0

@goldenboy Carcassone i Kolejka

0

@mekston oczywiście, że jest co porównywać. Wtedy Mbappe, był na lisćie do wyboru i na wyciągnięcie ręki, to był Mbappe z Monaco. Teraz na talerzu jest też Mbappe, trochę starszy, z PSG, ale ciągle tylko z ligi francuskiej, na dodatek krnąbrny, niekoleżeński, gwiazdorzący.

0

@mekston myśmy w tym międzyczasie ogarnęli Dembele, Coutinho i Griezza. A teraz jetsemsy tungdzi jesteśmy, Griezz wrócił na stare śmieci, Dembele jak zwykle w szpitalu, a Cou jak strzela sam na sam, to bramkarz łapie piłkę bez parowania.

0

@AmigoBlancos a pomysł sobie, że Karim kiedyś odejdzie i będzie płacz jak u nas obecnie. Także spiesz się kochać Karima :)

0

@TheNekro94 a niby dlaczego @Janiama ma nie bronić ? Ma takie swoje zdanie, uważa, że nie jest to wina trenera, albo tylko trenera, albo głównie trenera, to się dzieli tym zdaniem. Gość w piłkę gra, więc jego zdanie to nie jest też opinia pana Władka z wiejskiej mordobijni, co oczywiście nie znaczy, że Janiama ma rację. Prawda jest taka, że Rambla linczuje trenera, a nie rozlicza go z tego co zrobił, kogo wyciągał itd.

0

@Shroud jak się okazało, Messi nie blokował wszystkich, blokował raptem tylko Benzeme w zdobywaniu indywidualnych trofeów.

3

Pique nie powinien na ślizgu lecieć zblokować tego Suareza ?

2

@IronSanHybrid do Scheuring Wielgus trzeba teraz mówić : "pani poślino" :D

1

To nie jest to, że Laporta zapalał miłością do Koemana. Po prostu po tym jak traktował Holendra od początku swojego pobytu w klubie, żaden liczący się trener nie chcę tutaj przyjść. Laporta sam ma trenować klub ? Dlatego siła rzeczy dalej trzyma i będzie trzymać Koemana udając PRowo, że jest wobec niego w porządku i ma pełne zaufanie.

3

@Pilka_jest_okragla po tym jak Laporta traktował Koemana, żaden szanujący się trener nie będzie chciał tutaj przyjść. Chyba że za gruby szmal, ale tego szmalu w Barcelonie nie ma. Codziennie przewija się Ten Haag, Martinez, Conte, a prawda jest taka, że nawet Pirlo splunie na ofertę od Laporty. Przyjdzie zupełny noname albo jakiś dawny asystent, przy odrobinie dobrej woli może Schreuder zostanie na pierwszego trenera i moim zdaniem to nie byłaby sportowo najgorsza opcja, bo Alfi jest niezłym fachowcem.

21

a powinno być zupełnie odwrotnie, to Olmo powinien być opcją, jeśli nie uda się sprowadzić Sterlinga. Obserwuję Olmo i moim zdaniem grajek z niego dobry, ale na tym koniec i papierów na bycie lepszym raczej nie ma. Sterling za to potrafi robić różnice i co najważniejsze, w pojedynkę rozstrzygać.

6

Bo Diego to gość z klasą a nie kibic-krzykacz rządny chleba i igrzysk.

3

@Hasszz Ciebie to co @JarekS tutaj merytorycznie napisał po prostu przerosło. W takie sytuacji najlepiej milczeć, a nie rozwiać wątpliwości.

0

@normasubiektywna ok, kojarzę go raczej z Chelsea gdzie wykonał dobrą robotę. Może masz rację. Gallardo jest mi kompletnie nieznany, nie mam pojęcia o lidze argentyńskiej, ale boję się kogoś bez doświadczenia w europejskiej piłce.

2

@ferdas_rawa Koeman nie jest syfem, tylko trenerem, który pokutuje za trzy lata pobytu w klubie Valverde, który nie dorzucił do rozwoju i przyszłości klubu złamanego grosza, a na dodatek nie potrafił wprowadzać wielomilionowych transferów do zespołu. Dzisiaj Koeman na szybko próbuje robić przemianę pokoleniową, uzupełniając to paroma old-boyami co się jeszcze ostali, Depayem i De Jongiem. Taka jest prawda. Wycieracie sobie gęby tym Koemanem, ale w porównaniu do boskiego Ernesto, on nie ma do dyspozycji Messiego i Suareza w życiowej formie.

1

Co to za kolejny pomysł ten Gallardo cały ? Potrzebny w roli "strażaka" jest tutaj kolejny Tata Martino ?
Pirlo, to kolejny pomysł z kategorii tych słabych,

JA wiem, że w Barcelonie od dawna nie ma idei zatrudniania trnereskiej gwiazdy, tylko szuka się raczej mało wyrobionych nazwisk, bardziej młodych gniewnych, albo przeciętniaków jak Valverde. Ale może jednak zaryzykować, zainwestować już trochę w trenerkę i postawić na Conte (o ile by chciał trenować trupa finansowego- bo to z pewnością nie ułatwia osiągnięcia porozumienia z lepszym szkoleniowcem). Jeśli ma być już ktoś ze słabszej półki, to wolałbym jakiegoś twardego Niemca, co zrobi ordnung.

0

@MarioVeB! @arasz1819 @FCB_dimiC tak jak chłopaki piszecie, moderacja traktuje to ciągle jako wpisy pod wpływem emocji, a tutaj wyłączenie na 7 dni konta dobrze by każdemu z nich zrobiło.
@Transu96 no bo "pacta sunt servanta", jeśli ktoś się z nim tak umawiał, należy tego dotrzymać, on zrezygnował z naprawdę dobrego stołka, żeby tu być. W międzyczasie w klubie wiele złego się wydarzyło. Odszedł Messi, który pudrował trupa przez parę lat i utrzymywał Valverde na posadzie. W postrzeganiu Koemana jako legendy, nic to nie zmienia.

36

Moim zdaniem, nie da się już czytać tych wszystkich wyzwisk od "ch*jów" "odyńców" itd. pod adresem gościa, który jest legendą klubu. Może jako trener błądzi, może dość często pi**doli trzy po trzy, ale to dalej jest człowiek który kiedyś był opoką drużyny Cruyffa, który strzelił bramkę w finale LM i dał Barcelonie pierwszy tryumf w tych rozgrywkach. Jako trener się pogubił i chyba tego nie dostrzega, ale fakt jest taki, że zadanie miał kurewsko ciężkie, chociaż teraz pokutuje jeszcze za błędy popełnione przez Valverde (zero wprowadzanych nowych twarzy do zespołu, brak rozwoju kadry, duszenie tych piłkarzy z ery Lucho, nieumiejętność wprowadzania nowych zawodników do zespołu). Kibice, którzy nie szanują legend swoich klubów i szybko zapominają ile im zawdzięczają to nie prawdziwi kibice, tylko jakieś łebki. No i na koniec: to sternik klubu zatrudnił Koemana (ten zrezygnował z repry, gdzie mu dobrze szło) a teraz sternik klubu wciąż utrzymuje go na stanowisku. Taka jest prawda.

1

@Sau_Ron dokładnie, i Arteta xD

0

Barcelona na tym etapie, moim zdaniem potrzebuje trenera, który zrobi porządek. I tu mam na myśli typowy, niemiecki ordnung. Uważam, że niemiecki szkoleniowiec, który weźmie to wszystko za pysk, który podziękuje nierokującym, dobierze taktykę i ustawienie do ludzi których ma. Szkoda, że Nagelsmana nie udało się sprowadzić przed sezonem, ale Ragnick, wydaje się najlepszą dostępną opcją.

0

@Dani13 zależało mi na L4

0

@NaFazieHitman no właśnie chodzi o to, że zakładając że gość wszystkich kieruje na testy wysłał mnie, to mogę pojechać i zrobić, ale w momencie kiedy mam wysoką gorączkę i wysypkę na stopach która utrudnia chodzenie, to naprawdę jest problematyczne. Dzień wczesniej żona dokładnie z tym samym, bez testu COVIDowego została zdiagnozowana jako bostonka.

0

COVIDowa "logika". Wczoraj żona z synem byli u lekarza, ponieważ młody złapał bostonkę i zaraził małżonkę. Wczoraj wieczorem zanotowałem identyczny zjazd jak żona, z wysoką gorączką i bolącym gardłem. Dzwonię dzisiaj na teleporade (do innego lekarza z przychodni, tego do którego mam zaufanie nie było dziś), a ten mówi oficjalnym tonem: "kieruję pana na wymaz w kierunku COVID i informuję, że od teraz przebywa pan na kwarantannie. I dawaj na test, kiedy ja ledwo żyję i mam wysoką temperaturę. A ja tylko liczyłem na L4 na dwa dni, bo bostonkę się objawowo leczy...

5

nawet Luch już zrozumiał, że Sergi Roberto to nie jest wysokolotnych gracz

1

Jeśli za Koemana miałby przyjść Pirlo czy Arteta, to ja wolę pozostać z Holendrem i liczyć na jego "plan przebudowy".

1

Najlepsze: dopiero przed nami (chodź nie prędko).

2

podobno Barcelona płaci tylko część pensji Luka De Jonga... czy drugą część płaci może Florentino Perez ? :)

1

@Matuszi_ znam kilka większych...

0

Trener Strejlau widać że nie ogląda regularnie Barcelony, jeśli dalej przeżywa wysryw Pique przy utracie bramki... Nas to już tutaj nie dziwi xD

1

@Ratamahatta może nie o tego De Jonga im chodzi co Tobie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?