norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo
Druga część wymiata...poza zbyt długim wprowadzeniem. Mi się ogólnie świat podoba. Zarośnięte wieżowce, samochody, czołgi itd i czuć upadek cywilizacji, którą przecież znamy :)
10
Brawo Lewy ;-)
1
@LAMC_10
Człowieku, ja już 3 razy trafiłem "szóstkę" w lotto :D
P.S. Chodzi mi o jedną cyfrę, nie o sześć dobrze wytypowanych na jednym kuponie :P
6
Tak teraz sprawdziłem terminarz MŚ, to do niedzieli nie ma żadnego ciekawego (teoretycznie) meczu. Grają same..."średniaki".
Dopiero w niedzielę Brazylia - Maroko i Holandia - Japonia.
0
@LAMC_10
Argentyna z grupy nie wyjdzie :)
Austria i Algieira ich wydyma :P
0
@clyde
Wierzę, że na strachu i gipsie (bo raczej będzie) się skończy.
0
@APTAPT
Ale młodziki wygrały mistrzostwo La Ligi.
1
@clyde
Jeśli naprawdę poważnie nie chorował, to nic mu nie będzie.
Wszystko dobrze się skończy.
Poinformuj po wizycie jak poszło, bo jestem "uczulony" na cierpienie zwierząt, a psów szczególnie, bo sam miałem psa ponad 18 lat i wiem jak się przeżywa każdą jego dolegliwość.
Trzymam kciuki i wypiję za jego zdrowie.
1
@Kgorecki2500
PS5
Skończyłem zajebistego "Prince of Persia" The Lost Crown"
Zacząłem "Cronos" i w międzyczasie ogrywam "Starfield", "Everspace 2" - w zależności od tego na co mam ochotę i wolnego czasu.
A lista życzeń?
1. RE: Requiem.
2. Dying Light: The Beast.
3. Khazan: The First Berserker.
4. Nioh 3.
5. Hellblade 2.
6. Ratchet i Clank: Rift Apart.
7. Stellar Blade.
8. ...i kilka pomniejszych, które chciałbym, ale nie muszę ogrywać.
A z zapowiedzianych to:
1. Wiedźmin 4
2. Alien Isolation 2
0
@esem91
Trzeba kliknąć link, żeby było całe :)
4
Panie od "paletków" się skumały, a jak Robert się dowie...
5
Dobranoc :)
0
@Verore
Dokładnie, to też dowód, że Ziemia jest płaska, bo gdyby była kulą, to by się nie rozbili.
0
@LAMC_10
Cykl z serii..."Lubimy czytać".
4
@draxidox
Tym bardziej, że jak dziecko będzie poważnie chore, np zdeformowane, po porażeniu lub z nieuleczaną wadą, która zagraża jego życiu itp, to rządy (również kościół) zakazują aborcji, a potem po narodzinach te same rządy zostawiają rodziców samych z tym problemem. Żadnej pomocy finansowej (bo o tych śmiesznych rentach nawet nie wspomnę), lekarskiej (nie na NFZ) itd. Rodzice zostają sami i ich życie może być gehenną, kiedy dziecko potrzebuje opieki 24/h, a Ciebie nie stać na pomoc, bo ta tania nie jest.
1
@Laminedependencia
Dzięki.
3
@FabianekMrozek
Podobnie jak u nas po Neymarze.
0
@Laminedependencia
Nie? Kiedy zadebiutował? Coś mnie ominęło chyba...
0
@PanMietek
A to tylko po to, żeby był kontrast :D
1
@Dari0G
W sumie to racja :D
Z reprezebtacji Francji, to chyba został z białych tylko Deschamps...taki tam zarządca :P
0
Nasz Joan nie popisał się w debiucie... :/
1
@macio_944
I tylko na Wiedźmina 4 czekam.
Nawet GTA VI mi powiewa, bo W4 dla mnie jest priorytetem.
0
@APTAPT
Żadna kompromitacja, bo on powiedział tylko, że złoży ofertę", a nie że kogoś sprowadzi.
Nie bez powodu użył takiego zwrotu.
1
@barteq
Tak jak pisałem...to Dembele - czarny Francuz, idealny do Realu.
3
On chce Dembele.
Idealny do Realu czyil czarny Francuz.
0
@Katalończyk 99
Ok, ale ja nie o tym.
Wcześniej był konkretny i mówił, że taki czy taki piłkarz zagra w Realu.
Teraz mówi tylko, że "zapyta" czy można kupić.
Taka różnica.
0
@aspr1me
Hiszpania.
3
To co powiedział Perez, to typowa polityczna zagrywka dla tępego plebsu.
Nie bez powodu użył słów "ZŁOŻĘ OFERTĘ", a nie np "SPROWADZĘ ZAWODNIKA", żeby potem się móc wytłumaczyć z braku transferu.
On nie obiecał zawodnika, tylko celowo zaszalał wielką kwotą, by wzbudzić emocje i zyskać przychylność.
Perez jak miał kogoś na oku, to mówił że taki czy inny piłkarz będzie grał w Realu i tyle.
Terez to tylko pożywka dla kibiców.
Dodam, że nie przez przypadek wymienił wtorek, kiedy będzie już po wyborach.
To tak jakby Tusk zamiast:
"Wprowadzimy 100 konkretów w 100 dni", powiedział:
"Postaramy się wprowadzić 100 konkretów w 100 dni"
Niby jedno słowo różnicy, a wydźwięk inny.
Dlatego uważam, że nikogo nie kupi i skończy się na odrzuceniu oferty.
Złożył. Odmówili. Trudno.
5
@Roobo
Mourinho wie, że to jego last dance w wielkiej piłce i jak nie sprosta, to po kolesiu.
Obecnie może Real być dla niego trampoliną, bo został już zapomniany, ale równie dobrze może zniknąć już na zawsze.
7
Wymsknęło mu się...i to było dawno...