panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Chakalaka takimi postami jak ten, to się chłopie sam złomujesz...
14
@Mandriell żeby tylko za chwilę nie obowiązywał nas slogan: "wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie" xD
2
@Janiama gość przyszedł jako rezerwowy napastnik, by przy niekorzystnym wyniku wchodzić na końcówkę podwyższając atak i dawać szansę, że bezproduktywne wrzutki w końcu zaskoczą. Tylko tyle. Przyszedł za darmo a Sevilla płaci część pensji, Koeman go zna, grał razem z Depayem kiedyś w PSV. Dzisiaj wyszedł, bo nie było komu grać, chociaż i tak wydaje mi się, że lepiej było zagrać bez dziewiątki.
1
@puyol_presidend5 tak, przez "mają dużo pieniedzy" rozumiem nie tylko na wydawanie ale gwarancje stabilności finansowej.
7
Króciutki przewodnik dla "kibiców":
PSG - mają dużo pieniędzy, jest tam Messi,
City - mają dużo pieniędzy, jest tam Pep,
Chelsea - mają dużo pieniędzy, jest tam Tuchel, ale nigdy nie wiesz, kiedy zaczną gorzej grać
Bayern - mają dużo pieniędzy, dobre zarządzanie, jest Ordnung, pewność siebie, rozkupują rywali i jest tam Robert
Real Madryt - mają dużo pieniędzy, jest tam Vini, a będzie Mbappe i Halland
Unikać: Barcelony, Barcelony, Barcelony, Juventusu, Interu, Arsenalu, Rayo Vallecano i Sherifa Tiraspol
No to wybierzcie sobie jakiś inny klub i zawijajcie, tam trawa jest bardziej zielona, są sukcesy, pieniądze transfery. Trochę przewietrzenia w gronie kibiców Barcelony i na tej stronie siłą rzeczy się przyda, sądząc po tym, co tutaj się dzisiaj dzieje.
22
a najgorsze jest to, że to wszystko się dzieje, kiedy na boisku nawet nie ma Lengleta...
6
wchodzi Balde, ale Koeman najchętniej to by Roberto pomalował czarną farbą, żeby tylko go jakoś przemycić na boisko.
0
@clyde wolę Araujo niż Sule ;)
2
komentator doszedł ?
1
Roberto to wygląda jak naprawdę człowiek z zupełnie innej ligi wzięty. Tak nie chce kopać leżącego, ale to jest taka druga liga albańska.
0
@Kubsoleon jak Ferguson zaczynał ( i nie mówimy to o pierwszych meczach tylko sezonach), niedowiarki też tak mówiły, jak miał kiepskie początki, ludzie też wywozili go taczkami... reszta to już historia.
4
@tobiasson92 nie zmuszaj mnie, bym musiał się z czymś z Czarnkiem zgodzić
43
dlatego Christo ma mój dozgonny szacunek ... bierzcie z niego przykład jako kibice.
24
Ostatnio rzadko tu bywam, ale jak wszedłem teraz na stronkę, to aż mi j****o smrodem defetyzmu w twarz. Jeśli ludzie w takiej atmosferze i z takim nastawieniem zasiadacie dzisiaj do meczu, a raczej do przykrego obowiązku który trzeba odbębnić, to współczuje "emocji". Realia są jakie są, ale uważam, że nasza młodzież, duet Frenkie-Memphis, skała Araujo na środku, waleczny Oskar "piłka może przejść, gracznie" Mingueza czy wypoczęty Pedri pozwalają jednak mieć jakieś oczekiwania i nadzieję na dzisiaj. Ja dzisiaj jadę z tymi pewnymi siebie Niemcami i głęboko w d***e mam co mówią zasiadające tam dziadki. Moje Visca el Barca jeszcze nie zginęło...
2
@abram3k na 88 lat, a może nawet zaokrąglij do 100 lat, a najlepiej to weź dopij wódkę i idź spać, jutro będzie lepiej ;)
0
@draxidox Autopsja Jane Doe ?
1
@MesQueUnClub_87 można na raz. D rozpuszczalne w tłuszczach, B w wodzie, zupełnie różne wchłanianie, nie będą wchodziły w interakcje :)
5
@AxelF w sumie nie chciałem zatapiać @masq bo to dobry, porządny obywatel, ale tak jak te potęgi europejskie zaczął wymieniać, które trzeba zgromić, żeby wygrać Euro, to coś mi nie zagrało xD Takiej autostrady jaka trafiała się Portugalii w 2016 i to jeszcze tak męczonej, mordowanej siermiężnie, to chyba żaden tego kalibru turniej nie widział nigdy. Oni mieli wtedy więcej szczęścia niż umiejętności, a i tych umiejętności, to moim zdaniem paru innych grajków dostarczyło wówczas więcej niż CR.
0
@AmigoBlancos będzie dzisiaj debiut Mbappe ? ;)
0
@Chakalaka z tym pytaniem o "idiotyzm" Jachiry, to mam nadzieję że Ty trollujesz a nie pytasz poważnie.
11
@masq " z kolei Ronaldo jak ma wygrać Euro to musi rozjechać Włochy, Anglię, Francję, Hiszpanię, Niemcy, Holandię, Belgię itp xD Raczej trochę ma gorzej niż Ameryka Łacińska"
nieeee... wystarczy zremisować z Islandią, Austrią, Węgrami, Chorwacją (w regulaminowym czasie), Polską, Francją (w regulaminowym czasie) i wygrać z Walią... xD nie jest wcale tak źle jak piszesz xD
4
@Rastafarnianin to zdjęcie zawsze będzie mi się kojarzyło z fotografią:
https://www.reddit.com/r/pics/comments/1q0sca/last_week_two_engineers_died_when_the_windmill/
ostatnie chwile dwóch inżynierów uwięzionych na płonącym szczycie turbiny wiatrowej. Ciało jednego z mechaników zostanie odnalezione na górze, drugiego na ziemi. Tuż przed śmiercią, wiedząc że umrą dodawali sobie otuchy ściskając się ... przerażające...
0
@tristan87 daj spokój, ten biedronkowy to się następnego dnia tak kruszy, że ukroić się nie da. A mój młody jak mu jakimś cudem kanapkę zrobię z nim, to pokazuje że się do podniebienia przykleja. Fajny jest też ten z Lidla na maślance po 2,99, chociaż już mi się trochę przejadł i teraz poszliśmy właśnie w baltonowski ;)
1
@Kacper1432 Kukiz naprawdę mocno szuka dna. I kiedy Tobie wydaje się, że już jest, że już je ma, on idzie do Mazurka i Pan Robert mam wrażenie bez najmniejszego wysiłku i wkładu własnego do tego robi z niego idiotę jak chce. Rob mu chyba nawet współczuł w pewnym momencie. Kukiz to mem.
1
@Jakchcesz zapomniałeś dodać, że to jest tzw. miecz obosieczny xD (WTF ?!?!)
1
@Chakalaka baltonowski w Lidlu 1,79, osobiście bardzo go lubię.
0
skąd wiecie, że wraca Alves a nie Douglas ?
4
@Barca1992 ja myślę, że oni tak naprawdę myślą tak jak Bet Szydło powiedziała: "że te pieniądze im się po prostu należą", niezależnie ile by ukradli xd
1
@puyol_presidend5 Shit xD ciągle mi się myli z moim ziomkiem z liceum Tomkiem Fryczem xD
1
@FC1899Barca Aktorzy: Bogusław Linda, Cezary Pazura i Janusz Gajos/Tomasz Frycz
aktorki: Agata Kulesza i jakoś nikt mi więcej nie przychodzi do głowy, kogo bym specjalnie wyróżnił.