2

Aktywność + pressing + zaangażowanie...


0

@Derpowsky
Ale po to jest, żeby ratować zespól po błędach kolegów.

2

Nie wracajcie do domu...zepsuliście nam...imieniny Feliksa i Ferdynanda!

0

Wytłumaczy mi ktoś jak tutaj nie ma spalonego Mbappe (kolano)?

https://zapodaj.net/plik-aTInolKwWF

2

Przecież puchary dla Valencii, to samobójstwo.
Finansowo i personalnie (wzmocnienia) nie będzie zmian i gra na dwóch frontach może okazać się dla nich zgubna.

0

Wygramy to. Spokojnie...

0

Nie ma mowy o karnym.

0

@alone49
A gdzieś napisałem o jego winie?

3

Szczęsny drugi mecz i druga porażka się szykuje...
Nie ma przypadków, są tylko znaki...

20

I po co strzelaliśmy bramkę jak straciliśmy dwie?

2

@Sergio_Devils
Grają o puchary przecież.

0

@Azrik
No nie wiem...ten sam żenujący poziom.

7

Kontakt był po strzale. Dziękuję i gramy dalej.
Real miał tak ostatnio dwa razy i tak to tłumaczono.

1

@Nicko
Wejdź sobie w moje komentarze i tam na przestrzeni roku jest tego pełno.
Non stop tutaj to wrzucam.
Najświeższe to karny w ostatnim meczu Barcy Gavi - Isco.

1

Gol imienia Lewego w tym sezonie :)

1

@Redakcja
Sorki...ale zalatuje żenadą, kiedy wrzucacie na główną artykuły opierające się na ArchivoVAR, które w tym sezonie (wcześniej też, ale rzadziej) było wyjaśniane z powodu hipokryzji/manipulacji wielokrotnie...

1

@clyde
Jak potrzebowaliśmy wygranych, to bez Yamala wygraliśmy wsio, nawet Klasyk, więc Twoja teoria jest troszkę naciągana, skoro bierzesz pod uwagę mecze "o nic"...

0

Nie wierzę!
W meczu Realu dali powtórkę bramki prosto z gry EAFC :D
Co to było? :D

0

Patologia na 1:0. Gonzalo...
Ale moim zdaniem spalony był.

EDIT: Jednak nie.

0

Co to było?
Artyści dzieciom w wykonaniu Monty Pythona :D

3

Pitarch już w 2 minucie pokazał, że jest idealny na Real...Nie jeden sędzia dałby czerwoną za to, ale z żółtka też się wybroni.

5

Perez przyznający się, w których finałach LM wygrali po wałkach:

4

W Madrycie podniecają się jakimś Gulerem, a w Polsce w 2 lidze takie bramki strzelają i to z golkiperem między słupkami :)

1

@kubix05
Mnie przekonał :D

5

Tusk brzydko o Trumpie w 2016 roku...


1

@BillyButcher
Tak myślałem, bo ewidentnie zostawili sobie furtkę na coś jeszcze :)

1

@Kgorecki2500
Czyli jak mocno stanieje, to wtedy kupię.

1

@Kgorecki2500
Ocena?

2

@misterio
Rany...a słyszałeś np o mitologii Greckiej? Gdzie pisałem o Homerze? Czytałem bardzo dużo książek/opowieści o starożytnej Grecji, w których niejednokrotnie były nawiązania do wydarzeń w Troi.
Uwielbienie do tamtych czasów/historii/ książek (o starożytnej Grecji i Rzymie) mam do dzisiaj.

EDIT: Bardzo podobała mi się też historia (to akurat Celtycka legenda ) Tristana i Izoldy :)
Lubię takie klimaty :P

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?