norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kai0
Pełne doznanie będzie przy karnym w setnej minucie.
0
@Filipem
Coś tam w Realu grał, więc...
2
@Hosh
A rano sprawdzamy wynik, a tam 4:5 :D
0
@KrwawiaceoczyVEB
Dla pięknego Viniciusa, federacja Brazylii zrobiłaby wszystko i dlatego postawili na Carlo.
0
@Jarema2000
Nie.
Pierwszy Meksyk (1A) gra z drugą (2C) Brazylią.
4
@BARCA1899Messi
I to jest chore :D
4
Speed w koszulce Realu czyli patologia 2 w 1.
0
@Laminedependencia
Poznali się w Tajlandii. To jemu Mati pokazał swoje kopyto :D
2
Niech Brazylia trafi w 1/8 na Meksyk i oby odpadli.
2
@Laminedependencia
Przecież te linie mogli sobie ustawić pod swoja tezę co im już nie raz i nie dwa udowodnili.
A piłkę widzisz? Bo dla mnie to ona nie dotyka głowy, tylko jest już stopklatka po jej dotknięciu.
1
@Criss18Barca
Luuk był zajebisty.
0
@Nazio_87
Tak. Howie też był obok kobiety.
0
Backstreet Boys na meczu.
1
@Pawlak1992
Brawo! Świetne!
0
@mientusek1407
Np w 2002 roku i grali piękną piłkę.
9
To była prawdziwa Brazylia, a nie Ci podrabiani z "Temu"...
4
@Virusk3
Powinieneś dostać bana :P
3
Ok, wyrównali, ale to nie zmienia faktu, że grają gówno, a takie bramki tylko pudrują trupa...tak jak było w Realu.
2
Za mało miejsca mu zostawili...
0
@Uukasz_93
Kaka, Lucio...ale to była wtedy maszyna...
0
Oby Maroko si e nie cofnęło od razu, tylko grało swoje, bo to daje efekty.
1
TAAAAAAAAAAAAAAAAAK JEEEEEEEEEEEEESTTTT!!!!
Brawo Maroko :D
2
@capoN
Tak. Na twitterze coś tłumaczyli, że TVP odbiera czy nadaje sygnał w jakimś "niedostosowanym" na obecne standardy systemie ze względu na zbyt wysokie koszty.
Wydaje mi się, że normalnie jest nadawany w 4k, a TVP musi chyba to jakoś przetworzyć na zwykłe HD...
0
Czyli co? Zaraz gol z dupy dla Brazylii?
No chyba, że walnie Rafa, to będzie golazzzo :P
0
@Pawlak1992
Pędzi, pędzi renifer przez Maroko i Brazylię,
piłka wyląduje w bramce Kanarków i się w tym nie mylę.
1
@Gibbon_FCB
Bo walczy z rasizmem i jest namaszczony przez jakiś zyebów jako drugi Nelson Mandela.
1
@blakkudium
Jaki to jest cudowny klasyk :)
3
Arbiter na MŚ w 2030 roku...
2
O kuźwa! Rudy Brazylijczyk!
0
Od zawsze (tzn od północy) byłem kibicem Maroko. Dacie radę!