1

@Sulimo
Druga część wymiata...poza zbyt długim wprowadzeniem. Mi się ogólnie świat podoba. Zarośnięte wieżowce, samochody, czołgi itd i czuć upadek cywilizacji, którą przecież znamy :)

10

Brawo Lewy ;-)

1

@LAMC_10
Człowieku, ja już 3 razy trafiłem "szóstkę" w lotto :D

P.S. Chodzi mi o jedną cyfrę, nie o sześć dobrze wytypowanych na jednym kuponie :P

6

Tak teraz sprawdziłem terminarz MŚ, to do niedzieli nie ma żadnego ciekawego (teoretycznie) meczu. Grają same..."średniaki".
Dopiero w niedzielę Brazylia - Maroko i Holandia - Japonia.

0

@LAMC_10
Argentyna z grupy nie wyjdzie :)
Austria i Algieira ich wydyma :P

0

@clyde
Wierzę, że na strachu i gipsie (bo raczej będzie) się skończy.

0

@APTAPT
Ale młodziki wygrały mistrzostwo La Ligi.

1

@clyde
Jeśli naprawdę poważnie nie chorował, to nic mu nie będzie.
Wszystko dobrze się skończy.
Poinformuj po wizycie jak poszło, bo jestem "uczulony" na cierpienie zwierząt, a psów szczególnie, bo sam miałem psa ponad 18 lat i wiem jak się przeżywa każdą jego dolegliwość.

Trzymam kciuki i wypiję za jego zdrowie.

1

@Kgorecki2500
PS5
Skończyłem zajebistego "Prince of Persia" The Lost Crown"
Zacząłem "Cronos" i w międzyczasie ogrywam "Starfield", "Everspace 2" - w zależności od tego na co mam ochotę i wolnego czasu.

A lista życzeń?
1. RE: Requiem.
2. Dying Light: The Beast.
3. Khazan: The First Berserker.
4. Nioh 3.
5. Hellblade 2.
6. Ratchet i Clank: Rift Apart.
7. Stellar Blade.
8. ...i kilka pomniejszych, które chciałbym, ale nie muszę ogrywać.

A z zapowiedzianych to:
1. Wiedźmin 4
2. Alien Isolation 2

0

@esem91
Trzeba kliknąć link, żeby było całe :)

4

Panie od "paletków" się skumały, a jak Robert się dowie...


5

Dobranoc :)

/video/1

0

@Verore
Dokładnie, to też dowód, że Ziemia jest płaska, bo gdyby była kulą, to by się nie rozbili.

0

@LAMC_10
Cykl z serii..."Lubimy czytać".

4

@draxidox
Tym bardziej, że jak dziecko będzie poważnie chore, np zdeformowane, po porażeniu lub z nieuleczaną wadą, która zagraża jego życiu itp, to rządy (również kościół) zakazują aborcji, a potem po narodzinach te same rządy zostawiają rodziców samych z tym problemem. Żadnej pomocy finansowej (bo o tych śmiesznych rentach nawet nie wspomnę), lekarskiej (nie na NFZ) itd. Rodzice zostają sami i ich życie może być gehenną, kiedy dziecko potrzebuje opieki 24/h, a Ciebie nie stać na pomoc, bo ta tania nie jest.

1

3

@FabianekMrozek
Podobnie jak u nas po Neymarze.

0

@Laminedependencia
Nie? Kiedy zadebiutował? Coś mnie ominęło chyba...

0

@PanMietek
A to tylko po to, żeby był kontrast :D

1

@Dari0G
W sumie to racja :D
Z reprezebtacji Francji, to chyba został z białych tylko Deschamps...taki tam zarządca :P

0

Nasz Joan nie popisał się w debiucie... :/

1

@macio_944
I tylko na Wiedźmina 4 czekam.
Nawet GTA VI mi powiewa, bo W4 dla mnie jest priorytetem.

0

@APTAPT
Żadna kompromitacja, bo on powiedział tylko, że złoży ofertę", a nie że kogoś sprowadzi.
Nie bez powodu użył takiego zwrotu.

1

@barteq
Tak jak pisałem...to Dembele - czarny Francuz, idealny do Realu.

3

On chce Dembele.
Idealny do Realu czyil czarny Francuz.

0

@Katalończyk 99
Ok, ale ja nie o tym.
Wcześniej był konkretny i mówił, że taki czy taki piłkarz zagra w Realu.
Teraz mówi tylko, że "zapyta" czy można kupić.
Taka różnica.

0

@aspr1me
Hiszpania.

3

To co powiedział Perez, to typowa polityczna zagrywka dla tępego plebsu.
Nie bez powodu użył słów "ZŁOŻĘ OFERTĘ", a nie np "SPROWADZĘ ZAWODNIKA", żeby potem się móc wytłumaczyć z braku transferu.
On nie obiecał zawodnika, tylko celowo zaszalał wielką kwotą, by wzbudzić emocje i zyskać przychylność.
Perez jak miał kogoś na oku, to mówił że taki czy inny piłkarz będzie grał w Realu i tyle.
Terez to tylko pożywka dla kibiców.
Dodam, że nie przez przypadek wymienił wtorek, kiedy będzie już po wyborach.

To tak jakby Tusk zamiast:
"Wprowadzimy 100 konkretów w 100 dni", powiedział:
"Postaramy się wprowadzić 100 konkretów w 100 dni"

Niby jedno słowo różnicy, a wydźwięk inny.

Dlatego uważam, że nikogo nie kupi i skończy się na odrzuceniu oferty.

Złożył. Odmówili. Trudno.

5

@Roobo
Mourinho wie, że to jego last dance w wielkiej piłce i jak nie sprosta, to po kolesiu.
Obecnie może Real być dla niego trampoliną, bo został już zapomniany, ale równie dobrze może zniknąć już na zawsze.

7

Wymsknęło mu się...i to było dawno...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?