0

Ciekawe jaką on ma alternatywę, jeśli nie transfer... proponuję spojrzeć na ofensywnych piłkarzy, a to nie wszystko bo wiele wskazuje że dojdzie jeszcze Griezmann. Czy w tym tłoku Arnaiz z drużyny rezerw ma szansę się przebić ? Ewentualnie na pojedyncze mecze Pucharu Króla.

0

ja mam bardzo podobne odczucia, natomiast widzę w tym wszystkim też pewne światełko w tunelu w postaci Sergiego Roberto, którego uznaję w tej chwili za pewny punkt drużyny i który powinien stać się wzorem do naśladowania dla uczniów szkółki.

1

owszem, masz racje, Rafinha "zjada tych zawodników" tyle że oni pojawiają się na ławce rezerwowych, a Rafinha większość czasu jest rekonwalescentem.

0

Szkoda tego gościa, mógł byś dobrym piłkarzem, ale zniszczyły go kontuzje, oczywiście nie on pierwszy i nie on ostatni (mam nadzieję, że Dembele nie pójdzie w jego ślady, chociaż zapowiada się jakby miał pójść jego drogą). Pytanie czy Inter zagra w Lidze Mistrzów ? Walczą o to trzy drużyny: Inter, Roma i Lazio, więc z Rzymianami będzie im bardzo trudno, ale szansę na awans każdej z drużyn oceniam na 30%. Jedno jest pewne: lepsze to, niż trzymanie Rafinhi w czeluściach ławki rezerwowych, chociaż z drugiej strony jako rezerwowego wolałby jego niż Andrzeja Gomesa, tyle że na ławce, a nie w szpitalu.
Podsumowując, uważam, że ta transakcja jest bardzo ryzykowna zarówno dla Barcy jak i dla Interu, ale na pewno jej zwycięzcą jest piłkarz.

0

napisałeś samą prawdę i trudno się z tym nie zgodzić, ja po prostu tęsknię trochę za starym porządkiem i jednak zawsze z dumą myślałem o tym, że Barcelona tak stawiała na wychowanków i powstała z tego świetna drużyna, która właśnie się wykańcza. Dla mnie to było częścią hasła "więcej niż klub", częścią, która właśnie umiera, liczyłem, że Valverde chociaż w niewielkim stopniu do tego wróci, ale oczywiście masz dużo racji i te czasy już nigdy nie wrócą... Nie mam pretensji do nikogo o to, że tak jest, tylko mi trochę jednak żal ...

0

Jeśli to nie plotka, to serdecznie współczuję zawodnikom La Masi i drużyny B... taki Arnaiz spokojnie może się rozglądać za nowym klubem.

9

Nie rozumiem tej eksplozji buty i pewności siebie. Przypominam, że na wyjeździe nie strzeliliśmy bramki tracąc jedną, Espanyol będzie murował swoją bramkę i zagra z kontry. Jeżeli strzelą jednego gola, my będziemy potrzebowali trzech. To będzie tak naprawdę bardzo trudny rewanż i całe szczęście, że Valverde jest świetnym strategiem i mamy go po swojej stronie. Radzę trochę ochłonąć i wrócić na ziemię.

0

Wymyślili sobie fajną klauzulę, której i tak nie spełnią. Najważniejsze, że odszedł Arda ( z obopólną korzyścią), Deulofeu też się u nas marnuje, Denis raczej też się nie zapowiada dobrze więc moim zdaniem dobrze byłoby pozbyć się jeszcze tej ostatniej dwójki. Rafinha po tak ciężkiej kontuzji zasługuje na szansę, chyba, że ceny 35-40 mln oferowane ponoć przez Inter są prawdziwe, to wtedy warto, tym bardziej że na przejściu do Interu zyska na grze a sportowo dalej utrzyma wysoki poziom. Aleix świetnie nadaje się na rezerwowego i uważam, że coś do gry jednak wnosi.

11

dla autorów postów w stylu:
"Musi być klasyczny wpierd.... na Camp Nou taka prawda =)"
"koniecznie trzeba ich zniszczyć 3:0"
wielu, wielu innych
pamiętajcie, pycha zawsze kroczy przed upadkiem, a jak nie wierzycie, zapraszam do zajrzenia na stronę białej części Madrytu i fanpage'ów "najlepszego piłkarza w historii"

13

Andre Gomes w strefie pomeczowej: "nawet na chwilę nie można ich zostawić"

Talizmanie drużyny, czekamy na Ciebie w rewanżu!
Kibice

1

chciałem zwrócić uwagę, że kapitanowie Realu zawsze świecili klasą, przynajmniej od kiedy pamiętam: Sanchiz, Fernando Hierro, Raul, Iker no i właśnie ... zawsze do momentu kiedy kapitanem został ten psychol Ramos, który nie wkomponowuje się nijak w ten szereg. Nie rozumiem jak takiego chama, prostaka, bufona i oszusta taki klub mógł zrobić kapitanem.

0

czy słabe występy Andrzeja są dla niego aż tak dobrą reklamą i zachęcą inne kluby do jego kupna ? Mało prawdopodobne...

0

Moim zdaniem dzisiaj Valverde da szansę od pierwszej minuty Carlosowi Alenii. W meczu z Celtą pokazał, że nie boi się postawić na młodych i ten pierwszy mecz nagrodził go świetnym występem Arnaiza. Moim zdaniem EV wystawi Rakitica i Busquetsa (pewniaki), Alenie i no właśnie Paulinho albo Gomesa, z delikatnym wskazaniem na tego drugiego. Jest też opcja, że pozostanie ta trójka, a zagra Vidal albo Robert na skrzydle, ale to dla mnie najmniej prawdopodobny scenariusz. Na lewej flance z kolei wydaje mi się, że wybiegnie Digne, a na prawej Semedo.

1

A gdzie jeste Arnaiz ?!?

1

Podobał mi się system, w którym Claudio Bravo i MATS grali na zmianę, wilk był syty i owca cała, tyle, że przy takiej klasie jaką jest Ter Stegen, nie ma szans by się na to zgodził. Pozostaje się cieszyć, że mamy obecnie dwóch takich super bramkarzy, a ta pozycja ojjj bywała piętą achillesową do momentu pojawienia się Valdesa. A i on zaliczał słabsze momenty. Ter Stegen, przynajmniej w obecnej formie to ... cudotwórca.

3

to prawda... ligi dla Realu już nie ugrają, a w Pucharze mogą im wybitnie pomóc.

14

Wystarczy, że pojawi się ten psychol Pau Lopez na bramce i wszystko stanie się jasne. Chociaż tak obiektywnie, to w ostatnich derbach Barcelony było wyjątkowo spokojnie i grzecznie. Może jutro też nie będzie tak źle .

0

no i się Loozujemy :)

0

ponoć Florentino chce zarzucić na niego sieci ...

0

Nie ma to jak mieć odpowiedni dystans ...

1

Iniesta z Dembele wybrali się na paradę równości, a konserwatywny Verminator rzucał płytami chodnikowymi. Jeden dostał w mięsień płaszczkowy, a drugi w lewą nogą - obaj pauzują.

0

a byli tu tacy, co liczyli zysk z Ardy w wysokości 40 milionów "przy obecnych cenach na rynku" xD

41

Anoeta jednak zawsze żąda katalońskiej ofiary...

0

Karol Strabsurger Jr.

3

Don Andres w tym różowym plastronie i Dembele wyglądają razem na tym zdjęciu jak na paradzie równości.

0

Jest tam obecnie Lacazette, Alexis Sanchez (jeszcze, choć niedługo) lada chwila pojawi się pewnie Auba. Więc kim według Ciebie jest porządny napastnik ? Bo chyba nie Benzema ?

1

a to w tym wypadku masz oczywiście rację :) nie sprecyzowałem tego odpowiednio, przepraszam.

4

Nie no, to Ciebie kolego poniosło, że jeżeli Thiago czy Fabregasa porównujesz do ikon Realu jak Iker czy Raul... adekwatne byłyby porównania do Carlesa Puyola, Xaviego, obecnie Iniesty... Faktem jest, że Real prowadzi politykę w której nie patyczkuje się nawet z piłkarzami-symbolami klubu. Czy to dobrze, czy źle ? Niech każdy sobie sam oceni. Jak również faktem jest to, że Abidal został niewłaściwie potraktowany przez władze klubu i oczywiście trzeba to powiedzieć, aczkolwiek jednak ikoną Barcelony nigdy nie był.

0

to doskonale, myślę, że dlatego, że Katalończycy też mieszkają w innych regionach kraju i to jednak oni są adresatem tych gazet. Wątpię, żeby Kastylijczycy, Andaluzyjczycy itd. dowiadywali się informacji z katalońskich gazet. W Krakowie też możesz nabyć "Tygodnik Podhalański", są też miejsca gdzie można dostać "Warszawską Gazetę" i co z tego ? Czy to sprawia, że te gazety nie mają charakteru regionalnego ?

6

chciałem tylko zauważyć, że zarówno Sport jak i Mundo Deportivo to gazety regionalne, więc do polaryzacji mają jakby większe prawo, niż gazety o zasięgu ogólnokrajowym. Nie mniej uważam, że fajnie, że Marca tym razem zachowała się obiektywnie i doceniła lidera tabeli ligi hiszpańskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?