3

@Kai0
Pełne doznanie będzie przy karnym w setnej minucie.

0

@Filipem
Coś tam w Realu grał, więc...

2

@Hosh
A rano sprawdzamy wynik, a tam 4:5 :D

0

@KrwawiaceoczyVEB
Dla pięknego Viniciusa, federacja Brazylii zrobiłaby wszystko i dlatego postawili na Carlo.

0

@Jarema2000
Nie.
Pierwszy Meksyk (1A) gra z drugą (2C) Brazylią.

4

@BARCA1899Messi
I to jest chore :D

4

Speed w koszulce Realu czyli patologia 2 w 1.

0

@Laminedependencia
Poznali się w Tajlandii. To jemu Mati pokazał swoje kopyto :D

2

Niech Brazylia trafi w 1/8 na Meksyk i oby odpadli.

2

@Laminedependencia
Przecież te linie mogli sobie ustawić pod swoja tezę co im już nie raz i nie dwa udowodnili.
A piłkę widzisz? Bo dla mnie to ona nie dotyka głowy, tylko jest już stopklatka po jej dotknięciu.

1

@Criss18Barca
Luuk był zajebisty.

0

@Nazio_87
Tak. Howie też był obok kobiety.

0

Backstreet Boys na meczu.

1

@Pawlak1992
Brawo! Świetne!

0

@mientusek1407
Np w 2002 roku i grali piękną piłkę.

9

To była prawdziwa Brazylia, a nie Ci podrabiani z "Temu"...

/video/1

4

@Virusk3
Powinieneś dostać bana :P

3

Ok, wyrównali, ale to nie zmienia faktu, że grają gówno, a takie bramki tylko pudrują trupa...tak jak było w Realu.

2

Za mało miejsca mu zostawili...

0

@Uukasz_93
Kaka, Lucio...ale to była wtedy maszyna...

0

Oby Maroko si e nie cofnęło od razu, tylko grało swoje, bo to daje efekty.

1

TAAAAAAAAAAAAAAAAAK JEEEEEEEEEEEEESTTTT!!!!
Brawo Maroko :D

2

@capoN
Tak. Na twitterze coś tłumaczyli, że TVP odbiera czy nadaje sygnał w jakimś "niedostosowanym" na obecne standardy systemie ze względu na zbyt wysokie koszty.

Wydaje mi się, że normalnie jest nadawany w 4k, a TVP musi chyba to jakoś przetworzyć na zwykłe HD...

0

Czyli co? Zaraz gol z dupy dla Brazylii?
No chyba, że walnie Rafa, to będzie golazzzo :P

0

@Pawlak1992
Pędzi, pędzi renifer przez Maroko i Brazylię,
piłka wyląduje w bramce Kanarków i się w tym nie mylę.

1

@Gibbon_FCB
Bo walczy z rasizmem i jest namaszczony przez jakiś zyebów jako drugi Nelson Mandela.

1

@blakkudium
Jaki to jest cudowny klasyk :)

3

Arbiter na MŚ w 2030 roku...

/video/1

2

O kuźwa! Rudy Brazylijczyk!

0

Od zawsze (tzn od północy) byłem kibicem Maroko. Dacie radę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?