0

Kibice innych klubów emocjonują się transferami, a kibice barcelony rejestracjami

2

Co to bylo, będą memy z tego karnego Witini

3

Warto było wywalić Donnarummę!

1

Coś nieciekawy ten finał SPE

Edit napiszę tak jeszcze raz w drugiej połowie może Totki znowu strzelą!!! :D

0

@adamek20151 katarski klub który łamie Finansowe Fair Play

0

No to każdy za Totkami, czyż nie?

0

Mogła być Liga Mistrzów w Polsce to Dymamo Kijów przegrywa z jakimś pafosem z Cypru xd

1

@gumaz Poczytaj o tym, ciężko mi to wyjaśnić bo jest to dosyć złożony temat. Zmagam sie z tym od prawie 10 lat.
To jest lęk przed ludźmi, a raczej ich negatywną oceną. Mimo iż wiem, że to wydaje się głupie to nie mogę nad tym zapanować.

0

@gumaz Wolałbym z kimś, ale nie potrafię.

2

@gumaz Mam niestety fobie społeczną

2

@Criss18Barca Mam tak samo, gdziekolwiek indziej w ogole nie myślę o problemach a jak juz wrócę to non stop. No i też nie widzę nikogo znajomego i od razu sie lepiej czuję :]

0

@Wojtelele17 Dokładnie tak.
Chociaż jak Championship nie oglądam bo wolę się skupić na 1 lidze, ale puchary szkoda.

1

Świetny mecz o Superpuchar Anglii, w końcu wraca liga angielska, najlepsza z najlepszych!

2

@RozowaPantera a o co chodzi z tym użytkownikiem? Nie bylo mnie tu troche czasu i jestem nie w temacie

0

Na jakim kanale będzie jutrzejszy mecz o Superpuchar Anglii Liverpool vs Crystal Pałace?

1

Czelsi już szykuje ofertę za poznańskiego Benzemę

0

Benzema co za golazo

1

@FCBparasiempre Ja też, bo PL to moja ulubiona liga.
W zeszłym sezonie za tyle była sama Liga Mistrzów, więc cieszę się, że nie podnieśli ceny.

1

@FCBparasiempre chyba 65 zł za miesiąc

0

Wykupicie dodatkowo C+ żeby oglądać Ligę Mistrzów i Premier League?

0

Ktoś wybiera się na Iron Maiden?

8

Mame, nie teraz, maszyna ruszyła!

Lech lech Kolejorz 5:1!!!

4

Brawo Lech, Lech, KOLEJORZ!!

0

Działa już na canal +?

5

Chamy z psg, przegrywać nie umieją.

Super, że to właśnie Chelsea wygrała

0

Świetny turniej, super się bawiłem cały miesiąc

1

@PatrychoO Z tego co napisałeś to oglądałem Szadź i Żmijowisko, Szadź TOP.
Dzięki za resztę polecajek!

0

Kiedy Iga czy chłopy będą grać w tenisa teraz i gdzie?

1

Czemu ja się nie urodziłem wybitnym tenisitą, ale bym żył jak król
Dobra, rozmarzyłem się, w poniedziałek na 8 do roboty robić na tego złodzieja.

4

Tak sie zarabia 12 milionów złotych, brawo Igulec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?