panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq trzeba wziąć pod uwagę, że Messi na kontynencie nie ma San Marino, Andory i Gibraltaru, żeby wyzywać się i pakować po 3-4 bramki razy dwa w każdych jednych elemiminacjach. :)
1
@Rastafarnianin wciąż chce byc z Tobą :)
0
@Woland10 porównywanie przyjścia młodego, perspektywicznego piłkarza za 30 mln, który ma się w zamierzeniu rozwinąć w klubie i stanowic o sile w przyszłości do wypożyczonego oldboya za darmo, któremu poprzedni klub opłaca część pensji i ma być rezerwowym napastnikiem który ma walczyć w powietrzu przy stałych fragmentach gry... G
Rzeczywiście bardzo nietrafne.
0
@JurnyGerwazy ale on grał głównie jako rezerwowy.
0
Tak sobie myślę o tym wszystkim, to nie rozumiem jak można dać Atletico opcje pierwokupu za 40 mln za takiego zawodnika ? Z drugiej strony, ja bym z nimi nie robił żadnych interesów jeśli oni nie chcą współpracować przy wymianie np. na Saula czy Felixa. To jest trochę w tym momencie dawanie się ruchać i to bez wazeliny, ponieważ ten sam Griez teraz będzie sila przeciwko nam. Ogółem jestem zwolennikiem poprawienia stabilności finansowej, nawet kosztem spadku poziomu sportowego, ale nie na zasadzie frajerstwa i brania co "materac" da.
0
Po prostu boli was wielki Dr Jong i tyle.
3
cieee szmyyy sięęęe z małyyych rzeczyyy bo wzór na szczęście w nich zaaaapisany jest xD
2
Laporta stwierdził, że będzie kontynuował z sukcesem politykę wdrożoną za czasów Bartomeu, która przyniosła sukces już w pierwszym roku: będzie wzmacniał Atletico tak, by Real nie został mistrzem, kiedy Barcelona sama mistrzem nie może zostać xD
0
@Ronmes i c*** ** * ***ę , wolę tonąć z Barcą i Luukiem de Jongiem na pokładzie, niż być na pierwszym miejscu w tabeli z Mapetem w składzie.
0
@sergio5 no i git. Ja jestem za, a Fe Jong to idealny napastnik na ławkę.
6
Wdowy po Emersonie się włączyły i płacz jak na pogrzebie. Oglądając go w Betisie moim zdaniem wyglądał tam słabiej niż Firpo w sezonie poprzedzającym przejście do Barcelony. Został w trzech meczach sprawdzony, na kolana nie rzucił. Oczywiście, trzy mecze to za mało żeby coś powiedzieć. Ale ostatnimi czasy tak naprawdę w Barcelonie, kiedy ktoś zaczynał źle to zwykle nie wylatywał już na wyższe poziomy. Emersona potraktowano jako wielką niewiadomą, z małą podpowiedzią uzyskaną po trzech meczach, która rekomendowała: "sprzedaj". Ja te decyzje rozumiem. Chcieli zmniejszyć kadrę i to zrobili. A że tego było się łatwiej pozbyć niż Szamana czy Bosniaka to padło na Emersona.
0
Podobno przedstawiciele Arsenalu już pytali o możliwość wypożyczenia Camavingi na przyszły sezon xD
5
suchar na ostatni dzień okienka transferowego:
Złodziej włamał się do mieszkania w środku dnia. Związał kobietę i grożąc nożem zażądał od mężczyzny wydania wszystkich kosztowności z domu.
-bierz co chcesz, tylko błagam Cię wypuść ją - ze łzami w oczach odparł mężczyzna i sam zaczął pośpiesznie pakować złodziejowi całą biżuterię, pieniądze, a na końcu jeszcze włożył swój zegarek, zdjął spinki z koszuli i przypinkę z krawata...
Złodziej stał mocno zdziwiony, ponieważ nigdy jeszcze nie widział takiej woli współpracy i zapału u okradanego
-musisz strasznie kochać swoją żonkę, co ?
-nieee, to żona sąsiada, ale moja będzie tu za 15 minut
1
@clyde no wyszedł na kłamce w tej kwestii, ale potrafię go zrozumieć. Liczył na to, że liga nie pozwoli na utratę głównej persony napędzającej zyski również dla LaLigi. Przeliczył się...
0
@Mixtape może wyjść z tego Ngolo Kante, ale może też Renato Sanchez.
9
@clyde przecież Laporta wyjaśniał, że sytuacja rzeczywista w klubie która zastał, była znacznie gorsza niż tą którą oficjalnie mu przedstawiono. On miał jakiś plan nawet na transfery, ale nie wiedział jakie trupy w szafie poukrywał Bartomeu
1
@MesQueUnClub96 niczyja wina ;) Piłkarze też w takim klubie jak Lipsk nie dadzą sobie narzucić wysokich klauzul, bo nie chodzi o to, żeby w Lipsku utknąć na 5 lat. To ma być tylko trampolina do ...Bayernu czy innego Manchesteru City lub PSG
1
@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 z punktu widzenia Lipska- oczywiście, ale z punktu widzenia Bayernu: wszystko się zgadza. Wzięli bardzo tanio to co najlepsze u największego rywala... pozostaje bić brawo bo to bardzo rozsądna strategia. Nieprawdopodobnie wkurzająca, ja ich za to bardzo nie lubię jako kibic, ale z punktu widzenia klubu bardzo skuteczna i w gruncie rzeczy chyba to się liczy. Ale nazywając rzeczy po imieniu, rozkupują głównych rywali i to bardzo tanio. Takie są fakty.
2
@MesQueUnClub96 no to tak po prawdzie, nie wiem co Cię tu śmieszy. Taki obrońca jak Upamecano, poziom albo i poziom wyżej obecnie niż Varane, który kosztował niewspółmiernie więcej i ma też rok kontraktu. Sabitzer, też klasowy pomocnik, jeden z najlepszych w Bundeslidze na tej pozycji. Lipsk - bez trenera i dwóch zawodników podstawy, główny rywal do tytułu jest w totalnej dupie. Podsumowując: tanio wykupili rywala, więc co w tym zabawnego ?
1
@arasz1819 dokładnie, Twój avatar dobrze oddaje to co chciałbym mu przekazać xD
16
@FCMichalo w Barcelonie jak wchodził, wyglądał na skromnego chłopaka, a jak kłaniał się w pas Koemanowi za szansę, to naprawdę wierzyłem że to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu i będą z niego ludzie. Tutaj już nawet na tym zdjęciu widać gwiazdorstwo i pewność siebie na twarzy. Jeszcze ta wpierdolka jak wielka gwiazda Vinicius po przybyciu do Realu iiii.... nieważne, żegnam, nie będę tęsknić, jego postawa do dla mnie jedno z największych rozczarowań.
2
@barcelonaLM taka sama prawda jak to że Franz miał strzelać do papieża.
8
zysk zyskiem, ale za Emersona zapłacili 9 mln, Betisowi trzeba by dorzucić te 20% czyli ok 6 mln. Jeśli sprzedadzą za max 30 mln to zysk wyniesie 15 mln. Bellerin będzie kosztował pewnie ok 10 mln, warto za tego piętaka to wszystko robić ? Czy te 5 mln będzie aż tak kluczowe w ratowaniu budżetu klubowego ? Sportowo zamiana Bellerina na Emersona - moim zdaniem poziom w dół biorąc pod uwagę wiek i formę.
22
Gerard będzie bardzo dobrym prezesem, jeśli potrafi docenić klasę rywala i wzorować się na nim. Być może, kiedy on usiądzie na stołku nie będzie się czaił i patyczkował z Realem.
1
@arasz1819 ale przyznaj że ziomek tym swoim "hehehe" rodem z Jacka Gmocha zniszczył Cię i wytrącił wszystkie argumenty w dyskusji xD
9
W 80 minucie Pocetino dzwonił do Nassera: "spokojnie, zaraz się rozkręci" xD
0
@Barca1992 spokojnie, zaraz się rozkręci jak film o facecie w łódce czyli "śmierć w Wenecji" xD
0
@Coutinho007 Araujo to traonsfer z Barcelony B, ja bardziej miałem na myśli adaptację zawodników z innych klubów. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie pamiętam jego pierwszych meczów ;)
0
@Rust_Cohle dokładnie, dobrze, że go zarejestrowali, bo wtedy okazałoby się że blokuje go Martin albo Menay
1
@kkbarca zasranym obowiązkiem kibiców jest wsparcie zawodników. Griez nie robi wcale żadnego sabotażu, nie gra też słabo w ramach strajku... po prostu znalazł się nie w tym klubie co trzeba, a klub go chciał. Koeman ma rację.