0

Mendes nie strzeli :/

0

Eze w trybuny :)

0

Dobrze, że po tym paździerzu jest finał LM o 21... :P

0

W punkt :)

0

I gol z rożnego, który podsumuje sezon Arsenalu.

3

Jak na finał, to mogę stwierdzić, że kilka nieodciągnięć jest...

0

@Kapitan9
Mógłby zostać, ale za 10 mln, nie więcej.

0

Nie wiem jak inni, ale nasza ukochana Barca tak w ostatnim czasie zryła mi banię, że widząc takie okazje, jakie miał Kvara czy Barcola, to od razu nachodzi mnie myśl, że z nami by to wpadło :)

0

@Limaker
Jasne, że tak.

0

@Limaker
Nad żółtą VAR nie może się zastanawiać.

4

Borek ma zły czas ostatnio :)

0

@Limaker
Czy uda się anulować karnego.

2

Maszyna ruszyła!!!
Jedziesz PSG z angolami!!!

0

Dzisiaj arbiter ewidentnie z Londynu.

0

Rany...jak za to nie ma kartki?

0

@Kamiloza91
Nikt nie mówi o otwartym meczu, ale o "zwyklej" grze w piłkę, która polega na próbach ataku, a nie posyłanie lagi do przodu.
Tym bardziej, że to nie jest taktyka ułożona pod PSG, tylko Arsenal gra tak cały sezon.

7

Lepiej chyba obejrzeć i powspominać to:

1

@Zoker
Co było w tym naturalnego? :)


0

@partymaker
Bo to nie Barcelona.

3

Cofam to co pisałem wcześniej.
DOBRZE, ŻE TEN MECZ JEST o 18, bo gdyby grali o 21 to pewnie bym już zasnął, a tak można się jeszcze napić ze świadomością, że nic się nie straciło z finału :)

1

Arsenal z Begkampem, Vieirą, Henrym, Ljungbergiem, Overmarsem, Piresem, Ashley Colem czy Kolo Toure - to był zespół, który w sobie rozkochiwał i zachwycał.
Potem z Rosickym, van Persiem, Walcottem czy Nasrim też grali pięknie...
...a teraz...
Została tylko nazwa.
Najgorsze, że taka gra może dać im wygraną w LM.

2

@messicocacola
Bo Barca awansowałaby do finału.

6

Gol Arsenalu na początku meczu to najgorsze co mogło się stać w tym finale.

3

@FLYP
Piszemy:
*figo.

7

Oho...Zaraz będzie Karius vol.2
Tamten też dostał w czerep i potem niby przez to asystował przy bramkach Realu...

4

@Derpowsky
Arsenal i dociskanie?
Wątpię...

3

@turhiay
Dodam, że gwizdnęliby karnego za rękę Saki w polu karnym :P

21

Mam wrażenie, że jakby Barca strzeliła taką bramkę jak Arsenal (po asyście, gdzie piłka uderzyła w rękę), to nam by jej nie uznali.

2

@turhiay
Te dwa magiczne dotknięcia Larssona, to była poezja :)

4

I po co PSG wyeliminowało Bayern jak teraz przegrywa w finale?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?