11

Brawo!!!
Madryle wypunktowani bezbłędnie :)

5

@clyde
Holandia :)

0

@gorgota
I to piszę właśnie :)

1

Przypomni mi ktoś, kiedy Real przyznał, że cos przegrał (mecz/tytuł/LM), bo był gorszy?
Tyle lat jestem kibicem Barcy, a sobie nie przypominam.
Nawet w czasie mistrzostwa LL za czasów Xaviego, to mówili/pisali, że Barcelona wygrała nie dlatego, że była lepsza od Realu, tylko dlatego, że rywale pudłowali pod naszą bramką, rozkładali nogi, sędziowie itp, itd i nie miało znaczenia to, że sami się kompromitowali w wielu meczach...

DNA Realu w pełnej krasie i to na konferencji udowodnił Perez - "Co złego to nie Real, bo jesteśmy zayebiści na każdym szczeblu, a na klub trwa nagonka".

0

@Roobo
W zeszłym sezonie chyba się zdarzyło :)

23

Ale to Barca kradnie?
Nawet po zdobyciu tytułu kroją, żeby chyba przewagi za dużej nie było :)


0

@PatrychoO
Nie mnie oceniać czy facet jest szpetny czy nie, bo nie znam się na urodzie mężczyzn, ale sprowadzanie dziewczyn na zamówienie ma jedno określenie dla takiej osoby - alfons.

17

Każde dotknięcie zawodnika Alaves to faul, a tutaj czysto :)


0

Ale panie i panowie...
Najpierw na Realu zdobyliśmy mistrzostwo, a teraz zapewniamy im wicemistrzostwo :)

Bo Barca to litościwy klub :)

13

I po co z Realem wygrali jak teraz przegrywają z Alaves?

4

Lewy już w Arabii...

0

@Eklerek
Kak o kibolu napisze się alfons, to od razu na LR chcą policję wzywać, ale wyzywanie i ośmieszanie Tuska to już spoko? :)

0

@bartekvisca
Mi się wydaje (piszę poważnie), że odkąd usunął tego guza, to zrobił się dziwny.

0

Ewentualne zatrudnienie Mourinho pokaże tylko, że Perez nie wyciąga wniosków.
Za pierwszym razem chciał w końcu pokonać Pepa, ale w składzie miał zawodników z charakterem, ambicją i z jajami (Pepe, Ramos, Beznema, CR, Carvajal, Marcelo czy nawet Lucas), a teraz?
Gwiazdeczki z wywalonym ego i zaburzeniami psychicznym dużo większymi niż poprzednicy, którzy nie za bardzo chcą trenować, bo już wszystko potrafią.

12

Rozumiem, że na Berabeu też Negreira oklaskiwał Ronaldinho?

6

Pamiętam jak za czasów Pepa, zawodnicy AM, po tym jak dostali łomot na CN (5:1 i chyba po kwadransie było już 3:0, tam Messi strzelił gola z wolnego, kiedy Coupe ustawiał mur), mówil, że z taką Barcą nie da się grać, bo są tak ruchliwi, że kiedy AM pokryło jednego zawodnika, to zaraz trzech innych było na wolnej pozycji...

A teraz po latach Madryle mają czelność mówić o kradzieży, kiedy w Klasykach nie potrafili piłki powąchać.

3

6

Czyli tak.
2 lata temu, kiedy Real zdobył mistrzostwo, to nikt im prze dwie dekady nic nie ukradł...
Ale w chwili, kiedy w Madrycie jest burdel, a Barca broni tytuł, to nagle są okradzeni o 7 mistrzostw?
Negreira od dwóch lat też im LM kradnie?

Fajnie...

30

Niech sprawdzą mecz na CN z AM, w którym Lahoz nie uznał gola Messiego na wagę tytułu lub sezonu mistrzowskiego Mourinho i np mecze z Betisem czy Valencią.

6

Ech ten Negreira :)


4

Perez stracił szatnię w chwili odejścia Kroosa i Modricia, bo zostały same gwiazdeczki z wywalonym ego i nie został nikt, kto mógłby ich w cywilizowany sposób zrugać w szatni.

0

Gole Barcy w tym sezonie...

12

Chłopaki wybrali się do kina na komedię..."Konferencja Pereza" :P


2

Przegraj wszystko, chcą Twojej dymisji...
Zwołaj konferencję i nawalaj o Negreirze i o atakach z każdej strony i całego świata na "nieskazitelny" patologiczny Real.

- Florentino "demencja" Perez. -

Reakcja Casillasa mówi wszystko :)

0

@Kubsoleon
Huijsen, który jest "zapchajdziurą" w Realu?

6

Rapinha to niezły powrót zaliczył :)
Zagrał niecałe pół godziny i w następnym meczu nie zagra za nadmiar żółtych kartek :D

0

@addept
No to jak najbardziej :)

0

@MESSi_10_Goat
Nie twierdzę, że nie jest naszą przyszłością, ale taki juniorski błąd, po którym mogliśmy stracić gola chyba powinien być brany pod uwagę?

10

Chłopak tylko zdjęcie robił jako fan tenisa :/

32

Eleven przebiło prawie dwukrotnie oglądalność Klasyku w stosunku do C+ i wcale mnie to dziwi, bo słuchanie komentatorów w C+, to jak jeść gruz i popijać błotem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?