straty do nas w lidze. Mam jednak wrażenie że Valverde nie jest typem trenera który potrafi zlekceważyć przeciwnika. Wtedy Barca miała wszystko by wygrać ten mecz, a Real wydawał się skazany na schrupanie, skończyło się odwrotnie i pojechali na tym do końca sezonu. Tylko tak jak napisałem, wydaje mi się, że Valverde pod tym akurat względem jest większym profesjonalistą niż był Lucho .