23

Myślę, że Mateusz Borek powinien zostać selekcjonerem reprezentacji Polski.
Chłop wie wszystko, natomiast potrafi analizować, natomiast wie jak opracować schematy, natomiast znajdzie przestrzenie i wolne korytarze na boisku, a do tego zayebisty motywator oraz ekspert od taktyki i nauki "madżik pass"...

...Nikt tak bardzo mnie nie wkurza wśród dziennikarzy/komentatorów jak ten typ.

1

Mnie najbardziej irytuje to, że Barca w relacjach z AM, kiedy dochodzi do transferów jest zwyczajnie dymana aż po migdały.
Kiedy kogoś od nich chcemy, to ZAWSZE problemy, wygórowane żądania itp...a w drugą stronę...Suarez, Villa czy Griezmann odeszli za paczkę rodzynek i nikt nie robił im kłopotu...

0

@tbas
Słowo klucz...DAWAŁ.
I nic więcej już nie da, bo wieku się nie oszuka, a obecna piłka jest dla niego zwyczajnie za szybka.

25

Hahahahahaha...Guler?
To po to Perez spotkał się z Cefrinem?
Co on takiego pokazał w tej LM? Rany, ale żenada :)

4

Mam nadzieję, że Mbappe pójdzie w ślady Ibry i tak samo jak on, nie wygra nigdy LM, choć Zlatana szkoda :(

1

@MirusAmisz
Wygrałeś :D

0

@ViscaelBarca2007
Że Mbappe znał już wtedy język hiszpański, to jestem w szoku :P

0

@Lionel_Messi10
Przypomina mechaniką "Uncharted"? Na gameplayu tak to wyglądało.

0

@Criss18Barca
To może Mbappe? ;-)

2

@Comentateiro
Widziałeś minę Henryego? Nie wiem czy był załamany czy zażenowany...

0

@FabianekMrozek
Barcola i Kvara...powinni wyjaśnić Arsenal w regulaminowym czasie.

1

@Kgorecki2500
Fajna gierka, ale toporne sterowanie, jeśli chodzi o walke w kosmosie.

5

@Luciano99
Dobre :D

7

@RoberDzik
Przekręcili nas z Interem, więc masz odpowiedź...

0

Myślicie, że Ceferin już przeczytał raport Pereza i jutro wywali Barcelonę z LM i odda zdobyte przez nas puchary LM Realowi?

1

@NeroTFP1
Do ostatniego zdania powinni dopisać:
"...we własnym polu karnym."

1

@svensonFCB
A kogo Lucho nakupował?
Wymień chociaż trzech zawodników z najwyższej półki.
Dodam, że z ulgą przyjął odejście Mbappe.

1

@TaughtMule
Ale wiesz, że PSG ma historię, w której np zdobyli PZP zanim kupił ich szejk?

1

@ACMaldini3
Mbappe i myślenie?

0

@LukaszFan
Pisałem tylko o pierwszej połowie.
Barcola i Kvara mogli zakończyć mecz w 90 minutach.

0

@BorzyKrzys
Jak drużyna widzi, że rywal ma problemy, to stara się ten moment słabości wykorzystać, a Arsenal postanowił staż w 11 we własnym polu karnym.
I dlatego kij im w oko :)

1

@takisobiektos
Twoje wpisy świadczą o tym, że nie rozumiesz tego co czytasz. Nigdzie nie napisałem, że obrona jest zła, tylko, że gra w takim stylu przez 120 minut zalatuje żenadą. Arsenal to nie jest Getafe czy Stoke...Skoro PSG w pierwszej połowie było w gorszej formie, to powinni to wykorzystać i momentami zaatakować większą ilością zawodników, a nie wywalać lagę.

0

@BorzyKrzys
No okej, bo Arsenal się zamurował, ale to nie znaczy, że mają tak grać przez cały mecz i liczyć na cud. Po przerwie PSG już ich tłamsiło.

0

@DragonxNF
I syn Mateusza Borka.

1

@Encore
To jest błąd zawodnika i tyle. Karny.

2

@LeszekFCB
Podniosą Gerarda Martina...też jest uszaty :)


1

@Coutinho007
De Jong? Nie ma opcji, żeby odszedł, bo w parze z Pedrim gra naprawdę dobrze.

0

@BojanKriKicz
A kto pisze, że zagrali dzisiaj kosmos?
Z przebiegu całej edycji LM grali jedną z najładniejszych piłek i choć dzisiaj mieli trudności, to i tak stłamsili w drugiej połowie Arsenal i dzisiaj w pełni zasłuzyli.

19

Nikt nie oczekiwał od Arsenalu otwartej gry, ale ludzie...od 5 minuty stać w 11 we własnym polu karnym?
Jeszcze, gdyby do tego zmuszała ich super gra PSG, a przecież w pierwszej połowie Paryżanom nic się nie kleiło.
Nie chodzi o grę na wymianę ciosów, ale o to, żeby czasami przejęli w meczu inicjatywę i grali pozycyjnie.
Oddać w finale 1 celny strzał zakończony golem i liczyć na sukces wywalając lagę do przodu?
Dobrze, że wygrała piłka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?