- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
0
Tak czysto teoretycznie, zakładając że Barcelona nie ma żadnych problemów finansowych i nie ma żadnych ograniczeń płacowych, podpisuje kontrakt z Messim i nie sprzedaje żadnego piłkarza, zostaje z takim składem jak teraz i jak myślicie (bo jakby nie patrzeć ten sezon znowu będzie intensywny i zapewne w roli głównej z koronawirusem) czy mając tylu zmienników byliby w stanie powalczyć o wszystko czy jednak to nie miałoby prawa bytu???
0
@PolskiBarcelonista10 Myślę, że tak. Po prostu zbędni zawodnicy (Cou, Martin itd) spędziliby sezon na trybunach i byliby w klubie tylko na papierze.
0
@PolskiBarcelonista10 Tak jak co sezon, głupie pytanie
0
@PolskiBarcelonista10 myślę, że realnie byliby w stanie walczyć o ligę no i ten puchar króla. Na LM, przy Bayernach, PSG, City itd. to nie wymagałbym, że młokosi dowodzeni przez Leo to pociągną. Chociaż jak to mawiał Pan Kazimierze: "piłka jest okrągła, a bramki są dwie".
0
@PolskiBarcelonista10 na podwórku hiszpańskim mamy skład najlepszy Real miał dobrą obronę i odeszło 2 dobrych i przyszedł 1.Współpraca z odegardem się nie klei a starsi zawodnicy będą o rok starsi Jesteśmy w tym roku faworytami.
Jakie widzę zagrożenia
1.kontuzje
2Adaptacja zawodników nowych i starych.
3 sporo jest nowych zawodników trzeba z tego zespół zrobić.
O ile nie stracimy w pierwszych meczach pkt będzie dobrze.
Co do LM młodzi muszą tu dalej zbierać dośw.Może być to za wcześnie.Ale pół finał jeśli nie będzie złego losowania jest możliwy.Trzeba poczekać na ostateczny sklad.