norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500
No właśnie, ale mimo wszystko mam nadzieję, że się pozytywnie zaskoczę :)
0
@KamQiX
GTA 6 jest na pewno oczekiwane, ale tak szczerze, to czym może Cię ta gra z tej serii zaskoczyć?
Trailer powala grafiką, ale nie nastawiam się na jakiś przełom, jeśli chodzi o rozgrywkę. Bo fabuła to inna kwestia...Rockstar tak wysoko postawiło sobie poprzeczkę po RDR2, że nawet najdrobniejsze szczegóły typu "kot robiący kupę i ją zakopujący" nie zrobi już wrażenia...no chyba, że będzie można np kupić sobie klub z MLS, NBA czy NHL i grać w lidze amerykańskiej na silniku np EAFC :D
Dlatego bardziej oczekuję Wiedźmina 4, bo muszą przebić "Dziki Gon", który ma swoje lata, a świat fantasy to jest to co lubię.
1
@Kgorecki2500
Z tej listy dla mnie to Alien, TR i Wiedźmin. Ciekawie zapowiada się te ILL.
6
Po czym poznać psycholi?
Po białej koszulce...
1
@KamQiX
Ja również.
Nie znam kolesia, ale widać, że nie boi się wejść w drybling, a to też dużo. Nie ma klapek na oczach i sądząc po tym skrócie, to koledzy mu ufają, skoro tyle piłek dostawał.
Ocenię go dopiero po 10 kolejce La Liga, bo zawsze daje sobie taki czas po przyjściu kogoś nowego :)
3
Wiadomo, że jakoś sobie pomaga w utrzymaniu takiego ciała, ale mimo wszystko...wooow...
3
@BillyButcher
Świetny aktor, ale w pewnym momencie dał się zaszufladkować w filmach podobnych do "Uprowadzonej"...Za dużo tego było w zbyt krótkim okresie.
2
@blakkudium
W Madrycie jest przekonanie, że oni wszystko mogą i każdego kupią, to "wielki" Real...
Bo na pewno inne klubu z topu chętnie wzmocnią rywala w walce o LM.
2
Macie problem przy edytowaniu wpisu z wrzuconym linkiem?
Tzn...wrzucam post z linkiem z Twittera i opisem. Potem chcę poprawić opis i znika link.
4
Oby chłopaki dobrze się bawili :)
3
@Kgorecki2500
Prawdziwy Wiedźmin :)
1
My narzekamy na jego grę, a chłop zarabia tak mało, że nie stać go nawet na konsolę nowszej generacji... :P
2
Portugalia może być spokojna...
1
@Kgorecki2500
Przy pierwszym pojawieniu się Osieroconego i kilku zgonach...uciekłem :)
Doświadczenie z Dead Space jednak nie pomogło, bo w panice strzelałem po nogach, próbowałem odstrzelić głowę, ale bez skutku, więc dałem nogę :)
Potem już trochę opanowałem ładowanie strzału i jakoś idę do przodu :P
0
@clyde
Oj. Oby tak się nie skończyło :/
Powodzenia i dużo zdrówka dla pupila, a dla Ciebie cierpliwości :)
2
@mordini123
Aha...bo kolega pisał o Eleven. Dzięki.
0
@escarabajo
No i nie ma meczu na E1.
0
@marcin62
Wiesz, jestem na początku i jak się pojawiały, to w panice nawalałem, gdzie popadnie :D
Teraz na spokojnie ładuję strzał i staram się ujebać im łby...na ale muszę potrenować z celnością :)
Pewnie to kwestia wprawy i usprawnienia giwery :)
1
@escarabajo
Nie zaryzykuję :D
3
@Pawel13sz
No to doyebałeś vol.2 :D
0
@Dari0G
No to doyebałeś :D
0
@AlexDark00
Powiedz, że żartujesz?
Przecież po 2 części, to nie jest już śmieszne tylko żenujące tak samo jak kolejne części "Krzyku".
0
@marcin62
Ja zacząłem i mam kłopoty z Osieroconymi...Wiem, że amunicji będzie mało, a szczególnie "palników", ale "Dead Space" na hardzie, to przy tym pikuś....
0
@clyde
Czyli tak jak mój, który miał kłopoty z sercem i narkoza była ryzykiem...
A taka zachowawcza metoda pomoże?
2
@escarabajo
Miałem obejrzeć, ale...chcę odpocząć od mordy męczennika :/
1
@Nazio_87
W środę poszło trochę wódeczki i obecnie jadę ponownie :)
0
@clyde
Śliczny bidulek :)
Brzmi groźnie. Objedzie się bez operacji?
1
@maroon
Ja jestem nocny rycerz :)
1
@Kgorecki2500
Kuźwa! Dopiero zacząłem podstawkę :P
0
@maroon
Mi nie przeszkadza taka godzina, więc nie uznałem ich za złe...
Brazylia gra z soboty na niedzielę, więc spoko...