norbi77
Dołączył/a: luty 2014
26 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mendes nie strzeli :/
0
Eze w trybuny :)
0
Dobrze, że po tym paździerzu jest finał LM o 21... :P
0
W punkt :)
0
I gol z rożnego, który podsumuje sezon Arsenalu.
3
Jak na finał, to mogę stwierdzić, że kilka nieodciągnięć jest...
0
@Kapitan9
Mógłby zostać, ale za 10 mln, nie więcej.
0
Nie wiem jak inni, ale nasza ukochana Barca tak w ostatnim czasie zryła mi banię, że widząc takie okazje, jakie miał Kvara czy Barcola, to od razu nachodzi mnie myśl, że z nami by to wpadło :)
0
@Limaker
Jasne, że tak.
0
@Limaker
Nad żółtą VAR nie może się zastanawiać.
4
Borek ma zły czas ostatnio :)
0
@Limaker
Czy uda się anulować karnego.
2
Maszyna ruszyła!!!
Jedziesz PSG z angolami!!!
0
Dzisiaj arbiter ewidentnie z Londynu.
0
Rany...jak za to nie ma kartki?
0
@Kamiloza91
Nikt nie mówi o otwartym meczu, ale o "zwyklej" grze w piłkę, która polega na próbach ataku, a nie posyłanie lagi do przodu.
Tym bardziej, że to nie jest taktyka ułożona pod PSG, tylko Arsenal gra tak cały sezon.
7
Lepiej chyba obejrzeć i powspominać to:
1
@Zoker
Co było w tym naturalnego? :)
0
@partymaker
Bo to nie Barcelona.
3
Cofam to co pisałem wcześniej.
DOBRZE, ŻE TEN MECZ JEST o 18, bo gdyby grali o 21 to pewnie bym już zasnął, a tak można się jeszcze napić ze świadomością, że nic się nie straciło z finału :)
1
Arsenal z Begkampem, Vieirą, Henrym, Ljungbergiem, Overmarsem, Piresem, Ashley Colem czy Kolo Toure - to był zespół, który w sobie rozkochiwał i zachwycał.
Potem z Rosickym, van Persiem, Walcottem czy Nasrim też grali pięknie...
...a teraz...
Została tylko nazwa.
Najgorsze, że taka gra może dać im wygraną w LM.
2
@messicocacola
Bo Barca awansowałaby do finału.
6
Gol Arsenalu na początku meczu to najgorsze co mogło się stać w tym finale.
3
@FLYP
Piszemy:
*figo.
7
Oho...Zaraz będzie Karius vol.2
Tamten też dostał w czerep i potem niby przez to asystował przy bramkach Realu...
4
@Derpowsky
Arsenal i dociskanie?
Wątpię...
3
@turhiay
Dodam, że gwizdnęliby karnego za rękę Saki w polu karnym :P
21
Mam wrażenie, że jakby Barca strzeliła taką bramkę jak Arsenal (po asyście, gdzie piłka uderzyła w rękę), to nam by jej nie uznali.
2
@turhiay
Te dwa magiczne dotknięcia Larssona, to była poezja :)
4
I po co PSG wyeliminowało Bayern jak teraz przegrywa w finale?