1

@Janiama 1:0 Belgia

2

@abram3k nasze marne szanse na remis umarły z tą informacją...

16

Moim zdaniem, stanowisko klubu powinno być twarde:"ani kroku wstecz". To dobry piłkarz i naprawdę się spoko zapowiada... Nie sądzę jednak by miał być nowym Ngolo Kante, a przynajmniej jego zachowanie na to nie wskazuje. Patrząc na żądania zawodników, oczekiwania, roszczenia widać na pierwszy rzut oka, że pod względem osobowości jest w klubie po prostu słabo. Mamy dużą grupę swoistych najemników, dla których kasa jest priorytetem. To też pokazuje, jak szejkowie zepsuli ten sport.

0

@Ghotti w Krakowie obstawiam że będzie to raczej górna granica ;) ale w sumie to człowiekowi się należy w życiu jakaś przyjemność ;)

0

@SaulGoodman eee to nie jest źle, obstawiałem stówkę lub więcej. Jak wrócę do Polski w lipcu to rozważę wizytę. Powiedz jeszcze o jakim mieście mówimy ?

1

@Ghotti nie miło było Cię poznać, nie będziemy tęsknić. Zero szacunku dla piłkarzy, którzy umyślnie chcą zrobić krzywdę rywalowi, a ten pan parę takich akcji mial na koncie, podobnie zresztą jak jego kumple Pepe. Poszedł jeden, teraz idzie drugi... Ja się cieszę. Może być wielkim kapitanem i legendą dla kibiców Realu, ale z punktu widzenia jego rywali to nigdy nie był gentleman, nawet jeśli przez ostatnie 2-3 sezony chciał kreować się na takiego.

0

@SaulGoodman ile taka przyjemność piękny kawalerze ? ,;)

2

@Wilczeq Turcy mordowali Ormian a wiadomo że wróg mojego wroga jest moim psiapsi ;)

1

@Janiama Turcja wygra 2:1

2

Jak słuchałem tego Linettego na konferencji, to zastanawiam się czy pijany czy niespełna rozumu. Na pytanie co zrobiliście źle mówi, że wiedzą co zrobiliście źle. Dziennikarz próbując drążyć dowiedział się, że to co zrobili źle to to, że zabrakło szczęścia. Ten piłkarz intelektem nie grzeszy.

1

@neeed Riczi miewa swoje minuty przy kamerach rzadko, to jak go pokażą to już chce tam nak***ć węgorza ile może xD

1

@Janiama stawiam łagodne 0:1

0

@Mathoue tak z ciekawości bo wspominasz o aferach i korupcji... kto z poprzedniego zarządu został postawiony przed sądem i komu udowodniono te afery ? Bo afery kojarzę, że dziennikarze nakręcali mnóstwo awantur, ale późniejszych procesów już nie bardzo.

0

@Kengo ja bym bardziej zadał pytanie o to, kto mógłby go po mistrzostwach zastąpić, ale jednak pozostając stopami na ziemi. Jeśli miałaby to być polska opcja- a spodziewam się, że zaczną się poszukiwania nowego Nawałki- to ja bym postawił na Stokowca.

0

@AmigoBlancos W 1939, kiedy cała potęga Związku Radzieckiego runęła na osamotnioną Finlandię, los tego kraju wydawał się przesądzony. Tymczasem dzielni Finowie postawili się i swoistym "no pasarán" zagrodzili drogę do własnego kraju i nie wpuścili agresora broniąc własnej niepodległości. Czy dziś fińscy piłkarze podążą za tradycją i skutecznie zagrodzą drogę do własnej bramki rządnym goli Rosjanom?

4

@Kgorecki2500 jedyny ratunek dla tego komentarza jest taki, że to nieudana próba ironii i trollingu, której ja Ty i pozostali nie rozumiemy. W przeciwnym przypadku, to komuś naprawdę sufit na łeb spadł.

2

@Jakchcesz a pojutrze, PSG zaoferowało Depayowi trzykrotnie większą pensję, Holender zaczyna się wahać...

1

@insp1re może Jordi Alba ewentualnie ?

2

Yogi Loew zaraz skonsumuje kozę z nosa z tych nerwów xD

4

Może temu Kimbappe.skonczyl się kontrakt i Laporta powinien ruszyć żwawo po tego grajka xD

2

@Rastafarnianin wspaniałe dzieło, nieznane jak dla mnie, tym większe dzięki za jego odkrycie. Daje do myślenia.

1

@JimMorrisonFCB dziękuję miło mi bardzo ;) zwrotne polecenie i dla Ciebie oczywiście kolego ;)

2

@AntekGriezmann Zieliński 4, Szczęsny 1. reszta się broni...

2

"jesteśmy debilami, i ty i ja i Trump, jesteśmy debilami, wie o tym cały świat"

Jaś Kapela, prawdopodobnie o kibicach wierzących w reprezentację, dzisiaj to tak bardzo aktualne, tak bardzo prawdziwe i na czasie xD

0

@Paradoks zaorać, zapomnieć, olać i oglądać football na najwyższym poziomie, Francje Holandie Niemców, Anglie... Ja większe zaangażowanie u Macedonii widziałem...

0

@Transu96 jak to mawia Marcin Najman... Wszyscy na pozycjach.

6

Ta reprezentacją nie ma sensu się przejmować. Nie minie kilka dni po tych blamażach, jak chłopaki po skasowaniu dobrego wynagrodzenia wrzucą na insta uśmiechnięte zdjęcia ze swoimi Łuczenkami z podpisem "ładujemy baterie" "wrócimy silniejsi" itd. a kibice mają mieć wiecznie ściśnięte poślady bo ta konkretna grupa ludzi gdy spotyka się we własnym towarzystwie nagle staje się grupą totalnych przegrywów. Szkoda nerwów, naprawdę, im nawet za specjalnie nie zależało.

0

@sintesox Słowacja ma 3 punkty, nasza jedyną opcją żeby mieć trzy punkty jest wygrana w jednym z dwóch meczy które pozostały. Nasze przychlasty nie są w stanie ograć ani Szwedów ani Hiszpanów więc nie ma nawet po co teoretyzować.

0

@MSN30 piłka w krótki róg, to zawsze wina bramkarza, mógł zwęzić szczelinę między sobą a słupkiem bramki. Bramka pechowa, ale obciąża również jego konto. Zresztą w jego przypadku, to już po prostu ludzie mają dość jego częściowej lub całkowitej winy ponoszonej za utratę bramki. To po prostu nie jest bramkarz turniejowy i w kadrze na miejsce nie zasługuje. Zastanawiam się, czy tym razem jest to już wystarczająco jasne, czy musi zrobić wysryw także na kolejnych MŚ o ile na nie w ogóle pojedziemy.

1

Ciekawe ile jeszcze turniejów na dzień dobry spieprzy nam ten parodysta-pseudokomi-klaun na bramce ? W kraju gdzie jest Fabiański, Gikiewicz, Drągowski, trener po raz kolejny na parę miesięcy przed turniejem mówi, że parodysta-kolega Lewego będzie u niego numerem jeden. No to jest kabaret, on się nawet na numer trzy nie nadaje.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?