norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest
Ale po co Barcelonie mega szybki piłkarz, skoro my w większości gramy pozycyjny atak. Ale podobno w pressingu jest kozak też.
2
@Luciano99
Nie ma małych fiutków, są tylko za duże ręce :D
Ale w tym serialu mają takie wielkie maczugi, że beka :D
2
"The Boys" i "Gen V" (właśnie skończyłem) tak pięknie wyśmiewają poprawność polityczną, rasizm, ekologię, Trumpa i ogólnie wszystko z czym się obecnie społeczeństwo całego świata zmaga to...mistrzostwo świata :D
Pomijam dziwny fetysz scenarzysty lub reżysera na temat odbytów, który dodatkowo ma chyba kompleks małego fiutka, bo to co się w tych serialach odwala, to jakaś masakra :D
1
@Batys
Powiewa mi to...
Nie pierwszy raz i nie ostatni.
Mam własne zdanie i nie mam zamiaru iść za tłumem, bo tak się opłaca i taka moda :)
1
@Gall
Dlatego mam obawy, bo...trochę nie widzę go u nas i wydaje mi się kupowanie go na siłę, żeby pokazać, że Barcę stać na topowego zawodnika. Tyle, ze topowy nie zawsze znaczy odpowiedni i pasujący.
Obym się mylił.
1
@Kgorecki2500
Ja liczyłem, że typową "9" za Lewego, bo nam brakuje cm w polu karnym rywali i kogoś kto powalczy ciałem z obrońcami.
1
@DanielPL
Przecież na zakup piłkarzy była i jest kasa, ale problemem była zawsze pensja i łapanie się do "drabinki".
Po odejściu Lewego i zejściu z jego pensji hamulce puściły.
4
Barca zakupem Dembele, Coutinho czy Gryzka wywołała u mnie taką "traumę" sprowadzania piłkarzy za 100+, że transfer Alvareza napawa mnie obawami, że to będzie "deja vu"...
0
@MesQueUnClub_87
Wiem, że chodzi o Gordona :)
0
@MesQueUnClub_87
Odpisałem Ci wyżej :)
0
@Arden
O Casado chyba pytali.
0
@MesQueUnClub_87
Ale na szybkości to nam nie zależy, bo rzadko mamy tyle miejsca, ale pressing jak najbardziej.
1
@Aragorn33
Ooo...to już dużo i super :)
Ale oprócz biegania potrafi coś więcej?
0
Za Alvareza 100 mln+Casado/Roony.
Tak to czuję.
0
@Leooo
Dorzucą Casado.
2
Ten Gordon to czym się wyróżnia?
Serio pytam, bo o kolesiu nic nie słyszałem, żeby był jakąś rewelacją i jestem zaskoczony, że daliśmy lekką ręką za niego 80mln.
0
@PatrychoO
Ośmieszają się, bo wyśmiewają PiS?
9
Wielka szkoda :/
I widać jak gra w Realu potrafi zniszczyć :P
0
Cyrk :)
Ale od razu czuję się bezpieczniej :)
0
ArchivoVAR piszące o błędach?
Niezła hipokryzja :)
Ostatnio są wyjaśniani aż miło po swoich "analizach" :D
Żałosny portal i mało wiarygodny od dłuższego czasu.
6
Do Wojtka nie można mieć większych pretensji?
Przecież trzeciego gola ewidentnie zawalił.
11
Pitarch - rewelacja sezonu :D
To tylko pokazuje poziom Realu na obecny czas :D
0
@Gall
Chyba jedynym jego udanym zakupem, mimo trudnych początków to jest Stółameni.
Mbappe będzie szedł w indywidualne sukcesy i tyle. Wiem, że pragnie LM, ale podejrzewam, że wolałby strzelić np 60 goli od wygranej w LM.
0
@Dari0G
Mistrz :D
1
@Cochise
Często go krytykowałem, ale doceniam to co dla Barcy zrobił i jak jej pomógł.
Mimo tego, że chciałem jego odejścia, to jakiś smutek i pustka mi towarzyszy, bo kończy się się pewien etap nie tylko w Barcelonie, ale też w piłkarskiej epoce, bo Lewy tak jak np Modrić czy nawet Muller byli ostatnimi ikonami PRAWDZIWEJ pilki, którą pokochaliśmy...z tamtego pokolenia został tylko chyba Neuer...
EDIT: Sorki za ewentualne błędy (choć pisałem uważnie) . Idę spać, bo % wzywają :P
0
@LAMC_10
pPod wpływem czy nayebany? Jestem pomiędzy...
Biorąc pod uwagę, że robię "teledysk" w tej chwili, to boję się efektu, jaki rano go zobaczę :P
Poza tym lepiej tak niż to co poniżej:
https://pbs.twimg.com/media/HGTF35zbIAARc_E?format=jpg&name=large
1
@Emial22
Raul był dla mnie cichym gnojem, który w świetle reflektorów grał nieskazitelnego, a w rzeczywistości był inny.
Nie zapomnę, kiedy zapewnił awans Realowi po tym jak tuż przed strzelonym golem dający awans, złamał nos (chyba złamał, bo zalał się krwią) obrońcy Bayernu i udawał, że nic nie zrobił.
1
@Giwera
Rany... ryczałem jak opętany.
Tak samo jak po śmierci serialowego (najlepszego) Robin Hood'a...
I jego pożegnanie z rodzącą się nadzieją:
2
Czy oprócz Modricia ktoś z Realu był żegnany na innych stadionach w taki sposób jak Lewy, Xavi czy Iniesta?
3
@Dari0G
Zabugowany NPC