panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston w zeszłym sezonie, kiedy nasz największy mózg Longlet faulował po oddaniu strzału przez napastnika, wszyscy się szarpali, że karny słuszny. Moim zdaniem tutaj faul 100%
0
Problem z tą bramką jest taki jak z wieloma innymi w tym sezonie. Niby nie można mieć pretensji do bramkarza, ale jednocześnie wiesz, że Kurtyna i Oblak i jeszcze pewnie paru w Primera takie bramki wyciągają. Po prostu w chwili obecnej w Barcelonie broni straszny przeciętniak i pisze to z żalem, bo MATSa bardzo lubię.
0
@Matt_i1992 wszystko fajnie pięknie, tylko on od dwóch lat tego nie pokazuje w żadnym meczu :(
2
@Matt_i1992 Nico rozumiem, bo młody, chłopak, ale co Ci Cou więcej da niż Roberto ?
0
@Tomek97 ja merytorycznie w ogóle nie wchodzę z Tobą w dyskusję, jest oczywistą kwestią, że masz w tej sprawie rację. Ja mówię jedynie o tym, że dla celów komunikacyjnych (przekazania informacji) tutaj każdy zrozumie, że pisząc o Gran Derbi chodzi mi o Real Barcelona a nie derby Sevilli.
0
@Gappeq
1. Ok
2. Boszszsz.... ;)
3. niestety my nie mamy ognia z przodu :(
0
@Tomek97 słowo Gran Derby użyte w mojej wypowiedzi miało za zadanie wskazanie meczu Realuw z Barceloną i myślę że zarówno Ty jak i pozostałe 99,9 procent ludzi którzy je przeczytali zrozumieli o który mecz chodzi. Parę lat temu rozpoczęła się moda na poprawianie tego i ludzie jakieś krucjaty walki z tym błędem urządzają, a każdy rozumie o które spotkanie chodzi. Taka sztuka dla sztuki i przerost formy nad treścią.
5
atmosfera iście przed Gran Derby... co raz bliżej Longlet, co raz bliżej Longlet xD
Jeśli na Real wyjdzie Longlet z Pique, to Benzema będzie między nimi kujawiaka tańczył. Może nawet Warycjusz jak strzeli to się gdzieś piłka tak odbije że wpadnie do siatki obok bezradnie stojącego spóźnionego Ter Stegena
0
@Fido66 oczywiście :) Ja jeszcze nie czytałem ostatniej części, ale zgadzam się, że jest to kawał fantastycznej pisarskiej roboty. No i tło historyczne świetne, bardzo ciekawe i skomplikowane czasy :)
0
@Fido66 wszystko spoko, tylko odrodzone królestwo Cherezinskiej to nie jest literatura faktu ;)
4
Ja: Gavi na ustach wszystkich!
Klasyczny tekst mojej mamy: "ty nie jesteś wszyscy" xD
1
@barteq Gdzie Krym (Moriba) a gdzie Rzym (Pedri) ...
2
@ranger3120 no a jak będą dogrywać ? :)
1
Kurła jak człowiek o 3 musi wstać na pociąg do Wawy, to tym się zachciało dymy robić i mecz przedłużać. A plan był taki, że ja już miałem spać ...
0
@Rust_Cohle uwaga słuszna, ale nie wiem czy jest w ogóle porównywać te turnieje bo... Salah nigdy Copa America nie wygra, Messi nigdy nie wygra Ligi Narodów itd. Podobnie z cały szacunkiem dla Argentyńczyków, ale wianuszek wkoło Mbappe jest jednak znacznie dorodniejszy, niż takie tuzy jak Di Maria, Lo Celso, Paredes, Otamendi itd.
0
@tomek8756 różnica jest taka, że te starsze babeczki walcząc w Powstaniu, zobaczyły co to jest wojna i szanują cenę pokoju i stabilności w Europie, którą nawet przy wszystkich swoich mankamentach Unia Europejska skutecznie zapewnia. Przy wszystkich wadach UE ( a wcześniej EWG), 75 lat pokoju w Europie (nie licząc Jugosławii) to jest coś absolutnie czego nie da się nie docenić i trzeba szanować. Kolejne pokolenia ludzi, którzy nigdy nie poznali tego co jest wojna, a wśród nich gnidy, które w imię machania szabelką i "retoryki wiecznie pokrzywdzonego we wszystkim narodu", któremu się zawsze wszystko należy dążą do niej. Co innego jest walczyć o swoje interesy (słuszne) a co innego dążyć nieustannie do bycia skonfliktowanym ze wszystkimi dookoła i wiecznie być tym który ma brać, a nigdy dawać od siebie. Wyszkowski to nie jest debil, to arcydebil.
0
@QuentinTarantino pewnego chodziło o Pedro :)
0
@Janiama Szczęsny to gwarancja klopsa, więc jego najlepszy kumpel będzie musiał strzelić nie jedną a dwie bramki by wygrać mecz. Niestety dzisiaj lepszy z bramkarzy zakończył karierę.
0
podobno Tyson Fury po oficjalnym ważeniu krzyczał do Wildera: Ju going dałn !!! ju going dałn !!! xD
dużo złych emocji, ale obaj wyglądali na zestresowanych, stawka nie byle jaka, na wygranego czeka już Don Kasio i pojedynek o pas króla i sztabkę złota, oczywiście na warunkach króla xD
0
@Mns21 Albo grubo, albo wcale. I tylko mocne alkohole, głównie w trakcie imprez organizowanych przez kolegów z pracy lub w pracy, ewentualnie na imprezach na konferencjach naukowych. Czasami również z kolegasmi jak zjazd mamy. Wtedy jest konkretny reset, czasem wchodzi za dużo i za szybko, ale ja to raczej mocny zawodnik jestem.
5
@nammah no to jak nazwać Nieszczęsnego, który prawie każdy turniej zaczynał od klopsa albo kontuzji ?
1
@nammah pozostaje spuścić nad tą bzdurą zasłonę milczenia xD
@takisobiektos kadra to nie kluby, Szczęsny w reprezentacji nigdy nie trzymał wysokiego poziomu, a na wielkich imprezach regularnie zaliczał coraz lepsze farfocle, i to w meczach otwarcia zwykle. Wtedy co nam lepiej poszło czyli legendarnym 2016 zaliczył kontuzję w pierwszym meczu i może i na szczęście, bo Fabian był w pogotowiu wszedł i ratował wyniki.
3
@Masti_Real_Madryt a kto miał być, Vinicius, Asensio, Jese ? xD
2
Smutno mi było, gdy żegnaliśmy Kubę Błaszczykowskiego w kadrze, bardzo smutno było mi gdy kończył Piszczu, ale szczególnie wielki smutek przeżywam w związku z końcem kariery Łukasza Fabiańskiego w kadrze. Dlaczego ? Nie dlatego, że bardzo go polubiłem, że jest wyjątkową personą w kadrze, że zawsze dawał z siebie wszystko, że zawsze gwarantował poziom, ratował tyłek, a przy tym był skromnym chłopakiem. Przykro mi dlatego, że wydaje mi się, że kadra pod wodzą kolejnych trenerów nie potrafiła nigdy oddać mu tego, co on dawał z siebie. Że przez trenerów był zawsze takim drugim, a jako pierwszy uparcie i tendencyjnie był popełniający notoryczne klopsy Szczęsny. Piękna kariera, ale ta kariera mogła być jeszcze wznioślejsza, niewykorzystany potencjał.
0
@JimMorrisonFCB ale Kessie to być Jimie przygarnął ? :D
1
@BarcaInfo Messiemu jedyne co można "zarzucić" to to, że przez parę ostatnich lat pudrował trupa z Suarezem, bo w tej drużynie źle zaczęło się dziać wraz z nadejściem Valverde. Przyszedł Erni, a wraz z nim nowi zawodnicy których nijak nie potrafił zaadoptować, nie garnął się by wrzucać do zespołu kogoś ze szkółki i w ten sposób odmładzać kadrę... po prostu cisną to co mu zostało po Guardioli, uzupełniął tymi co przychodzili, a Leol z Luisem i tak strzelali wiec wyniki jako takie były, regularność była. Teraz Leo nie ma i puder zszedł z trupa i widać, że gnije.
0
Ostatnio byłem mocno zajęty sprawami pracowymi i przestałem ogarniać co się dzieje w kraju, a informacji jest tyle, że nie potrafię przebrać tych rzetelnych od fake newsów. Czy może mi ktoś obiektywnie i naprawdę powiedzieć co się wydarzyło/dzieje w relacjach Polski z Unią Europejską ? My naprawdę wychodzimy czy to tylko populistyczny ryk ?
0
@Peciak brawo, to jest to co ja mówię kolejny raz. To co jest w klubie obecnie to efekt tego, że gdy był czas na przemianę pokoleniową Valverde nie chciał nie umiał i nie zrobił tego. Ten człowiek nie popchnął tej drużyny tylko cisnął ostatnie soki z tego co zostało po Lucho i Guardioli, a Messi z Suarezem pięknie pudrowali tego trupa. Koeman nie jest idealnym trenerem, pewnie nawet nie jest dobrym trenerem, ale ten gnój który ma w klubie to efekt Ernesto. Szanuje zwykle odrębne opinie, ale śmiać mi się chce jak ktoś pisze teraz z e chciałaby jego powrotu.
23
Prawda jest taka, że na Euro Hiszpania również była znacznie lepsza od Włochów w bezpośrednim pojedynku tych ekip. Po prostu wtedy zabrakło Gaviego :)
0
@Woland10 no to chyba już nie każe Ci przekonywać, że to nie jest kolesiostwo, a Louis Enrique jest lepszym treneiro od Ciebie :)