panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Panie doktorze, boli mnie jak kręcę kciukiem kółka w powietrzu
To proszę tak nie robić... 350 zł
1
@IronSanHybrid "Panie, szybciej pan licz tę gotówkę, bo na strajk się śpieszę" xD
0
"wsytarczyło dmuchnąć i ten gość sam by się przewrócił" xD
0
Umtiti znowu zgrywa szefunia na obronie ... zaraz chyba zaliczy jakiegoś wielBŁĄDA
9
Martin wreszcie mógł wyjść z cienia Messiego, otworzył się chłopak :)
0
@LuisSalvano @MarioVeB! I @LuisSalvano , nie chce was martwić, ale właśnie powyżej się ładnie zgodziliscie w ocenie sytuacji. Trzeba robić screeny :)
4
@Emhyr z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, ale z drugą już nie. Kibicował w LM dalej będę Barcelonie, a na myśl o PSG i jego właścicielach dalej będę wymiotował.
12
No to teraz po tryplet !
3
@grubiorz czyli będą też Douglas i Fernandez ? xD
1
@Breakdrowser @Michael27061990
Rozumiem Panowie i równiez szanuje. Ja tylko pisze co zrobiłbym ze swoją gotówka, ale ponad wszystko wyznaje zasadę, że każdy robi że swoją kasą co mu się podoba i nie mam zamiaru nikogo za to krytykować :) ja też wpłacam regularnie kasę na zbiórki, ale gdybym miał podarować sobie whiskacza, to te kasę również wplacilbym na zbiorki na dzieciaki podobnie jak każda inna złotówkę, której chciałabym się pozbyć :) ale naprawdę szanuje Wasze podejście i rozumiem je dobrze :)
6
Laporta nie dotrzymał obietnicy wyborczej i to jest fakt. Ale Laporta poprzednia kadencję zaczął również od niedotrzymania obietnicy sportowej, kiedy miał sprowadzić Beckhama. Jako "nagroda pocieszenia" przybył wówczas niejaki Ronaldinho i tak zaczęły się świetlne czasy Barcelony. Oczywiście dzisiaj tło i kontent jest inny, ale chcę powiedzieć, że może tak fatalnie jak się zapowiada jednak nie będzie :)
4
@Michael27061990 osobiście wolałbym wpłacić na jakiegoś chorego dzieciaka... Życie ludzkie ma większą wartość niż koszulka w której zagra Leo w następnym sezonie, dla mnie przynajmniej, tym bardziej że umówmy się potrzebujący nie jest.
14
Antonella wk****a, że od wczoraj mąż na okrągło przyjmuje gości, którzy praktycznie mijają się w drzwiach. Zabrakło już sernika w domowej lodówce, a małżonka Leo zadeklarowała, że kolejnego już nie upiecze. Czara goryczy przelała się, kiedy w odwiedziny przyszedł jeszcze Jordi Alba... Antonella nigdy nie pogodziła się z wyjątkową relację między nim a jej mężem. Nie uwierzyła kiedy Leo deklarował, że kolejne asysty to tylko dzieło przypadku a tak naprawdę nic ich nie łączy.
0
@Darkfin też go lubię xD Gość jest z Przemyśla i kilka razy go spotkałem i rozmawiałem z nim w moim rodzinnym mieście. Facet jest absolutnie równym i autentycznym goście, a na wizji nie udaje kogoś kim nie jest. Jest bardzo życzliwy i autentycznie zainteresowany odbiorcą,
0
@ranger3120 ta Wersow to jest ktoś z lewicy że tak podatna na złomowanie ? xD
5
lubię jak Przemek Babiarz krzyczy: "Kajetano kapitano!" :D
2
nie mogę patrzeć na gębę tego szkodnika i wichrzyciela
1
@Kwiatek67 Moriba... weź ty już sp*****j
1
@blodziakk napisał mi na privie, że za usunięcie tego posta coś mi odpali, ale jak nie usunę to będzie mnie szantażował jak Valbuene xD
3
W całej Hiszpanii jest z pewnością jedna persona, która najbardziej cieszy się z odejścia Leo... to wielki Karym, który nareszcie ma realne szanse zostać pichichi i on to czuje, on to wie... ale zapomina, że w Atletico wciąż gryzie Louis Suarez, o którym Paryż zapomniał.
0
@Bykunn Louis Salvano ? Był kiedyś taki ktoś, ale to konto już tu chyba nie istnieje xD
2
@agaFCB tak, długo się wstrzymywałem, ale stwierdziłem że nie będę robił kibicom próżnych nadziei xD
7
Ja też już pożegnałem Messiego na Instagramie, teraz to już naprawdę koniec...
0
z tego zestawu tylko Pique się nadaje mentalnie, tyle że on prawdopodobnie będzie mało grał, więc może jednak rozsądnie byłoby wybrać MATSa. W Barcelonie powinni zrozumieć wreszcie, że rola kapitana nie ogranicza się tylko do wymiany proporców i wygrania rzutu monetą na początku. Busquets to żaden lider, Roberto również.
2
@MesQueUnClub96 zapomniałeś jeszcze, że gdzieś na emeryturze jest Anatolij Tymoszczuk i pewnie chętnie też i po niego ruszymy xD
0
kiedyś odchodził Ronaldinho, dzisiaj odchodzi Messi, na każdego piłkarza przyjdzie koniec w klubie, a klub musi istnieć dalej... Bertomeu by w to brnął nie dbając o przyszłość, a Laporta rozsądnie nie strzela nam dzisiaj w kolano, żeby na 3-4 lata zapewnić Messiego nie skreśla kolejnych 50 lat... niezależnie od tego, że co innego mówił i w oczach wielu jest kłamcą, słusznie zresztą.
9
Barcelona jest finansowym wrakiem a ten wypierdek co parę meczy zagrał i raz sprezentował piłkę napastnikowi drużyny przeciwnej rząda trzykrotnej podwyżki, podczas gdy nie ma pieniędzy na zakontraktowanie najlepszego piłkarza w dziejach. Za morde złapać, na progu wystawić, kopnąć w dupę i drzwi zamknąć gnojkowi na zawsze.
4
To jest najsmutniejszy wieczór dla mnie jako kibica i jeden z najgorszych w historii tego klubu, ale on musiał kiedyś nastąpić i teraz będzie nowe rozdanie. Teraz kilku innych będzie musiało dźwigać na barkach ten klub i zobaczą dopiero, że jest to naprawdę kolosalny ciężar. Jest kilku naprawdę dobrych młodych zawodników, bezczelni, nic nie muszą- wszystko mogą. Jest kilku "nieodpalonych" jak Cou Griezz czy Dembele - być może któryś weźmie ciężar na siebie. Jest wreszcie Depay, który sporo umie. Na moje oko, ten klub dalej powinien walczyć o sukces w La Liga, skład nie będzie miał gwiazdora, ale dzięki temu będzie może większy balans. Jeśli się nie uda, trzeba będzie czekać kolejne lata. Czas będzie mijał, a okręt będzie płynął. Messi był w nim tylko na chwilę, teraz wyleciał, ale łajba dalej walczy. Tak trzeba, takie koleje losu.
0
@KapiFCB a zapłaciłeś za Patronite że ma być fajnie ? xD
0
@qbuteq no te głupoty w porównaniu do Bartomeu. Bartomeu zostawił klub w takim stanie, że Laporta próbuje to wszystko sklecić do kupy, zatrzymać Messiego, sprowadzić piłkarzy za darmochę, namawiać do zejścia z pensji gwiazdy, żebrać po sponsorach itd. To Bartomeu jest winny temu, że Barcelona na dzień dzisiejszy to wrak i trup finansowy, a Ty piszesz, że Laporta który próbuje to jakoś poskładać i dostał tego trupa któremu ma przywrócić oddech jest większym klaunem. Ja rozumiem emocje, sam czasami jak się nakręcę to też tak p****ę, ale zawsze dobrze w pewnym momencie ochłonąć.