panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq no te głupoty w porównaniu do Bartomeu. Bartomeu zostawił klub w takim stanie, że Laporta próbuje to wszystko sklecić do kupy, zatrzymać Messiego, sprowadzić piłkarzy za darmochę, namawiać do zejścia z pensji gwiazdy, żebrać po sponsorach itd. To Bartomeu jest winny temu, że Barcelona na dzień dzisiejszy to wrak i trup finansowy, a Ty piszesz, że Laporta który próbuje to jakoś poskładać i dostał tego trupa któremu ma przywrócić oddech jest większym klaunem. Ja rozumiem emocje, sam czasami jak się nakręcę to też tak p****ę, ale zawsze dobrze w pewnym momencie ochłonąć.
2
@qbuteq za przeproszeniem, strasznie p*****sz głupoty. Ochłoń i zastanów się na spokojnie.
1
@betonito Kubiak to debil i odpowiednik Spirydonowa. Tym bardziej nie rozumiem takiego podniecania się i oburzania każdym tweetem Ruskiego, kiedy we własnej kadrze jako KAPITANA, ma się takiego chama i prostaka.
5
patrz Moriba Ty chytra babo z Radomia... miał się od kogo uczyć postawy, wystarczyło podglądać tych, co bywali na szczycie szczytów, mistrzami Świata, mistrzami Europy, wygrywali tryplety, ligi mistrzów, mistrzostwa, złote piłki... ale on woli szybki zysk i tej próby na przywiązanie do barw klubowych nie przeszedł w związku z tym mam nadzieję, że Pan Alemany pokaże mu drzwi, a Pan Laporta wykopie odpowiednio daleko, by więcej wokół Barcelony się nie kręcił.
1
@Dojaar Panie, zrozum Pan wreszcie, że siatkówka jest sportem niszowym w porównaniu do piłki noznej. W piłę rżną wszyscy i prawie wszystkim na tym zależy, w siatkę kilka krajów, dlatego oglądasz non-stop te same mecze. Mistrzostwa Świata i Europy nikogo tutaj nie interesują z wyjątkiem amatorów dyscypliny. To wynik z igrzysk olimpijskich idzie w świat i ludzie na to patrzą i dowiadują się, że to Polska jest właśnie liderem, potęgą itd. Igrzyska Olimpijskie to jest największy prestiż akurat w siatkówce, nie w piłce nożnej, nie w tenisie, ale w siatkówce tak i tu regularnie nasi dają dupy.
0
@AmigoBlancos baby tak mają, drą się nie tylko przy sportach zespołowych, w indywidualnych również i w rywalizacji 1 na 1 z mężczyznami także xD
0
@KapiFCB ok, no to dobra wiadomość. Ciekawe jakie będą losy Markanena. Moim zdaniem powinni się go pozbyć, dla dobra klubu i samego piłkarza. Nigdy Fin nie rozbłysł w Chicago i się raczej na to nie zapowiada.
1
@DonAndrzejos czy to już pewne, że DeRozan tam zostanie a nie będzie wytransferowany dalej ? Ja słyszałem, że Bulls to tylko stacja pośrednia.
0
@Pawlak1992 powiem tak, jedni mają Spirydonowa, który przynajmniej na dzień dzisiejszy w kadrze się nie pojawia i mu to nie grozi, a inni mają Kubiaka, który wyzywa inny naród od leszczy, tylko dlatego, że ma zatarg z kilkoma jego reprezentantami, uderzając jednocześnie w jego dumę narodową. Jeśli to my jesteśmy atakowani, to wtedy buuu beee, ale jeśli już nasz bohatejro kogoś atakuje, to wtedy to jest "słuszne", "taki zawodnik jest charakterny", "to jest kapitan". Przy czym Spirydonow tak jak napisałem był niszowym zawodnikiem ruskiej kadry i obecnie w niej nie istnieje, a Kubiak jest kapitanem.
0
@LeoMessi1994 masz mój miecz !
1
Leon to nie Kubańczyk, to jest maszyna.
0
Francuz kiwnął jak kiedyś Pablo Zagumny zwykł czynić ;)
1
obiecywali Polacy dzisiaj manitę...
4
@Rust_Cohle Calvin zdecydowanie, nie ma żadnej gatki :)
0
Kubiak chyba powinien uruchomić gadanę i zaczepki, bo to mu lepiej idzie niż gra w siatkówkę.
0
@Messibestplayerintheworld Cou za Koemana do czasu kontuzji wyglądał naprawdę obiecująco. Ja rozumiem ten wybór.
0
@PolskiBarcelonista10 myślę, że realnie byliby w stanie walczyć o ligę no i ten puchar króla. Na LM, przy Bayernach, PSG, City itd. to nie wymagałbym, że młokosi dowodzeni przez Leo to pociągną. Chociaż jak to mawiał Pan Kazimierze: "piłka jest okrągła, a bramki są dwie".
3
@doc w jego przypadku to pensja nie powinna być tylko obcięta, ona powinna być podzielona przez całkowitą liczbę większą lub równą trzem.
16
czasami człowiek nie potrzebuje nawet szczegółowego i konkretnego programu wyborczego by wiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko. I tak było w przypadku Laporty. Brawo Presidente ! Moriba, niestety wystrzeliłeś z formą o sezon za późno, rok temu od Jose Marii dostałbyś 6 i kontrakt na 7 lat, dziś jesteś traktowany tak jak na to zasługujesz. Żaden piłkarz nie ma prawa wznosić się ponad klub.
0
@against_modern_football patusy lejące się na środku jezdni to dla Ciebie ludzie, kierowca podjeżdżający autobusem to zjeb... i wszystko jasne. Ja żałuję że tych świń nie rozjechał co zabierają normalnym ludziom spokój i bezpieczeństwo w mieście... byłoby kilka chwastów mniej i może patola nauczyłaby się że takie rzeczy gdzie indziej . Dziewczyny szkoda i żal, ale nie sterczy się na środku jezdni.
4
@Rust_Cohle z jednej strony wina kierowcy jest oczywista, ale spowodowana moim zdaniem odcięciem prądu, spanikowaniem, czy naciskami pasażerów, albo mieszanką wszystkiego. Z drugiej strony w moim odczuciu najbardziej winna jest ta patola lejąca się na ulicy. Kto komu daje prawo do włażenia na ulicę i bicia się centrum miasta, gdzie ludzie chcą po prostu normalnie żyć, egzystować, jeździć autobusami, spacerować z dzieciakami itd. Osobiście żałuję, że na miejscu tej dziewczyny nie znalazł się tylko jakiś patus z jednej bądź drugiej grupy, wtedy można byłoby uznać, że jednego chwasta mniej. Laska też nie jest bez winy bo sterczała na środku ulicy. Kierowca raczej pierdla nie uniknie, ale jednak trzymam kciuki za zawiasy... w końcu on chciał tylko normalnie pracować, a to że odcięło mu prąd spowodowane było śmieciami bawiącymi się w gangsterkę. Suarez dla przypomnienia gryząc innych zawodników, też nie ogarniał cco w danej chwili robi.
3
@Commando Grzesiek Krychowiak gra ?
0
@Colon pamiętam jak upokarzał prześcieradła co sezon i zawsze coś pięknego z wolnego wbijał. Piękne czasy gdy Madryt nie mógł się z 1/8 wykaraskać
2
@Cyzix mam nadzieję, że kiedyś, jak psiostwo się zwinie ze stołków, to te próby propagandowe z Hołecką na czele, nie znajdą roboty nawet na zmywaku w Macdonaldzie, a przyszły rząd odbierze im prawo do zasiłków.
0
@Barca1992 ja powiem tak: na pis w życiu nie głosowałem i nie zagłosuję, ale socjal na dzieci chętnie przytulam xD
2
@ferdas_rawa oczywiście że tak, nic dodać nic ująć Twojej wypowiedzi. Nie będę fanem Kubiaka, tylko dlatego że jest kapitanem polskiej reprezentacji siatkarskiej tak lubianej w Polsce. Dla mnie to cham i prostak, dał temu wyraz wielokrotnie i osobiście go nie trawie. Nie lubię też Klepackiej i wkurza mnie to co mówi o ludziach, w jej przypadku LGBT, ale do Kubiaka który atakuje cały inny naród i prowokuje regularnie jego sportowców... nie mam za grosz szacunku.
1
@Comentateiro
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/824065/kontrowersyjna-wypowiedz-michala-kubiaka-na-temat-iranczykow-dla-mnie-ten-narod-
jasne, że kibicuje się reprezentacji, ja dla odmiany ,kibicuję również reprezentacji Polski na IO Tokio 2021 i wspieram wszystkich właściwie niezależnie od orientacji seksualnej, poglądów itd itd. Najważniejsza jest dla mnie na końcu ta tabelka z medalami. Mimo wszystko Twoje podejście potrafię zrozumieć, z Kubiakiem po prostu jestem ciekawy, czy Ci to nie przeszkadza bo jest w końcu kapitanem i ważnym ogniwem reprezentacji siatkarzy. Ja osobiście bardzo go nie lubię i dla mnie jest zwykłym bufonem i zarozumialcem.
Co do drugiej części, ja nie kwestionuję praw forum, jedynie uważam, że pewne dyskusje są delikatnie mówiąc płytkie i nicniewnoszące. Korzystając z prawa forum, wyrażam swoją opinię o tej dyskusji, tyle :)
3
@Comentateiro raczej słownikowe... To jak... Kibicujesz Kubiakowi, który dyskryminuje ludzi ze względu na narodowość do której przynależą i sport który uprawiają, czy też w tym przypadku jest to ok i wszystko cacy ?
Ta dyskusja jest w sumie dla mnie trochę dziwna. Z jednej strony nie rozumiem, po co chcesz wszczynać dyskusje komu kibicujesz, a z drugiej strony nie rozumiem ludzi którzy to kwestionują i narzucają Ci jedynie słuszne wybory, albo odbierają prawo do tego. To trochę jakbyś miał potrzebę wykrzyczenia: "patrzcie, robię coś co nie ma żadnego znaczenia niezgodnie z nurtem i przekonujcie mnie że robię źle, a czakilaki przyjdźcie i brońcie mojego wyboru".
8
@Comentateiro rozumiem, że będziesz konsekwentny i np. Kubiakowi też nie potrafisz kibicować, ponieważ jest to człowiek, który obraził cały naród irański, ponieważ ma zatarg z paroma siatkarzami z tego zespołu czy wszystkich grających w piłkę nożną.
1
@AmigoBlancos no to jednak kunszt Pereza i frajerstwo United zdecydowały ;) gratulacje za nosa co do ceny i za wykopanie Varana, który bez Ramosa nie istnieje na boisku za tak wysoką kwotę. Ten Floro jaki jest taki jest, ale biznesy umie robić ;)