6

Dembele od 1 minuty ? Świetny pomysł, przecież w końcu musi się ogrywać a w jakich meczach ma to nastąpić jeśli nie z Chelsea ? Poza tym ostatni, doskonały mecz z Malagą, drużyną będącą na podobnym poziomie do Chelsea pokazał, że Dembele jest już gotowy na grę od 1 minuty.

0

Z jednej strony Iniesta potrzebny nam jest dzisiaj jak nigdy, z drugiej strony ta jego podatność na kontuzje jest jednak olbrzymia. Często, gdy niedoleczony zaczynał mecz to schodził w trakcie i wracał do pauzowania. Ma EV zagwozdkę.

1

moim zdaniem jednak do wejścia Ben Yedera to United kreowali lepsze te sytuacje, ale jedno jest pewne, w dwumeczu zasłużenie przeszła Sevilla. Wejście Ben Yedera oczywiście było decydujące, ale na ten sukces pracowali wcześniej inni piłkarze, Kjer, Banega, N'zonzi, nie ma o czym mówić.

0

to przecież wina sędziego, miał doliczyć 5 minut, a doliczył tylko 4 ... por que ? tą decyzją zniszczył ich marzenia... Jose zgłaszał to technicznemu, ten jednak pozostał niewzruszony.

1

Dzisiejszy mecz United z Sevillą przypomniał mi finał ME Francja Portugalia, niby to MU ciągnął grę jak Francja, mieli więcej sytuacji chociaż takich nieprzekonujących, wszyscy czekali na dogrywkę i karne, a tu wszedł Ben Yeder jak Eder i ni stąd ni zowąd zrobił wynik. No i mina Pogby po meczu ta sama.

0

każdy Ci to powie ... kto ligę angielską zna z FIFA2018

0

Pogba zapomniał, że nie włazi się dwa razy do tej samej rzeki :)

0

Florentino wydzwania teraz odkręcić Romę i załatwić Seville... dostał grypsa że Banega nie zagra w pierwszym meczu a takiej okazji nie można przepuścić :D

0

patrząc na historie losowań Realu i innych drużyn...trudno w to uwierzyć... ale może
a co do PSG, w ostatnich latach Barca otrzymuje ich regularnie w przeplatance z Manchesterem City.

0

po tym, kiedy przed losowaniem na ekranie wyświetlone zostały omyłkowo pary, które później rozlosowano... Ty jeszcze naprawdę wierzysz w "losowanie" ?

11

No to teraz pula drużyn "dolosowanych" Realowi powiększyła się z Romy, do Romy i Sevilli :D

1

jak czytam takie komentarze, to mam ochotę napisać do redakcji o nową ankietę:
Po którym meczu z Realem lepiej się czułeś ?
a) w*****u w dwumeczu w superpucharze 5:1
b) zwycięstwie na SB 0:3

Uważam, że naprawdę piękne mecze należy sobie zostawić na ligę hiszpańską, w Lidze Mistrzów chodzi o to, żeby grać skutecznie. Byli tacy co z Chelsea grali pięknie i jak kończyli? Ostatni dwumecz Barca gniotła, Barca rolował (bodaj w 2012) i ... odpadła, do dziś nie wiadomo jakim cudem. Dziś pewnie mogą to powtórzyć i co ?.... zadowolony będziesz jak prześcieradła trzeci raz z rzędu wygrają LM ? Jeszcze w sierpniu po superpucharze każdy kibic Barcy wziąłby w ciemno miejsce, w którym znaleźliśmy się dzisiaj i grę którą prezentujemy. Ale jak widać pamięć jest krótka, a cierpliwość kibica ... chyba coś takiego nie istnieje.

12

Sa takie drużyny, które podsumowałbym słowem "mendy" próbując nikogo nie urazić. Taką drużyną jest Chelsea, Juve, Atletico. Niby nic nie grają, piłki nie tykają, ale na końcu wynik wykręcą. Na taki mecz nie wpuszczałbym młodego, który nieodpowiedzialnie traci piłki i gra wiele akcji na dużym ryzyku. Toż to aż prosi się o fale kontrataków i nieszczęście gotowe. Lubię ofensywną grę, ale lubię też jak Barca wygrywa, więc osobiście zastanowiłbym się na miejscu Valverde trzy razy, zanim wystawiłbym Dembele do pierwszej jedenastki w meczu z Chelsea.
Poza tym pragnę zauważyć, że Malaga to nie Chelsea.

1

a skąd wiesz jakim wynikiem zakończyłaby się gra na wyższym ryzyku ? Bo być może Chelsea by się obroniła, a więcej kontr zakończyłoby się bęckami i pozamiatane. Tak pomimo tego, że tak jak piszesz obraz gry nie był korzystny dla Barcy, to finalny wynik jest całkiem dobry i wciąż mamy o co grać.

0

właśnie tu jest problem naszych dyskusji o Arthurze. Nikt tak naprawdę nie wiem kim jest ten facet i jak on gra. Słyszałem już o nim jako o alternatywie za Rakiete, Busquetsa, Inieste i Rakietę, jak również o podobieństwie do tych zawodników. Jeżeli Artur będzie faktycznie kreował grę - trafiliśmy w sedno. To jednak bardzo trudna pozycja w Barcelonie, drugim Xavim to on raczej nie zostanie, ale może poziomem dogoni np Modrica, albo chociaż naszego Rakitica.
Iniesta faktycznie nigdy nie świecił bramkami, ale notował bardzo dużo asyst, Arthur nimi raczej nie straszy. Ważne jest jednak, aby potrafił utrzymywać się przy piłce i rozgrywać. Póki co nasze dyskusje mam wrażenie są czcze, bo podejrzewam, że większość dyskusji opiera się o filmiki na youtube, być może jednostki oglądały pojedyncze mecze Gremio w lidze brazylijskiej.

5

Teraz przepiękna asysta Antoine :) palce lizać, chociaż generalnie mecz wyrównany. Komentator świetnie to podsumował, że Atleti i Juve to dwie największe europejskie mendy, które potrafią grać słabiej niż rywal, a na końcu przeciwnik i tak na deskach. Do tej dwójki dołożyłbym jeszcze prześcieradła.

5

Ktoś tutaj słusznie zwrócił uwagę na wyjątkowo słabe statystyki ofensywne Arthura (1 go i 1 asysta). Oczywiście nie musi to świadczyć źle o piłkarzu i obniżać jego wartości nawet jako pomocnika, ale jednak sprowadziłbym na Camp Nou też pomocnika o potencjale ofensywnym. Dlatego spróbowałbym na miejscu zarządu wyciągnąć z Lyonu Nabila Fekira, który ma tylko 24 lata, a kolejny rok z rzędu oszałamiające jak na pomocnika statystyki bramek i asyst. Paulinho i Rakieta najmłodsi już nie są, a Barca musi jednak ciągle szukać nowych alternatyw w pomocy. Oczywiście taki transfer widziałbym po pozbyciu się kilku zalegających piłkarzy.

0

nerwy ze stali... wyczekał obrońcę, bramkarza i huknął z takiego konta w samo okienko :D rewelacja !

0

Nie wiem nic o tym zawodniku, więc może nie będę mówił czy super czy nie-super, ale chciałem zwrócić uwagę, że zarząd Barcelony wyciągnął lekcję z poprzedniego okienka transferowego i transfery dopina odpowiednio wcześnie. Mam nadzieję, że jeżeli w kwestii Griezmanna to prawda - to przyjdzie jeszcze przed Mistrzostwami Świata.

1

może grając przeciwko najsłabszej drużynie będącej w 10, warto dzisiaj przełamać Andrzeja Gomesa ? Jak w tej sytuacji się nie przełamie to będzie przynajmniej jasność, że on już się nie przełamie.

1

Czy to już nie jest Paulinhodependencia ?

24

Krisztjanu ktoś wylał zupkę chińską na głowę ?

1

dokładnie tak jak piszesz ! Ten mecz to istna pułapka... ile to razy wydawało się, że ostatni zespół spisany na straty, nie ma szans postawić się liderowi, a jednak potrafił srodze ukąsić. Malaga nie ma nic do stracenia, a takie zespoły są najgroźniejsze. Poza tym to bardzo niewygodny rywal dla Barcy, chyba drugi po Sociedad (na Anoeta oczywiście)

0

Wydaje mi się, że Dembele nie jest gotowy na mecz z Chelsea, ale z taką Malagą mógłby spokojnie wyjść od pierwszej minuty i spróbować coś pokazać. Musi się przecież ogrywać, a kto będzie lepszy niż "czerwona latarnia ligi" w dodatku bez Kameniego :)

9

W Lidze, oprócz mistrzostwa walczymy jeszcze o szpaler że strony Realu, warto się postarać :)

0

Dobrze.... Z Ciebie za to wiecznie nieomylny, nauczajacy prorok "Janusz" ...

0

piękny jesteś !!!

0

Uwielbiam filozofów, szczególnie tych ze szkoły wiejskiej...
A odnośnie Dembele, to fakt, że nie potrafi mocno ustać na nogach i potyka się o piłkę świadczy o jego słabej psychice... naprawdę ?

0

hehe, w sumie czego się spodziewać... ale w sumie tak się zastanawiam, że faktycznie dawno nie oglądałem 1. ligi i może coś warto podejrzeć jak grają. Chociaż całkiem niedawno obejrzałem transmisję z meczu Niecieczy z Sandecją, tam poziom był zbliżony do takiej drugiej połowy 1 ligi polskiej.

0

na początek Puszcza Niepołomice z Odrą Opole :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?