panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebo939 oczywiście że tak, ja nie zwalam całej winy na Setiena, ale jako trener też ponosi za to odpowiedzialność. Tak naprawdę, wtedy uznałem, że to jest symboliczny moment, gdzie Barca potrzebuje rozważnej wymiany pokoleniowej, a wręcz dobry moment na tę wymianę został przegapiony.
4
@zmiter912576 umów oczywiście należy dotrzymywać, ale tak czysto zgodnie z sumieniem, to Setien za 8:2 z Bayernem tak zepsuł nasz wizerunek, że to on powinien płacić odszkodowanie, a przynajmniej się nie odzywać za wiele.
0
@Yosemite tak jak @ElTomas napisał, "w tych piniondzach nie dostanie pan nic lepszego" ... tylko my jesteśmy jeszcze w większej ... niż Inter ponieważ nawet tych marnych 12 to dla nas za dużo :(
20
@anxted język, który stał się normą teraz również w "kulturze" i sztuce, promowany przez tzw. autorytety młodych ludzi lub co najmniej osoby rozpoznawalne
0
@AmigoBlancos tak, tak
.. a Luis skasuje konto xD
1
@19cukier48 ale chyba w Polsce niemieccy właściciele będą ciągle mieli prawo własności telewizji ...
5
Jak PiSowcy żyją z tym, że w nazwisku rzecznika rządu Piotra Mülera jest umlaut?
0
@BarcaInfo a Eric Garcia jest już zarejestrowany ?
12
@VamosRakieta
przy tym "szacunku i tolerancji" jest zawsze mała, niedostrzegalna gwiazdka, *pod warunkiem że wszystkie te poglądy są zbieżne z moimi
1
@Khajio nie wydał więcej, wydał mniej, zero transferów powyżej 100 mln poszło z klubu ( w tym roku jeden, ale jego efekty będziemy mogli oceniać dopiero po tym sezonie) to po pierwsze, po drugie w Lidze Angielskiej jest znacznie większa konkurencja niż w LaLiga, a po trzecie @VamosRakieta pisał nie tyle o braku sukcesów, co o "frajerstwie", przepraszam, ale prowadzić 3:0 i 4:1 w pierwszym meczu i odpaść rok po roku ... Guardiola takich rzeczy w City nie odstawiał. Nie śmiejesz się z klubu tylko dlatego, że odpadł z Ligi Mistrzów, bo ktoś odpaść zawsze musi a na końcu zostaje tylko zwycięzca, ale śmiejesz się, jeśli ktoś już ma kęs w gębie i później go wypluwa... polityka transferowa to samo, za mniejsze pieniądze, do City trafiali piłkarze robiący różnicę, a nie nasza niefantastyczna trójka. No i Suarez oddany do groźnego rywala za darmo (chyba coś tam jeszcze dopłacaliśmy mu xD xD xD) po to żeby strzelił ponad 20 bramek dających mistrzostwo... No to jak to nazwiesz ? Nie frajerstwo ? Pep takich rzeczy w City nie robi...
1
@Khajio no wszystko zależy od punktu odniesienia. Jak robisz przez trzy lata pod rząd takie transfery jak Dembele , Coutinho i Antek za prawie 400 mln, do tego sprowadzasz jeszcze wielu innych drogich zawodników, to masz ambicje na wygranie LM, a wygrywanie czegokolwiek jest twoim zas***ym obowiązkiem, więc naprawdę w tym kontekście tych parę krajowych pucharów i tytułów nie satysfakcjonuje jako całość. Tym bardziej, że wszyscy wiedzą, że to LM jest tym najbardziej pożądanym trofeum.
@VamosRakieta ma tutaj całkowitą rację.
0
@Gall no jeśli tak, to ok, aczkolwiek w tej sprawie są tak różne teorie, że osobiście naprawdę nie wiem która jest prawdziwa. A jeśli chodzi o pieniądze, Messi wybrał PSG, to chyba jasne czym się kierował, bo nie wierzę, że chodziło o "projekt sportowy".
0
@mandigal jak dla mnie, Antek Griezman mógłby zagrać Va Banque i faktycznie zostać liderem drużyny jak za dawnych lat bywało. Nie można mu też odmówić serca do gry i walki na boisku. To naprawdę mogłoby mu pomóc nawiązać do dawnych lat.
1
@Comentateiro ten post powinien być opatrzony u góry komentarzem: "nic rozsądniejszego tu dzisiaj nie przeczytasz" :)
0
@Klaudix nie chcesz mi wmówić, że gra w PSG była jego marzeniem od dzieciństwa? To nie są pretensje do Leo, tak jest zbudowana współczesna piłka. Kiedyś tacy piłkarze, jak Del Pierro, Buffon, Trezeguet zostali w Juve, kiedy spuścili ich do serie B po calciopoli, Wielu zawodników grało swój ostatni sezon dla klubu za darmo. Mógł zawsze wrócić również do Argentyny. Nie mam do niego pretensji, przez całą karierę oferty innych klubów spływały po nim. Na koniec wyszło, że musiałby grać za darmo w Barcelonie, żeby w niej pozostać. Czy można było tego wymagać od niego ? Absolutnie nie ... Czy można było oczekiwać tego ? Bardzo po cichu już tak... Zawodnicy o najsilniejszych przywiązaniach do klubu jak Paolo Maldini z pewnością by tak zrobili. Leo jeśli chodzi o rubrykę wierności i przywiązania barwom klubowym, jest u mnie na powiedzmy 99. półce, prawie na topie, ale jednak nie na topie bo pieniądze okazały się najważniejsze. Dobrze, że przynajmniej to duże pieniądze.
4
patrząc na zdjęcie Messiego z koszulką P$G, przypomina mi się słynna scena z drugiej części Psów Pasikowskiego, kiedy Franz mówi do Sawczuka: "ja też myślę, że każdy ma swoją cenę". Patrząc na to zdjęcie myślę sobie: Franz miał rację.
0
@Criss18Barca no to kolejny kopciuszek, będzie miał okazję zbudować swoją wielką historię w Lidze Mistrzów :D Niech się Mołdawianie trochę pocieszą przynajmniej tym xD
1
@doc no i gitara, na zawsze będzie częścią historii tego klubu, gdzie zostawił najlepsze swoje lata. Ale czas ucieka i trzeba iść dalej, era Messiego skończona, pora na budowę czegoś nowego. Nie można wiecznie udawać, że Messi jest nieśmiertelny i bieg czasu go nie rusza. Czekamy na Ansu, jest Depay, być może chociaż jeden z trójki Cou, Dembele, Antek weźmie grę i odpowiedzialność na siebie i przypomni sobie jak to jest być liderem drużyny. Życzę Messiemu, żeby się tam pięknie dorobił zielonych, żeby starczyło jeszcze na 11 i 12 pokolenie rodziny, ale nie życzę sportowych sukcesów, szczególnie tych drużynowych. Nie stanę się z automatu nawet sympatykiem tej drużyny, która zepsuła football który kochałem kiedyś.
0
@Mihcim Pomyłka, Nesser to jest "cep" tylko cep z pieniędzmi i zabawką zwaną P$G w rękach.
0
ktoś z redakcji tak się podniecił, że zapomniał "o" w tytule xD
0
@LuisSalvano to wciąż możesz marzyć, że nie będziesz kasował tutaj konta :)
0
@patry295 ja mam tak jak widzę Hołecką.
1
@Bykunn dobrze, że Adam Małysz potrafił kiedyś wygrywać "pomimo tego" że Olo Kwaśniewski był na prawie każdym konkursie skoków. Miał Adaś mocne nerwy, że tak daleko skakał w bliskim towarzystwie lewaka xD Teraz sportowcy mają łatwiej, bo wspiera ich sam prawy i sprawiedliwy Jędrek, także w sumie te medale to pestka. Dzięki temu tak pięknie rzucali młotem, co symbolizowało dalekie odrzucenie Związku Radzieckiego (sierp odrzucali po zawodach, na nieoficjalnej części). xD
0
@Transu96 w końcu Messi to nie rodzina xD i jednak siorka chyba ciut mniej kasy ssie
3
Ziemiec próbuje stwierdzić, że dobre IO w wykonaniu sportowców to może być zasługa polskiego rządu xD
https://filmiki.tv/tvpis-ziemiec-probuje-stwierdzic-ze-medale-na-igrzyskach-to-zasluga-rzadu_15604
0
@Gaz Wszystko co mówisz to prawda, ale Laporta powiedział, że został oszukany jeśli chodzi o przedstawienie mu realnej sytuacji finansowej i kondycji klubu. Jako kandydat na prezydenta znał inne liczby. To prawda, że jako prezes robił dobrą minę do złej gry licząc, że się dogada z Ligą i że Liga sama zadba, by Messi wciąż był w Primera Division, jako kura znosząca złote jaja i wielkie pieniądze również dla LaLigi. Czy miał prawo tak myśleć ? Moim zdaniem takie szacunki miały ręce i nogi. A że wszystko się obsrało, to w tym przypadku dobrze zrobił, że nie zastawił przyszłości klubu w imię pozostania 34-letniej już żywej legendy. To trudne wybory i dylematy, ale moim zdaniem Laporta podejmuje je słusznie, chociaż w niektórych przypadkach styl mógłby być nieco lepszy.
7
ciekawe czy w przypadku Leo, możliwy jest scenariusz jaki wydarzył się z Gigim Buffonem, tzn. powrót na stare śmieci po sezonie albo dwóch. Wszystko na pewno zależy od długości umowy, ale myślę, że być może będzie chciał jednak zakończyć europejską karierę w Barcelonie, a nie w tym paryskim szambie.
0
@Kgorecki2500 ja bym powiedział, że on jak przychodził to nie był poziom Barcelony, a obecnie ? Barca zjechała w dół, a na ławkę ktoś kto ma wejść i "coś" zrobić się przyda. Martin wydaje się takim zawodnikiem. Oczywiście, w naszej sytuacji 15 mln piechotą nie chodzi i pewnie przydałoby się oraz ułatwiło rejestrację nowych graczy, ale myślę, że kluczem jest pozbycie się tych droższych pijawek.
2
@Kgorecki2500 ja tam Martina polubiłem i cenie za waleczność i zaangażowanie. Dla mnie on nie jest w gronie darmozjadów i zżeraczy klubowych jak Utiti, Coutinho i Pjanic, zarabia stosunkowo niewiele, ale mental i ambicje ma wysokie.
7
Zamknął Ryszard wam japy ?