10

Brejt to jednak przykład piłkarza, który dzięki temu Euro na pewno nie stanieje i powinno być nim jakieś zainteresowanie. W obliczu tego co się dzieje, np z Dzbanele, to naprawdę dobra wiadomość, oczywiście 30 mln nikt za niego nie da, ale być może uda się odzyskać to co zainwestowano, tudzież prawie odzyskać (15 mln brzmi rozsądnie).

0

Tak na "pocieszenie" to Araujo też się wykoleił. Jeszcze nie zaczęliśmy przyszłego sezonu, a już gra i buczy,.

1

@Criss18Barca gdy widzę, ile w USA niewinnych ludzi poszło na krzesło elektryczne, w tym także dzieciaków (np. 14 letni chłopak w 1944 roku), to mam w dupie karę śmierci i wolę karę absolutnego dożywocia dla nich. Z drugiej strony, jeśli jest ktoś taki jak Komenda i za niewinność idzie siedzieć, to przeżywa 20 letnie piekło, czy to jest lepsze niż życie ? sam nie wiem... jestem raczej zwolennikiem odpowiedzialności karnej dla organów ścigania i sądów, które ferują pochopne i nierzetelne wyroki. Sądy mogą być surowe, ale w pierwszej kolejności mają być sprawiedliwe.

0

nie wierzę, że to powiedział, nie wierzę że Eto dołączył do klubu "wdowy po Ramosie"

0

Ja bym chociaż spróbował wymienić go na Martiala. A nóż widelec...

1

@AlwaysBlaugrana zdecydowanie wraz z Wolskim i Laskowskim NAJLEPSZY spośród komentujących jak dla mnie. Ja bardzo lubię jego autentyczny zachwyt nad zagraniem/zawodnikiem/sytuacją. No i jest też kopalnią wiedzy o footballu, chociaż może nie podąża do końca za nowymi trendami.

4

@Bykunn ja bym powiedział, że on przede wszystkim nie jest gwarancją "czegoś ekstra". Nie można liczyć, że wyciągnie jakąś naprawdę trudną piłkę, której obrona graniczy z cudem. W meczu z Hiszpanami, wyprowadzenie też miał bardzo słabe, wszystko wykopywane na ślepo lub na prawie ślepo, zero próby rozegrania z obrońcami by potrzymać choć kilka sekund dłużej piłkę i zmusić Hiszpanów do bezproduktywnego biegania. Pierwsza bramka ze Słowacją, to jego wina, bo przede wszystkim źle się ustawił. To nie chodzi o pech, pechowi w tym przypadku można było spróbować zapobiec, wystarczyło stanąć bliżej słupka i chronić krótki róg, tak jak to się powinno robić. Oczywiście zawinił jednak niewspółmiernie mniej w porównaniu z kolegami z pola przy tej sytuacji.

0

@VenoM podobnie jak inni, dla kolegi chętnie przygarnę xD

2

Tak się zastanawiam jeszcze nad tym wczorajszym karnym dla Hiszpanii. Czy naprawdę w footballu nie ma żadnego znaczenia, że nadepnięty gość został po tym, jak już zagrał piłkę i sytuacja została praktycznie wyjaśniona? Na przebieg gry nie miało to żadnego znaczenia, on swoje zrobił i wtedy dostał tego stempla. Karny nie był z cyklu tych kontrowersyjnych, ale uważam, że jeśli jest taka dyskusja nad rękami w polu karnym i dyktowanie tylko tych ewidentnych jednoznacznych itd. to z faulami też powinno się trochę limitować, odgwizdując tylko te które miały wpływ na przebieg gry.

6

Jedna stracona bramka pomimo Szczęsnego w bramce to jest prawdziwy cud.

18

Ale jest ch*j z tego Włocha. W pierwszej minucie nawet się nie pochylił jak wycięli Zielińskiego, tutaj po tym jak już frajer kopnął piłkę i potem dostał stempel, nawet się nie zawahał. Niech się P******i

0

@korolocik lepiej bym tego nie ujął xD

0

@tobiasson92 nie mów hop z tym, wstydem, jest jeszcze druga połowa...

1

@Kitek1640 weź już dopij to co pijesz i idź spać z takimi pytaniami... mamy się wstydzić bo w piłkę przegrywamy, oszalałeś ?

0

To nie był rzut karny ?

0

Po co oni zapraszają tego Kowala do HejtParku? Naprawdę do tego programu potrzebny jest gość, który nigdy nie poprowadził reprezentacji do przejścia przez eliminacje do wielkiego turnieju, a tutaj po prostu ustawili krzykacza, który huczy to co motłoch chce słyszeć? Czy ten facet sobie nie zdaje sprawę, że on należy do takiego samego grona partaczy, tylko z innego pokolenia, a może i jeszcze gorszego? Przygadał kocioł garnkowi. A Stanowski w normalnej dyspozycji, to po kilku komentarzach ze swoją inteligencją i ciętym językiem, normalnie to by mu to właśnie wytłuścił...

0

@korolocik ojjj nie tylko Trincao... u nas to by się taka "prawie" jedenastka zebrała takich nikomu do niczego niepotrzebnych grajków.

1

@DonMatteo901 ten Szczęsny to jest potrzebny jak zmarłemu kadzidło.

13

Jak patrzę na tego Semedo, to jestem dozgonnie wdzięczny Wolverhampton, że zdjęli ten ciężar z mojego ukochanego klubu :D

1

@PatrychoO jak to między kim a kim ? :D między trzecim z jednej grupy i trzecim z drugiej grupy xD

1

@SonBarcaGoku myślę że spuszczają się nad Niemcami bo zwyczajnie nie ma powodu by spuszczać się nad Portugalią. A mężczyźni lubią j czasem muszą się spuszczać to tak wyszło....

3

Temu Gosensowi to się przypadkiem jakiś kontrakt nie kończy ?

0

@MarioVeB! I masz Mariuszu czwartą bramkę a pressowania pewnie dalej nie zobaczysz xD

1

@MarioVeB! Bo Portugalia jest przepompowana. W 2016 roku tylko remisując w regulaminowym czasie gry i kosmicznymi fartami wygrali i wszystkim się wydaje że tam będzie stale. Kilku dobrych grajków i kapitan grzmot podstarzały to trochę za mało.

2

Najkonkretniejsze dotychczas wzmocnienie i świetna, złapana przez Barcelonę okazja rynkowa... I wreszcie zawodnik, który jest w stanie sam rozstrzygnąć mecz.

0

@ProMILs ooo i to jest jakiś pomysł :D tyle, że obawiam się, że Cou za dobrze zarabia :)

0

@ProMILs przypominam, że nasze jedyne okazje w tym sezonie to darmowe transfery xD

1

@amanter miało być 5 mln i adios, a jest 3,5 mln i 50% praw ... czysto matematycznie to jest bańka do przodu, a w praktyce, jakby zrobił tam wiatrak to można w przyszłości nieźle zarobić.

1

@tbas problem jest tylko taki, że nikt nie wie jak go ustawić. Termin "ustawienie Griezmana" na boisku to wręcz obecnie coś tajemniczego, mitycznego, legendarnego i w końcu zaczynam wątpić czy coś takiego w ogóle istnieje. Biorąc pod uwagę jak on jest zagubiony na boisku to i tak mam do niego szacunek za liczby które zrobił (i tak są lepsze niż to wygląda z jego pobytu na boisku) i za zapierdzielanie w obronie, ale to po prostu związek w którym obie strony- klub i piłkarz- ewidentnie do siebie nie pasują.

16

Andre Silva nie poradził sobie ani w Milanie, ani w Sevilli, to po prostu piłkarz skrojony na mniejsze kluby. Nie sądzę jednak by w zainteresowaniu Barcelony było chociaż ziarno prawdy. Środkowy pomocnik to w tej chwili absolutnie najbardziej pilna potrzeba do zabezpieczenia, a jeszcze ważniejszy jest wywóz odpadów wielkogabarytowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?