- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 832 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 832 Culés
2
Smutno mi było, gdy żegnaliśmy Kubę Błaszczykowskiego w kadrze, bardzo smutno było mi gdy kończył Piszczu, ale szczególnie wielki smutek przeżywam w związku z końcem kariery Łukasza Fabiańskiego w kadrze. Dlaczego ? Nie dlatego, że bardzo go polubiłem, że jest wyjątkową personą w kadrze, że zawsze dawał z siebie wszystko, że zawsze gwarantował poziom, ratował tyłek, a przy tym był skromnym chłopakiem. Przykro mi dlatego, że wydaje mi się, że kadra pod wodzą kolejnych trenerów nie potrafiła nigdy oddać mu tego, co on dawał z siebie. Że przez trenerów był zawsze takim drugim, a jako pierwszy uparcie i tendencyjnie był popełniający notoryczne klopsy Szczęsny. Piękna kariera, ale ta kariera mogła być jeszcze wznioślejsza, niewykorzystany potencjał.
1
@panczo Poprostu był słabszy niż Szczęsny zawsze i tyle. Wystarczy porównać kariere obu bramkarzy. Jeden Roma, Juve, a drugi Swansea i West Ham
1
Fabianski nigdy nic nie pokazal w kadrze to nie gral. Zawsze duzo gorszy od szczesnego
3
@nammah zwłaszcza w meczu ze Szwajcarią w euro 2016. Np broniąc strzał z wolnego w niewytłumaczalny sposób.
1
@nammah pozostaje spuścić nad tą bzdurą zasłonę milczenia xD
@takisobiektos kadra to nie kluby, Szczęsny w reprezentacji nigdy nie trzymał wysokiego poziomu, a na wielkich imprezach regularnie zaliczał coraz lepsze farfocle, i to w meczach otwarcia zwykle. Wtedy co nam lepiej poszło czyli legendarnym 2016 zaliczył kontuzję w pierwszym meczu i może i na szczęście, bo Fabian był w pogotowiu wszedł i ratował wyniki.
0
@takisobiektos tylko bedac w tuch klubach zaliczny byl do top 5 bramkarzy w PL , Wojtek w Juve nie pokazywał tego co Fabian w PL.