michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice innych klubów emocjonują się transferami, a kibice barcelony rejestracjami
2
Co to bylo, będą memy z tego karnego Witini
3
Warto było wywalić Donnarummę!
1
Coś nieciekawy ten finał SPE
Edit napiszę tak jeszcze raz w drugiej połowie może Totki znowu strzelą!!! :D
0
@adamek20151 katarski klub który łamie Finansowe Fair Play
0
No to każdy za Totkami, czyż nie?
0
Mogła być Liga Mistrzów w Polsce to Dymamo Kijów przegrywa z jakimś pafosem z Cypru xd
1
@gumaz Poczytaj o tym, ciężko mi to wyjaśnić bo jest to dosyć złożony temat. Zmagam sie z tym od prawie 10 lat.
To jest lęk przed ludźmi, a raczej ich negatywną oceną. Mimo iż wiem, że to wydaje się głupie to nie mogę nad tym zapanować.
0
@gumaz Wolałbym z kimś, ale nie potrafię.
2
@gumaz Mam niestety fobie społeczną
2
@Criss18Barca Mam tak samo, gdziekolwiek indziej w ogole nie myślę o problemach a jak juz wrócę to non stop. No i też nie widzę nikogo znajomego i od razu sie lepiej czuję :]
0
@Wojtelele17 Dokładnie tak.
Chociaż jak Championship nie oglądam bo wolę się skupić na 1 lidze, ale puchary szkoda.
1
Świetny mecz o Superpuchar Anglii, w końcu wraca liga angielska, najlepsza z najlepszych!
2
@RozowaPantera a o co chodzi z tym użytkownikiem? Nie bylo mnie tu troche czasu i jestem nie w temacie
0
Na jakim kanale będzie jutrzejszy mecz o Superpuchar Anglii Liverpool vs Crystal Pałace?
1
Czelsi już szykuje ofertę za poznańskiego Benzemę
0
Benzema co za golazo
1
@FCBparasiempre Ja też, bo PL to moja ulubiona liga.
W zeszłym sezonie za tyle była sama Liga Mistrzów, więc cieszę się, że nie podnieśli ceny.
1
@FCBparasiempre chyba 65 zł za miesiąc
0
Wykupicie dodatkowo C+ żeby oglądać Ligę Mistrzów i Premier League?
0
Ktoś wybiera się na Iron Maiden?
8
Mame, nie teraz, maszyna ruszyła!
Lech lech Kolejorz 5:1!!!
4
Brawo Lech, Lech, KOLEJORZ!!
0
Działa już na canal +?
5
Chamy z psg, przegrywać nie umieją.
Super, że to właśnie Chelsea wygrała
0
Świetny turniej, super się bawiłem cały miesiąc
1
@PatrychoO Z tego co napisałeś to oglądałem Szadź i Żmijowisko, Szadź TOP.
Dzięki za resztę polecajek!
0
Kiedy Iga czy chłopy będą grać w tenisa teraz i gdzie?
1
Czemu ja się nie urodziłem wybitnym tenisitą, ale bym żył jak król
Dobra, rozmarzyłem się, w poniedziałek na 8 do roboty robić na tego złodzieja.
4
Tak sie zarabia 12 milionów złotych, brawo Igulec