2

@draxidox żadna zbrodnia się bać, żadna zbrodnia cenić sobie wygodne życie, nie ma przymusu posiadania dzieci... Mój kończy wkrótce dwa lata i zap...am jak koń pociągowy, a i tak zdarza mi się coś zawalić. Ale jego widok pod blokiem w stroju Barcy z nazwiskiem "De Jong" z tyłu, rekompensuje mi to. Plus to całe oglądanie jak dziecko poznaje to tamto i owamto... ale o tym wszystkim to już koledzy pisali ;)

4

@smiatuniu a najgorsze jest to, że to wcale nie jest zabawne xD kto ma babę w domu ten się w cyrku nie śmieje xD

1

@Karol1993 jak to mawiał klasyk do trenera Górskiego: "święte słowa Panie Kazimierzu" ja obserwując grę Antka widziałem lidera i boiskowego walczaka. On nigdy nie będzie grał jak Messi i nie można tego od niego oczekiwać, natomiast może być innym liderem, dającym wiele w tych aspektach które wymieniłeś.

1

@AntekGriezmann i może jeszcze "bezwypadkowa, niebita, z niskim przebiegiem, chodzone było tylko w niedzielę do kościoła"

0

@MatizxD ale takiego burgera od św Michała to bym przyjął xD moim zdaniem najlepsze w Polsce
sorry za off topic, ale jak wspomniałeś o Lublinie, to mi dobre wspomnienia wróciły, bardzo lubię to miasto i zawsze chętnie tam wracam ;)

0

@Dani13 tak naprawdę, to USA jest największym terrorystą na świecie. Niech najpierw się rozlicza że zwalczania terroryzmu w Iraku i pokażą iracką broń jądrowa chemiczną i biologiczną. Z dwójki wolę demokratów, ale raczej dlatego że są zwykle niegroźnymi idiotami niż republikanów, z których niektórzy zachowują się jak opętani wojną terroryści.

2

@Janas11224 błagam, zrób sobie kawę czy zjedz batonika żeby podnieść cukier ;) Dla jasności: oczywiście że to ironia xD

28

@franegpro jeśli gdybanie jest dla Ciebie "faktem", to gratuluję rozumienia tego pojęcia xD

30

@Cochise g***o się znasz... jako pierwszy zatrudnił transpłciową kobietę w swojej administracji, zatrudnił pierwszą kobietę jako ministra ds armii i w ogóle gdzie tylko się da na stołkach upych kobiety... dla mnie Joe idzie mocno na pokojowego Nobla, a jeśli Ty pozostajesz na to wszystko ślepy i nie rozumiesz "wielkości" jego prezydentury, to znaczy że się nie znasz.

0

Miał Bartek nosa z tym Breitwaitem. W tych pieniadzach i z taką pensją to promocja :)

0

Roberto to prawdziwy "talizman" Koemana

0

@barcowy1899 ok, ok, ale od Martina to Ty zostaw w spokoju :)

1

@bysiu82 prawdopodobnie być w 100% zdrowy i przygotowany fizycznie. Bo tylko jeśli jest, to Koeman nie cyka się na niego stawiać.

0

@Masti_Real_Madryt niby to ma ręce i nogi, ale Benzema jako króla strzelców LaLiga zawsze brzmiało dla mnie jak średnio zabawny dowcip.

2

@okiemtypera_lucaxx95 porównanie do Barcelony jak najbardziej trafne. Z racji że jesteśmy obsadzeni lepszymi zawodnikami, to my tylko 8:2 od czasu do czasu złapiemy.

0

@norbi77 wątek jest długi, ale milczeć nie mogę. Odnoszę się do zdania: "Pjanić - jeden z najlepszych pomocników świata (w swoim czasie) i zyskaliśmy na nim 12 mln.'


Pjanic przychodził do Barcelony po katastrofalnym sezonie w Juve, kiedy został zepchnięty na ławkę, bo grał tak fatalnie i nic nie wnosił do drużyny. W dodatku w sile wieku, na ewidentnej równi pochyłej. O ile inne transfery które wymieniłeś się obronią, to przyjście Pjanica, to jakieś kompletne nieporozumienie bez argumentów sportowych.

1

@DonMatteo901 dlatego w 2016 roku, kiedy pierwszy raz byłem na Camp Nou wydałem cała dzienną dietę z delegacji na zakup koszulki w firmowym sklepie i ręką mi nie zadrżała kiedy wybrałem Pique.

2

@Kwiatek67 nikt, Semedo odpali xD

2

@bulecznikX mam dokładnie odwrotnie

12

A może wreszcie niech to będzie drużyna a nie lider udekorowany piłkarzami ? Może jednak nie warto tworzyć jakiejś hierarchii i odpowiedzialność za grę i wynik rozłożyc na zawodników po równo, tym bardziej, że w drużynie kogoś takiego jak oczywisty kandydat na lidera po prostu nie ma.

0

@Elro1987 i pod tym kolego mogę się podpisać rękami i nogami :)

0

@endriuuu2 zapomniałeś dodać, że to wszystko było za peło

0

@Elro1987 sorry, ale naprawdę lepiej się czyta stosując znaki interpunkcyjne. A takie są fakty, na dzień 13.08.2021, a jak przychodził Dembele, Cou, Lenglet i Trincao to tutaj ludzie orgazmów dostawali. Trochę więcej było sceptycyzmu przy Antku i mnóstwo niezadowolonych przy Pjanicu. Dobrze jest się wymądrzać po fakcie. Poza tym... kiedy mieli Ci tego Malena i Kounde sprowadzić ? Cztery lata temu jak Szklankombele przychodził, czy trzy lata temu jak Lenglet przychodził. Sprowadzano zawodnik, którzy byli na topie w swoich klubach, po spektakularnych sezonach itd. Ceny były jakie były, bo wiedzieli, że klub ma kasę po Neymarze do spożytkowania, a gwiazdy w jego miejsce muszą sprowadzać, żeby uciszyć tłumy.

0

@Elro1987 ten post powinien być okraszony komentarzem: "nic głupszego tu dzisiaj nie przeczytasz"

4

@patrykzmc2000 na wymioty mi się zbiera.

1

@Chaoss zdecydowanie, bezkonkurencyjnie, bezsprzecznie, dla mnie Steven Spielberg. Lista Schindlera, Szeregowiec Ryan i wiele wiele innych ...

2

Rostowski miał rację: " tych pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie"

1

@AlicjaFCB @Fenyx zgoda, on jest przeciętny, tyle że kogo oczekujecie na ławce rezerwowych w klubie który jest wrakiem finansowym i nie jest w stanie dokonać żadnego opłaconego transferu a ma problem z rejestrowaniem darmowych ?

@Fenyx zgoda, że rzeczywiście główna nagonka (słuszna szczególnie w stronę tego drugiego) idzie na Umtitiego i Pjanica, ale Breita też tu cisną, niektórzy bardzo ostro i niesympatycznie. Serdeczne nabijanie się jest raczej wporzo ;)

4

może Koeman poprosił o dwa transfery Z klubu a nie DO klubu. W przeciwnym wypadku to on chyba Rambli nie czyta xD

3

Czy Breit wchodzący z ławki i od święta grający w pierwszym składzie, strzelający powiedzmy 8 - 10 bramek i 3-5 razy asystujący na sezon byłby dla Was satysfakcjonujący ? Moim zdaniem jego na to stać i ze swoją niską pensją byłby wartością dodaną w klubie. Nie wiem właściwie skąd ta nagonka na niego, jak przychodził to go olewałem, nawet nie lubiłem, ale bardzo mnie przekonał do siebie charakterem i walecznością, czyli tym, czego nie widzę u wielu naszych pokemonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?