- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
0
Wracając jeszcze do tego Spirydonowa to myślę, że gdyby nie jego wylewy z twittera i afery z alkoholem, to nikt by nawet nie wiedział kto to w ogóle jest.
Gdy słyszysz takie nazwiska jak Kurek, to od razu na myśl przychodzą hasła jak "mistrz świata", "światowa czołówka". A żeby dowiedzieć się o sukcesach Spirydonowa, to trzeba wejść na wikipedię, bo ma ich tak mało, że nie ma z czego go zapamiętać. No bo niestety, ale Mistrzostwo Europy, które dotąd jest jego największym i pewnie ostatnim sukcesem, to nie jest coś co może przynieść zawodnikowi wieczną chwałę, gdyż nie ma takiego prestiżu, bo jest rozgrywane co 2 lata, to tylko ranga wyżej od Ligi Światowej.
Gość wypisuje takie komentarze w internecie częściowo aby zyskać rozgłos, a częściowo z czystej zazdrości, że Polacy odnoszą sukcesy i grają na IO, a on nie, bynajmniej nie dlatego że Rosja ma bana na IO, tylko jest po prostu za słaby na reprezentację.
A siatkarze i tak pewnie nawet nie czytają tego co on pisze. Spirydonowa można porównać do psa, który szczeka za płotem gdy idziesz chodnikiem. Nikogo to nie obchodzi, poza innymi zwierzętami, które mieszkają z nim na jednym podwórku (w tym przypadku ludźmi, którzy obserwują jego konto na Twitterze).
0
@Pawlak1992 Podczas meczu z Niemcami odwrócił się w stronę kibiców i wykonał gest markujący oddawanie strzałów z karabinu. Opluł jakiegoś kibica z Polski też podczas meczu (aż dziw, że ktoś nie wyleciał z trybun i mu nie wypalił sierpa na pysk). Kilkanaście czerwonych kartek na koncie, wyrzucenie z kadry, skłonność do używek. O kim tu dyskutować.
0
@MesQueUnClub_87 Niektórzy zdobywają sławę sukcesami, inni robiąc z siebie idiotę. Ja już bym wolał żeby nikt o mnie nie słyszał, niż zyskać taką sławę z tej drugiej opcji, tym bardziej, że to niewielka sława i raczej krótkotrwała, no ale cóż, jego wybór.
0
@Pawlak1992 a co ten pałsztajn zrobił znowu?
0
@VegetaPolska To co zwykle, jedyne co potrafi - nabija się z przegranej Polaków na twitterze.
0
@Pawlak1992 powiem tak, jedni mają Spirydonowa, który przynajmniej na dzień dzisiejszy w kadrze się nie pojawia i mu to nie grozi, a inni mają Kubiaka, który wyzywa inny naród od leszczy, tylko dlatego, że ma zatarg z kilkoma jego reprezentantami, uderzając jednocześnie w jego dumę narodową. Jeśli to my jesteśmy atakowani, to wtedy buuu beee, ale jeśli już nasz bohatejro kogoś atakuje, to wtedy to jest "słuszne", "taki zawodnik jest charakterny", "to jest kapitan". Przy czym Spirydonow tak jak napisałem był niszowym zawodnikiem ruskiej kadry i obecnie w niej nie istnieje, a Kubiak jest kapitanem.