norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500
Jak jest na PS5, to pewnie też ogram :)
2
@marcin62
A grałeś w Detroit Become Humans? To jest arcydzieło :)
1
@Sulimo
No nie wiem, potem maszyny nie będą już takie proste :)
Poszukaj stroju przodków, który regeneruje osłonę, a na pewno Ci się przyda :)
P.S. W prologu, kiedy Aloy jest dzieckiem, to zajebałeś gówniakowi kamieniem? :D
1
@AmigoBlancos
Chłop pewnie nigdy w piłkę nie grał, a pozjadał wszystkie rozumy. Ego ma tak wywalone, że szok.
23
Myślę, że Mateusz Borek powinien zostać selekcjonerem reprezentacji Polski.
Chłop wie wszystko, natomiast potrafi analizować, natomiast wie jak opracować schematy, natomiast znajdzie przestrzenie i wolne korytarze na boisku, a do tego zayebisty motywator oraz ekspert od taktyki i nauki "madżik pass"...
...Nikt tak bardzo mnie nie wkurza wśród dziennikarzy/komentatorów jak ten typ.
1
Mnie najbardziej irytuje to, że Barca w relacjach z AM, kiedy dochodzi do transferów jest zwyczajnie dymana aż po migdały.
Kiedy kogoś od nich chcemy, to ZAWSZE problemy, wygórowane żądania itp...a w drugą stronę...Suarez, Villa czy Griezmann odeszli za paczkę rodzynek i nikt nie robił im kłopotu...
0
@tbas
Słowo klucz...DAWAŁ.
I nic więcej już nie da, bo wieku się nie oszuka, a obecna piłka jest dla niego zwyczajnie za szybka.
25
Hahahahahaha...Guler?
To po to Perez spotkał się z Cefrinem?
Co on takiego pokazał w tej LM? Rany, ale żenada :)
4
Mam nadzieję, że Mbappe pójdzie w ślady Ibry i tak samo jak on, nie wygra nigdy LM, choć Zlatana szkoda :(
1
@MirusAmisz
Wygrałeś :D
0
@ViscaelBarca2007
Że Mbappe znał już wtedy język hiszpański, to jestem w szoku :P
0
@Lionel_Messi10
Przypomina mechaniką "Uncharted"? Na gameplayu tak to wyglądało.
0
@Criss18Barca
To może Mbappe? ;-)
2
@Comentateiro
Widziałeś minę Henryego? Nie wiem czy był załamany czy zażenowany...
0
@FabianekMrozek
Barcola i Kvara...powinni wyjaśnić Arsenal w regulaminowym czasie.
1
@Kgorecki2500
Fajna gierka, ale toporne sterowanie, jeśli chodzi o walke w kosmosie.
5
@Luciano99
Dobre :D
7
@RoberDzik
Przekręcili nas z Interem, więc masz odpowiedź...
0
Myślicie, że Ceferin już przeczytał raport Pereza i jutro wywali Barcelonę z LM i odda zdobyte przez nas puchary LM Realowi?
1
@NeroTFP1
Do ostatniego zdania powinni dopisać:
"...we własnym polu karnym."
1
@svensonFCB
A kogo Lucho nakupował?
Wymień chociaż trzech zawodników z najwyższej półki.
Dodam, że z ulgą przyjął odejście Mbappe.
2
@Worny
Albo tak:
https://pbs.twimg.com/media/HJgWsNwWkAcxlcm?format=jpg&name=small
1
@TaughtMule
Ale wiesz, że PSG ma historię, w której np zdobyli PZP zanim kupił ich szejk?
1
@ACMaldini3
Mbappe i myślenie?
0
@LukaszFan
Pisałem tylko o pierwszej połowie.
Barcola i Kvara mogli zakończyć mecz w 90 minutach.
0
@BorzyKrzys
Jak drużyna widzi, że rywal ma problemy, to stara się ten moment słabości wykorzystać, a Arsenal postanowił staż w 11 we własnym polu karnym.
I dlatego kij im w oko :)
1
@takisobiektos
Twoje wpisy świadczą o tym, że nie rozumiesz tego co czytasz. Nigdzie nie napisałem, że obrona jest zła, tylko, że gra w takim stylu przez 120 minut zalatuje żenadą. Arsenal to nie jest Getafe czy Stoke...Skoro PSG w pierwszej połowie było w gorszej formie, to powinni to wykorzystać i momentami zaatakować większą ilością zawodników, a nie wywalać lagę.
0
@BorzyKrzys
No okej, bo Arsenal się zamurował, ale to nie znaczy, że mają tak grać przez cały mecz i liczyć na cud. Po przerwie PSG już ich tłamsiło.
0
@DragonxNF
I syn Mateusza Borka.
1
@Encore
To jest błąd zawodnika i tyle. Karny.