4

IQ tego drugiej niezbyt wysokie, skoro nie pomyślał, żeby w tors uderzać :P


2

@maroon
Miałem darmowe minuty :)

1

@takisobiektos
Polska jest cienka, ale jednak droga eliminacji jest inna...

2

@QQL5
Łap, a potem wymyśl coś innego, żeby dalej się kompromitować...

/video/1

1

Tak wiem, nikt nie pytał, ale...

Chyba jestem jedyny, które na tę chwilę ogląda mecze MŚ tylko na skrótach z TVP na YT :P
Dopiero zamierzam w pełni obejrzeć niedzielne mecze Brazylii, Niemców i oczywiście Holandii :)

Jakoś ten turniej mnie nie grzeje jak widzę takie zespoły jak Curacao czy Przylądek Dobrej Nadziei, gdzie jedną piłką grają 7 lat...

1

@Aragorn33
Podobne poparcie ma Braun...przypadek?

8

Niezły przypał :)


0

@Nazio_87
Bardziej to myślę, że w meczach Francji będą kwiatki na tym Mundialu :)

0

@Rifek @arasz1819

No dla mnie to tak średnio, bo nie był na wprost bramki, tylko biegł do boku. Dodatkowo obrońcy już nabiegali...dla mnie czerwo naciągane i to bardzo. W życiu bym za to nie wykluczył zawodnika.

https://x.com/Lunerux07/status/2065177171921154069/video/1

2

@Roobo
Dramat...

0

Meczu nie oglądałem, ale widziałem zdarzenie i może mi ktoś na pisać za co była ta bezpośrednia czerwona kartka dla Meksyku?
Przecież to jest żółta i nic poza tym.
Sędzia się jakoś wytłumaczył?

https://x.com/sportsHTE/status/2065177526725402725/video/1

0

@DragonxNF
Będzie burza i mecz zacznie się 7, spokojnie :)

0

@Kgorecki2500
Ale to chyba działa tak, że po premierze i zakupie danej gry, "live" nie podchodzi pod "czyn zabroniony".

1

@Sulimo
Po napisach końcowych jest dodatkowa scena (jeśli dobrze pamiętam), która ma znaczenie odnośnie 2 części.

2

@ShawnC
Ale wiesz, że okienko transferowe jeszcze się nie zaczęło.

1

@michaleu
Sukces? Gra w 1/4 ME?
Jest z nami bardzo żle skoro to nazywa się sukcesem.
Dużo mniejsze kraje i bez gwiazd potrafiły zdobywać medale na wielkich turniejach.
Rozumiałbym pisanie, że to byla najlepsza kadra ostatnich lat, a nie o sukcesie.

19

Szacun dla Kevina. Pokazał klasę...

" Kevin De Bruyne o zdradzie ze strony swojego byłego przyjaciela i kolegi z reprezentacji, Thibauta Courtois:
"Moja była dziewczyna, Caroline, zdradziła mnie z Thibautem Courtois, kiedy wyjechała do Madrytu. Gdy się o tym dowiedziałem, mój świat się zawalił. Był moim przyjacielem z reprezentacji narodowej, widywaliśmy się bardzo często.
Nasz trener podszedł do mnie i powiedział: "Jeśli chcesz, mogę usunąć Thibauta z drużyny", ale nie jestem egoistą. Odpowiedziałem: "To dobry bramkarz, powinien zostać dla dobra zespołu."
Udało mi się zachować profesjonalizm na boisku, ale od tamtego dnia nigdy więcej nie byłem jego przyjacielem. Piłka nożna daje ci wszystko, ale potrafi też w bardzo bolesny sposób pokazać prawdziwe oblicze ludzi, którym najbardziej ufasz."

1

@RanDiFCB
Papież to się zajmie Asencio, bo ma doświadczenie w temacie pdf :P

27

Ale Real buduje ekipę taką, że "teraz to już na pewno"...
Mourinho, Konate, Dumfries i Papież już są, ale według pismaków ma dojść jeszcze: Gvardiol, Calafiori, Schloterbeck, Alvarez, Silva, Olise, Cucurella, a do tego przedłużenie umowy z Hernandezem Hernandezem i Soto Grato i ekipa gotowa :)

0

@Paulinho2012
Jak zawsze, jeśli chodzi o wypowiedzi PiSkonfy, które się gryzą, to ich obrońcy twierdzą, że "wyrwane z kontekstu" :D
Zawsze.

0

@Hosh
Chodzi o to, że teraz mówi co innego.

5

Ojej...

3

@Sulimo
A kto narzekał na Aloy?
Dla mnie była idealna i uwielbialem jej bieg czy sam chód, bo bioderka fajnie pracowały :)

1

@AmigoBlancos
Ojej...ktoś gra oszczędnie w meczu towarzyskim przed Mundialem? Szok!

2

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500
Chyba najdłużej Ci zajęła i najtrudniejsza :D

0

@Majkel34
MŚ się już zaczęły? Widzę, że Iran gra ofensywnie...

0

@mmaciass
Sztuka połączona z czymś użytecznym, takie 2 w 1...i to się chwali.
Na FB to od rana lata :)

1

@Kgorecki2500
No właśnie, ale mimo wszystko mam nadzieję, że się pozytywnie zaskoczę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?